Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Gerganafen каза:

Почвам да проститурвам за да платя 1-2 мЕлЕона да излъчат концерта на Гуци и да ви сговня Новата година на всички хейтъри!:bleh:

 

 

МоЗе би тоЦно ти си ми нуЗен в ноСтаааа

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Jake каза:

Не съм чувал за такова нещо. Аз съм участвал в подписването на договори с бтв и нова за над милион.  Отстъпките се получават само когато правиш годишни договори през медийна агенция.

Двете големи медии не са в позиция да търсят рекламотодатели. Те търсят тях и изобщо не се вълнуват от Стораро. Вълнуват се от такива като бившия ми работодател, един от най-големите за пазара, който всяка година подписва за огромни суми. 

Бил съм в и малки компании, изобщо не ни отразяват за това, че искаме да пуснем 2 пъти годишно по две седмици. 

Да де,  говорим за едно и също. Реално повтаряш същото, което написах. Няма защо да се занимават за сумарно 1 месец, когато могат да отдадат същото рекламно време на бранд за цяла година.

При дълги договори има и отстъпки. Впрочем те си имат тарифа, според която раздават отстъпките.

Отделно рекламата на концерти защо я разбираш само като част от 10 минутните блокове? Понякога уговорките са с конкретни продукции като На кафе, например. При тях рекламата е около 20-30 хиляди еднократно и тн. Съответно се пазарят допълнително - за да им гостува ексклузивно и тн. Зависи от ситуацията. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Jake каза:

МоЗе би тоЦно ти си ми нуЗен в ноСтаааа

Когато си бил на зъболекар и още те държи упойката, но трябва да пееш :D

Виж как знаеш, че и тя е в концерта - истински фен!:1000(33):

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Emanuela.Carey каза:

Нулев прием за горките…. а Габриелчето нещо изобщо не се вписва като чалгарка.

 

Никой в дискотеката не знае #Кои са :(

  • Like 1
  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

В крайна сметка една от малкото, която не си купува нито гледания, нито последователи, нищо. 5,5М за "Да и приседне", а си е стабилен хит

https://www.instagram.com/stories/_summercult/3422841982667671908?utm_source=ig_story_item_share&igsh=YndhNHp2OHB5eXQx

Излезе 3 месеца след "Мъко моя", а в момента ги дели по-малко от половин милион гледания. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Не е учтиво да снимаш случайни никому неизвестни хора в рейса.

Така е! Но Жорж Башур е благороден и се е снимал с тази фигура от Мадам Тюсо напълно безплатно!

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Just_Me каза:

Еее жалко 😄

20240729_180300.jpg

Ко каза ко? Ето какви песни пуска другата баба във фолка:

100% нов Десов хит от Сандрито е в процес на подготовка също. Само Гло се цепи от колектива без скандално маане.

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

Ко каза ко? Ето какви песни пуска другата баба във фолка:

100% нов Десов хит от Сандрито е в процес на подготовка също. Само Гло се цепи от колектива без скандално маане.

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е незапеваем и слаб, но аранжиментът е супер яко кючече. Дано следващият й проект е в стил "Сен тропе"/ "Пука ми на пеперудката"

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Йосмата пак кибичи в 78ТВ :D

"Налии..." И при Тото и тука през няколко изречение с това Налии :D Даже на няколко думи почна вече Налии... И тоя изказ шопския...  Уж продуцент, пък с мозък на 10 годишно. Явно повече го интересуват парите да се перат. Пайнера го бие този в интервютата.

image.png.eb89b09af1e1a84b3642a779d161e20f.png

Този може да играе кравата в Cow and Chicken

image.png.5f58d7fdd1803876c5f6970a2c0db678.png

  

преди 39 минути, Sunlight каза:

Новото на Камелия по Планета. Интересно. 

Решила е да им плати за ротация.

  

преди 1 час, DarkChild каза:

Това Анелия, Малина и Славка Калчева в едно ли е?

BG Терминатор

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Превъртях Къщата на инфлуенсърите ЕП4. Тоя Антонио е направо потресаващ екземпляр и категорично латентен хомосексуалист. Някаква там се съблече гола, докато вечерят и тоя като почна - било грях, как можело. А тя беше гола до кръста! Антончо, а ти никога не си се хранил гол до кръста. Отдалече личи, че е женомразец. Тъпако, а като се натиска с Азис какво беше, не беше ли грях? Като заплашваш, че ще чупиш зъби, не е ли грях? Много набожни станахте всички, а сте като извратеняците в църквата. Баба Гуси = Баба Тони.

Той си мисли, че като се появи в някакъв формат ще стане известен (макар че според него имал топ кариера), а се очертава да завърши като Кали. Демек по-зле отколкото е бил преди да влезе.

 

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...