Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 18 минути, xroflx9 каза:

Ти >>>> кариерата на Графа

 

 

"Ти" беше топ хит за цяла година,  но към днешна дата е забравена. Вижда се, за 8 години има под 200к гледания в Ютюб.

А Графиньо има далеч по-епични и ЗАПОМНЕНИ мегахитове. Да не сравняваме селските събори, на които се изявява госпожата и стадионите и арените на Графин.

Така че както винаги неадекватно изказване.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, asylum каза:

Xum

 

Ако на запис звучи фалшиво как ли звучи на живо? По-добре да пробва с чалга, там са нужни минимални вокални умения, може и с прави тонове.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Трансджендър хит!:heart:

Дали е прозвучал на откриването на Олимпиадата? :D

 

Мен ме изненадва колко яка е тая песен! От "Мръсен топ" не съм слушал толкова песен на Лорен.

Току що, meleto каза:

 как ли звучи на живо? 

 

СЕКСИ ! 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Мен ме изненадва колко яка е тая песен! От "Мръсен топ" не съм слушал толкова песен на Лорен.

 

Какво пее? Искам да го бръсна или пръсна? Какво ще му пръсне? Халката ли? 

Заради теб я пуснах. Припевът бива, но няма да я пусна пак. Скучна е.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

 

Какво пее? Искам да го бръсна или пръсна? Какво ще му пръсне? Халката ли? 

Заради теб я пуснах. Припевът бива, но няма да я пусна пак. Скучна е.

Пръсна, пръсна. :D Да го изтощи. :D Много ме кефи, защото ми напомня на старите й песни. Оцко вайб? 
А Андреа кога ще пуска новата си песен или се наслаждава на успехът на ЛОША?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Пръсна, пръсна. :D Да го изтощи. :D Много ме кефи, защото ми напомня на старите й песни. Оцко вайб? 
А Андреа кога ще пуска новата си песен или се наслаждава на успехът на ЛОША?

Повече себе си ще изтощи със страпона. Не ми беше препратка към Оцко. Често мелодиите не й пасват на гласа. Според мен нейният стил е Грешка и Нищо.

Въобще Лорена има няколко песни, останалото е за коша, особено след 2018. Това и Нищо са последните песни, които са ми направили добро впечатление.

Може би и Аморална ставаше за слушане.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Повече себе си ще изтощи със страпона. Не ми беше препратка към Оцко. Често мелодиите не й пасват на гласа. Според мен нейният стил е Грешка и Нищо.

Въобще Лорена има няколко песни, останалото е за коша, особено след 2018. Това и Нищо са последните песни, които са ми направили добро впечатление.

Може би и Аморална ставаше за слушане.

На мен любимата ми нейна песен е Все ми е тая, следвани от Нищо, Вредна, Жена за лудницата, Грешка и Аморална. Ако можеш също е добра и Мръсен топ.... Като цяло тези ги харесвам много. Сега и новата ми допада много.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, meleto каза:

 

"Ти" беше топ хит за цяла година,  но към днешна дата е забравена. Вижда се, за 8 години има под 200к гледания в Ютюб.

А Графиньо има далеч по-епични и ЗАПОМНЕНИ мегахитове. Да не сравняваме селските събори, на които се изявява госпожата и стадионите и арените на Графин.

Така че както винаги неадекватно изказване.

200к друг път. Ето ти едно с почти 800к. Почти милион за поп песен не е толкова зле като гледам останали поп ретро хитове.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално след Черна орхидея кариерата на Лорена пропадна. Дали заради двамата пИдала,които й я ръководят или на Лорена идеите й свършиха не знам,но е факт. Ето сега новата й не е зле,но хората вече нямат очаквания към Лорен.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Реално след Черна орхидея кариерата на Лорена пропадна. Дали заради двамата пИдала,които й я ръководят или на Лорена идеите й свършиха не знам,но е факт. Ето сега новата й не е зле,но хората вече нямат очаквания към Лорен.

Плюс това, че стана прекалено банална, самата й тематика се изтърка…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, xroflx9 каза:

Реално след Черна орхидея кариерата на Лорена пропадна. Дали заради двамата пИдала,които й я ръководят или на Лорена идеите й свършиха не знам,но е факт. Ето сега новата й не е зле,но хората вече нямат очаквания към Лорен.

Това ми е топ

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз Лорена никога не съм я виждал като някаква лидерка. Имаше някакви добри песни, но винаги е била нелицеприятна и не е имала стабилна фен база, която да я поддържа.

Малко като Джордан: или имат много добра песен или флопват и са забравени до следващото случайно попадение. Но Джордан поне има по-дълга кариера и вече е отвърдено име.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, xroflx9 каза:

200к друг път. Ето ти едно с почти 800к. Почти милион за поп песен не е толкова зле като гледам останали поп ретро хитове.

 

Графа има поне 5 песни по над милион от същите години, в които Николина беше топ. Твърдението ти както и да го гледаме е несъстоятелно.

Ако има рай > Ти

Жалко, че клипът на Искам те не е качен, беше голям хит през 2003, въпреки че е качена преди 5 години някаква лайв версия и има половин милион. 

Въобще твърдението, че песента Ти, била повече от кариерата на Графиньо е нелепо. 

Николина имаше интересен похват - 1 песен на година и издаваше албуми като макси сингъл с няколко версии. Както Кама беше направила с Къде си ти. Затова Николина си остана с 2-3 песни общо. Да ти имам кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз Лорена никога не съм я виждал като някаква лидерка. Имаше някакви добри песни, но винаги е била нелицеприятна и не е имала стабилна фен база, която да я поддържа.

Малко като Джордан: или имат много добра песен или флопват и са забравени до следващото случайно попадение. Но Джордан поне има по-дълга кариера и вече е отвърдено име.

Ох, един път да напишеш адекватно мнение. Много добре ги сравни! Джорджо разчита и на махалите. Истината е, че масово го научиха с Къв съм як. И за 15 годишна кариера се появи за първи път в популярни подкасти и медии. Смятай каква анонимка е бил!

Лорена се знае от върлите чалга фенове. Не знам имала ли е интервю тази госпожа в някоя сериозна медия за 10 години кариера.  Но и гласът й е твърде особен, за да направи национален бум, докато Жоржи е топ за ромската общност, която сама по себе си е инструментариум да го избута напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

200к друг път. Ето ти едно с почти 800к. Почти милион за поп песен не е толкова зле като гледам останали поп ретро хитове.

 

От същата година

1.6 млн гледания. Il Ritmo Del Mio Cuore е с почти милион и се разви през 2003.

Лъжи ме има 1.6 млн също. Въобще Николина не е някакъв връх, нито ТИ е повече от други топ хитове от същия период. Дори не говорим само за Графа, а генерално. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...