Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, asylum каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

837 likes, 34 comments - yunonaofficial on July 27, 2024: "Loading…🌊 #sea #summer #2024".

 

Какви бомби само. :D 

  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 часа , DanielPiliov каза:

Това как има над 4М за 10 дни?

ХИТ е, ясно ми е, ама цифрите са нереални…

Голям хит е, масова зарибявка, чух я от няколко коли, но купените гледания развалят цялата работа. Това върви по-силно и от “Проблем”, но там истерията беше съвсем друга. Да не говорим, че е нелепо песен с над 4М за 10 дни да не може да влезе в Топ 5 в Спотифай. За почти отрицателно време ще мине Делта форс и Окадар, които до момента са хитовете на лятото. :ad:

6М за 38 дни, само от оригиналното видео, а стартира с под 200К за ден :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Danger. каза:

Голям хит е, масова зарибявка, чух я от няколко коли, но купените гледания развалят цялата работа. Това върви по-силно и от “Проблем”, но там истерията беше съвсем друга. Да не говорим, че е нелепо песен с над 4М за 10 дни да не може да влезе в Топ 5 в Спотифай. За почти отрицателно време ще мине Делта форс и Окадар, които до момента са хитовете на лятото. :ad:

6М за 38 дни, само от оригиналното видео, а стартира с под 200К за ден :)

Колкото на Козио са платени, толкова и на Жалка. Правят го по една и съща схема.

Делта форс е хит? Дайте бързо приеми от дискотеки. Тази песен не сте пускали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Jake каза:

Не, занимавам се с реклама и точно най-големите медии не правят такива "бартери". Тв реклама е най-скъпото перо. Просто е видял, че билетите не се продават и го е предприел като крайна мярка. Едва ли бтв и нова размитат да излъчат Стораро на Нова Година...

За Галена е възможно да е продала, то има по-скоро колекционерска стойност,

Излъчването на концерт е поне 1 милион, даже по-скоро 2 млн. лева. Там се взимат предвид броя едновременни зрители и тн. По празниците говорим за големи рейтинги. Естествено, че за БТВ и Нова е по-изгодно да направят бартер, вместо да си разменят няколко милиона.

Ако приемем, че с отстъпките и спот от 15 секунди за 2.5к лева средно - сам можеш да изчислиш колко излъчвания са това. Гарантирам ти, че не е дал пари. Със сигурност са на някакъв бартер. Дори в случая да е кризисен ПР, пак имат уговорка да гостува в разни програми и тн. ТВ нямат изгода да излъчват 5 пъти една реклама - не е рентабилно. Представи си ако трябва да изготвят 100 реклами, които ще излъчат 5 пъти общо... просто не си струва. Затова бачкат с големи отстъпки при определен брой излъчвания. Повечето им рекламодатели подписват договори за година.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стораро дали изобщо е на печалба от този концерт? 90% от песните,които са пяти са кавъри,чийто права кой знае дали са подновени. Не вярвам да даде толкова пари за да ги поднови и да му излъчат концерта по ТВ. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че е крайно време да зареже музиката и да започне развитие в новото му поприще-Чистотата!

WWW.VARNA24.BG

Îáùèíà Âàðíà è êìåòúò Áëàãîìèð Êîöåâ ñå âêëþ÷èõà äíåñ â áëàãîòâîðèòåëíàòà êàìïàíèÿ "Ðàâåí ñòàðò çà â...

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Белите манастиИИИИИИИиииииииИиииИиирииииии!

 

Трябваше нея да покани Глория като специален гост на концерта си в НДК, а не Сима Заглорска. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.07.2024 г. от 1:52, DarkChild каза:

Колко ли хиляди си пръснала през годините за тоя пръч...

Струва си всеки един лев за Коце, а компанията му е безценна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DanielPiliov каза:

Това как има над 4М за 10 дни?

ХИТ е, ясно ми е, ама цифрите са нереални…

Според мен 100% са купували гледания. Реалната цифра сигурно е някъде около милион и половина - два.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Трябваше нея да покани Глория като специален гост на концерта си в НДК, а не Сима Заглорска. 

Ами да. Виж какъв прекрасен глас има. Като забият един дует със Стефифешън и Глория сама ще си забие шЪмара.

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Danger. каза:

:1000(29):

VM.TIKTOK.COM

 

Доста рехаво звучи. Особено, че това е публика уж отишла на участие на Жалка. Толкова няма хитове през лято 2024, че е лесно надутите балони да изпъкнат. Естествено и най-лесно може да се оправдае напомпания трафик с румънците. Реално дори няма много коментари от тях под видеото. Въобще....че приемите на други нейни песни, които поствахте бяха доста по-значими от "този" хит. Категорично Галя няма хит тази година. Пълнежи, пълнежи, пълнежи. Да пуска следващото през септември.

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Стораро дали изобщо е на печалба от този концерт? 90% от песните,които са пяти са кавъри,чийто права кой знае дали са подновени. Не вярвам да даде толкова пари за да ги поднови и да му излъчат концерта по ТВ. 

Не е нужно да има права. От 3-4 часа концерт ще излъчат 20%. И най-вероятно ще доминират дуетите, за да прилича на сборен. Относно печалбата - по-скоро е на загуба. Набиха много реклама. Вложиха доста в организацията. За него това беше на живот и смърт да напълни залата.

Ето, Преса за половин година напълни Арена София само с постове във ФБ, даже не съм засичал да е пускала платени реклами... Това е истиска звезда. 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Според мен 100% са купували гледания. Реалната цифра сигурно е някъде около милион и половина - два.

Ами не. Нищо не е купувано. Реални гледания са ми каза Коце. Песента си е хит. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Sunlight каза:

Ами не. Нищо не е купувано. Реални гледания са ми каза Коце. Песента си е хит. 

Е със сигурност Коце няма да ти каже “Напазарих 1 милион”

  • Like 1
  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Е със сигурност Коце няма да ти каже “Напазарих 1 милион”

Това, че ти искаш да купува е друг въпрос. Като бяхме с него ми каза, че всичко е реално при него -и последователите му, и гледанията.

 

Трендинг е и в някои държави по света.

Отделно вече е номер 1 и в Сигнал.

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , meleto каза:

Излъчването на концерт е поне 1 милион, даже по-скоро 2 млн. лева. Там се взимат предвид броя едновременни зрители и тн. По празниците говорим за големи рейтинги. Естествено, че за БТВ и Нова е по-изгодно да направят бартер, вместо да си разменят няколко милиона.

Ако приемем, че с отстъпките и спот от 15 секунди за 2.5к лева средно - сам можеш да изчислиш колко излъчвания са това. Гарантирам ти, че не е дал пари. Със сигурност са на някакъв бартер. Дори в случая да е кризисен ПР, пак имат уговорка да гостува в разни програми и тн. ТВ нямат изгода да излъчват 5 пъти една реклама - не е рентабилно. Представи си ако трябва да изготвят 100 реклами, които ще излъчат 5 пъти общо... просто не си струва. Затова бачкат с големи отстъпки при определен брой излъчвания. Повечето им рекламодатели подписват договори за година.

Не съм чувал за такова нещо. Аз съм участвал в подписването на договори с бтв и нова за над милион.  Отстъпките се получават само когато правиш годишни договори през медийна агенция.

Двете големи медии не са в позиция да търсят рекламотодатели. Те търсят тях и изобщо не се вълнуват от Стораро. Вълнуват се от такива като бившия ми работодател, един от най-големите за пазара, който всяка година подписва за огромни суми. 

Бил съм в и малки компании, изобщо не ни отразяват за това, че искаме да пуснем 2 пъти годишно по две седмици. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка една от малкото, която не си купува нито гледания, нито последователи, нищо. 5,5М за "Да и приседне", а си е стабилен хит

https://www.instagram.com/stories/_summercult/3422841982667671908?utm_source=ig_story_item_share&igsh=YndhNHp2OHB5eXQx

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...