Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Stela каза:

Дали е платинен или рубинен ще разберем ако от екипа на Галена обявят колко бройки са продадени. Аз ти казах как вървяха поредните номера на продажбите. В крайна сметка аз не знам за колко се обявява един албум за златен или платинен, за мен е показателно, че първите 2 тиража се продадоха за часове и беше пуснат трети. И със сигурност не са били по 100-200 бройки. 

Айде сега за билетите да се продадат за месец... Нека обяви дата, да ги пуснат и ще видим. Интерес със сигурност ще има, но не е нужно да налагаме състезателни срокове за продажба. 😄

Ти ще дойдеш ли на концерта? 🤗

За България са 2000 бройки за златен, 3000 за платинен, а дали ще получи сертификация зависи от много неща, не само от продажби. Като за начало, членство в БАМП, които ги дават тия сертификации.  

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Bunn каза:

Имам чувството, че нивото на музиката в България е толкова застояло, независимо дали говорим за чалга или поп, че каквото и по-хитово да излезе, хората започват да го въздигат на пиедестал. Но липсата на аудитория и личен интерес към изпълнителите си личи твърде много. “Голямата звезда” Джордан с 3-4 успешни песни пусна по-слаба песен и какво стана - липса на интерес :)  

Ами не само ня музиката, ами и на хората. Виж само в тоя форум реакциите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Lelqtian каза:

За България са 2000 бройки за златен, 3000 за платинен, а дали ще получи сертификация зависи от много неща, не само от продажби. Като за начало, членство в БАМП, които ги дават тия сертификации.  

Без сертификат не й вярваме на нечуваните продажби. Каквото е нужно да стори. Ако трябва членове да БАМПира. За 500 бройки поне да я сертифицират със Секси албум, бе. Нали като продължение от наградата Мис Секси отпреди 20 години.

Ако пък още държи на ДЕБЮТ на годината (все пак историята помни само нея като двукратно номинирана за ДЕБЮТ), да обърше един топ хит до края на 2024, под псевдонимаа Жалка. Може да й потръгне повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

IMG-6589.jpg
IMG-6588.jpg

Тъкмо да я похваля, че се е прехвърлила в друг бранш и се загледах в първата снимчица... Алиша, как може да сте толкова перфектна? По-добре изглеждате, отколкото пеете.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Поздрав с още един топ поп хит. Уви на него дори рекламата в Капките не му помогна и тъне в забвение. Нали така @meleto ?

 

Трудно се получава с групи и изпълнители, които вече нямат активна публична кариера. Остава си останаха с този единствен хит.

Ако хвърлиш един поглед на песните на Кати ще видиш същото. Мизерни гледания, а тия песни са къртели държавата 1999-2004. 

Най-големият успех е да се задържиш в годините. В чалгата примерите са 5 - Галена, Преслава, Гло, Софка и Азис. Те реално продължават кариерите си. 

И още няколко дето карат на стари лаври. Като цяло времето заличи почти цялата стара генерация. В попа е същото.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.07.2024 г. от 14:15, MomicheOtLed каза:

Никой няма да слуша това недоразумение, наречено "Топа на Европа". До преди 2-3 години Камелия предлагаше продукция на много по-високо ниво от тази на колегите си от същата генерация, стараеше се откъм звучене, клипове, визии, а сега тотално изплиска легена. Дуетите със Супер Са6 и Крум, сега това - не, не, не, някакъв кошмар... Тотално рухна и не виждам възможност някога да върне предишното си ниво, камо ли позициите си. Никога не е пропускала да коментира работата на колегите си, особено гръмко, като става въпрос за комерса на Преслава, а самата тя бълва крайно неслушаеми песни. Да не говорим как за толкова години не се хвана да си уреди правата над старите песни, които да могат да фигурират поне в стрийминга. 

Аз ще го слушам! Пореден мегахит за Камзи след

и Така ми го наби. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, fengergana каза:

Мами да не е с тикток хит,че е навъртяла 200к гледания,като наскоро май беше направила милиона?

 

Скъпа,къде се губиш? Чакаме те. Или ме оставяш сама да се оправям?

7-EA3-F3-AA-79-CE-4-DFB-986-B-66-CBE8-F9

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Преса за колко време запълни Арена София? Кога пуснаха билетите?

Преслава обяви февруари концерта си. Тогава пуснаха и билетите. Беше в началото мисля. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.07.2024 г. от 10:11, meleto каза:

Вероятно някоя от телевизиите ще излъчи концерта покрай Нова година и имат бартер. Излъчването на концерт е поне милион лева. Тъй че с над 1 милион лева рекламен бюджет, доста пъти са го завъртели.

Относно Жалка... нали продаде 3000 хиляди албума за 2 седмици. Това е една трета от билетите за концерта й. Впрочем какво стана? Нещо изведнъж фенчетата й спряха да дрънкат за продажбите. Няма ли нови тиражи? Или най-накрая са разбрали, че е продала 500 бройки в най-оптимистичния сценарий.

Иначе тя ще събере хора в Арената, смятам. Медийно е много добре развита. Не знам защо толкова се тревожи. По-скоро как ще компенсира граченето е въпросът. Но пък тя винаги е била по шоуто.

Не, занимавам се с реклама и точно най-големите медии не правят такива "бартери". Тв реклама е най-скъпото перо. Просто е видял, че билетите не се продават и го е предприел като крайна мярка. Едва ли бтв и нова размитат да излъчат Стораро на Нова Година...

За Галена е възможно да е продала, то има по-скоро колекционерска стойност,

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...