Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 22 минути, meleto каза:

Превъртях Къщата на инфлуенсърите ЕП4. Тоя Антонио е направо потресаващ екземпляр и категорично латентен хомосексуалист. Някаква там се съблече гола, докато вечерят и тоя като почна - било грях, как можело. А тя беше гола до кръста! Антончо, а ти никога не си се хранил гол до кръста. Отдалече личи, че е женомразец. Тъпако, а като се натиска с Азис какво беше, не беше ли грях? Като заплашваш, че ще чупиш зъби, не е ли грях? Много набожни станахте всички, а сте като извратеняците в църквата. Баба Гуси = Баба Тони.

Той си мисли, че като се появи в някакъв формат ще стане известен (макар че според него имал топ кариера), а се очертава да завърши като Кали. Демек по-зле отколкото е бил преди да влезе.

 

Може да е набожно момчето :D Иначе да, ако се правиш на набожна бабичка пред момиче, което ти показва малко плът, вместо да й направиш комплимент или да си зяпаш тихо и да ти се надуе дюкяна ти правиш забележки :D

"Мийен ни мъ бърка, чи ядйеш гуола, ну на хуората няма да им е приятено дукат са хранят да та гледат гола". На него му пречи, но според него на хората ще им пречи. :D

"АуЕ каква е тая коят ми са разхожда чисто гола долу"

Ми набий й го бе кво мрънкаш?

Тоя така реагира все едно го е обидила на майка.

image.png.a47b92c87a4b48a6d561fb22d45902df.png

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Bunn каза:

За концерта на Преслава има останали 38 свободни места от цялата зала, продаде почти всички места в залата от края на Януари до Юли без почти никаква реклама.

Да пуска втора дата

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, FolkEmpire каза:

Може да е набожно момчето :D Иначе да, ако се правиш на набожна бабичка пред момиче, което ти показва малко плът, вместо да й направиш комплимент или да си зяпаш тихо и да ти се надуе дюкяна ти правиш забележки :D

"Мийен ни мъ бърка, чи ядйеш гуола, ну на хуората няма да им е приятено дукат са хранят да та гледат гола". На него му пречи, но според него на хората ще им пречи. :D

"АуЕ каква е тая коят ми са разхожда чисто гола долу"

Ми набий й го бе кво мрънкаш?

image.png.a47b92c87a4b48a6d561fb22d45902df.png

Да не извади Азис неговите 21 сантиметра и да му го набие на него в устата? Ъм?

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Да не извади Азис неговите 21 сантиметра и да му го набие на него в устата? Ъм?

И това е вариант. Поне ще млъкне :D

Вярващ бил. Набожните не признават ли за грях пе-алите и да правиш провокации пред камера? Да ходи да става монах. Хем ще лапа попски дърти пишки. Щял да счупи зъбите на гол човек на масата. Едно време Адам и Ева как са се хранили с пуловери до дърветата ли? Бахти малоумника. СЕКТАНТОНИО! На тоя яко му е промит мозъка.

  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.07.2024 г. от 14:10, xroflx9 каза:

Аз нямам спомен за песен,която е излязла през август да е станала по-голям хит от вече наложените летни хитове. Каквото се забележи през юни-юли това е.

 

  • Love 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Да де,  говорим за едно и също. Реално повтаряш същото, което написах. Няма защо да се занимават за сумарно 1 месец, когато могат да отдадат същото рекламно време на бранд за цяла година.

При дълги договори има и отстъпки. Впрочем те си имат тарифа, според която раздават отстъпките.

Отделно рекламата на концерти защо я разбираш само като част от 10 минутните блокове? Понякога уговорките са с конкретни продукции като На кафе, например. При тях рекламата е около 20-30 хиляди еднократно и тн. Съответно се пазарят допълнително - за да им гостува ексклузивно и тн. Зависи от ситуацията. 

А тези неща, да.

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Когато си бил на зъболекар и още те държи упойката, но трябва да пееш :D

Виж как знаеш, че и тя е в концерта - истински фен!:1000(33):

Бях голям фен на Гергана, всичко знам. Дори когато направиха гаф и трябваше да пее на плейбек, а пуснаха синбек на "Раздялата не боли" и тя шокирана я изпя на живо и после е е плакала зад кулисите.. :Д на нея между другото правеха страхотни технически гафове. На "Губя те бавно" 2010 концерта имаше проблем с микрофона, изобщо не я и обръщаха внимание.

преди 4 часа , Just_Me каза:

Еее жалко 😄

20240729_180300.jpg

Баба ама с 30 годишен :Д Иначе евала, че най-накрая прие, че е остаряла. Че Малина и Камелия още си мислят, че са какички на 60.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето бясно всеки ден има реклама за концерта на Преслвва по Планета. Как няма да продаде цялата зала. То с такава реклама всеки ще продаде. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, FolkEmpire каза:

И това е вариант. Поне ще млъкне :D

Вярващ бил. Набожните не признават ли за грях пе-алите и да правиш провокации пред камера? Да ходи да става монах. Хем ще лапа попски дърти пишки. Щял да счупи зъбите на гол човек на масата. Едно време Адам и Ева как са се хранили с пуловери до дърветата ли? Бахти малоумника. СЕКТАНТОНИО! На тоя яко му е промит мозъка.

Много хора са вярващи, но не парадират с това. Не съм гледал предаването, нито имам наблюдения над Антонио освен, че знам няколко негови песни, харесва ми онази "Идвам да те взема" и не се сещам още какво... Между другото защо си мисли, че има хитове? Не, че нещо ама.... не мисля!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Sunlight каза:

Само дето бясно всеки ден има реклама за концерта на Преслвва по Планета. Как няма да продаде цялата зала. То с такава реклама всеки ще продаде. 

Под реклама имам предвид реклама по каналите на "Нова" или на "бТВ". В днешно време кой гледа Планета и кой въобще би се повлиял от реклама по тази телевизия? :D 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Bunn каза:

Под реклама имам предвид реклама по каналите на "Нова" или на "бТВ". В днешно време кой гледа Планета и кой въобще би се повлиял от реклама по тази телевизия? :D 

Това, че ти не гледаш, не означаеа, че други не гледат. Предпотам да гледам даден клип на ТВ, отколкото на таблет, телефон или лаптоп. Предпочитам големя екран на смарт телевизора, не да си кьоря очите на лаптоп и т.н.

Новият клип на Камелия е на ХОТ даже по ПЛанета сега като превъртях. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DevilWish каза:

Много хора са вярващи, но не парадират с това. Не съм гледал предаването, нито имам наблюдения над Антонио освен, че знам няколко негови песни, харесва ми онази "Идвам да те взема" и не се сещам още какво... Между другото защо си мисли, че има хитове? Не, че нещо ама.... не мисля!

И аз не го гледам, пуснах си частта с Сектантонио :D

След дуета му с Азис и Галя май много му се е вдигнало самочувствието. Вика на някакъв в групичката ще ти дам номера на Василка да се разберете. :D

  • Like 1
  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FolkEmpire каза:

И аз не го гледам, пуснах си частта с Сектантонио :D

След дуета му с Азис и Галя май много му се е вдигнало самочувствието. Вика на някакъв в групичката ще ти дам номера на Василка да се разберете. :D

Та тая песен не е ли най-големия флоп за Галена и Азис в последно време? 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

Йосмата пак кибичи в 78ТВ :D

"Налии..." И при Тото и тука през няколко изречение с това Налии :D Даже на няколко думи почна вече Налии... И тоя изказ шопския...  Уж продуцент, пък с мозък на 10 годишно. Явно повече го интересуват парите да се перат. Пайнера го бие този в интервютата.

image.png.eb89b09af1e1a84b3642a779d161e20f.png

Този може да играе кравата в Cow and Chicken

image.png.5f58d7fdd1803876c5f6970a2c0db678.png

  

Решила е да им плати за ротация.

  

BG Терминатор

Теодора си е лягала с тоя? То по-зле от Ани Хоанг... Аз се чудя как са успели да са преди Пайнер в края на миналия век и после как са допуснали да западнат..

По-едно време се говореше, че Ара са спомогнали за упадъка на Милена рекърдс. Някой знае ли дали е така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Та тая песен не е ли най-големия флоп за Галена и Азис в последно време? 

За тях да, но за него е голяма душевна чекия.

  • Haha 5

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.07.2024 г. от 22:56, Balkandji1 каза:

Скочубрата не си крие годините - точно обратното, сигурен съм, че парадира с тялото си предвид 46-те си години. Тя още ли е с бащата на сина си или се оглежда за млади лъвчета да й пълнят дъртата вулва?

Нали бащата на сина на Тоти я заряза заради магазинерка преди 7-8 години?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Karma93 каза:

Теодора си е лягала с тоя? То по-зле от Ани Хоанг... Аз се чудя как са успели да са преди Пайнер в края на миналия век и после как са допуснали да западнат..

По-едно време се говореше, че Ара са спомогнали за упадъка на Милена рекърдс. Някой знае ли дали е така?

И според мен имаше нещо такова, то имаше и едни други - Емералд Рекърдс дето изчезнаха и си въртяха певачките там.

Този не е никакъв продуцент, имаха преднина пред Пайнер по времето, в което Галена свиреше във ваната , Преслава още си мечтаеше за пералня и Малина друсаше кючеци с Азис. Оцко им направи бруталните хитове, вижте на наградите им , на които беше излязъл Крум - цял албум от Оцко, "Имаме ли връзка" и останалите хитове - пак от Оцко, Дебора и Кристиана - пак от Оцко, Джина Стоева и Ивена им правеше също аранжименти, макар, че им пишеше Теньо Гогов, Румина и тя с Оцко, Джордан с цял албум 9/10 и там Оцко, и тук-таме някой хит на концерта от Биолчев. Като им пуснеш концерта, 9/10 са на Оцко. Махни неговите и то репертоар нямат. Това им беше преднината. Вече по-назад във времето 2002-2007 повечето неща в ефира на Фен бяха външна продукция - Деса сама, Боева беше на ротация, тия Милена, Емерланд, Съни Мюзик също силни тогава. Бони и тя къде сама, къде в Съни.

Реално като собственици на телевизия се справиха но като продуценти - не. Собствените им изпълнители в пост-ерата на Оцко с Андреа в Пайнер вече се бяха ориентирали към Пайнер или към самостоятелно издаване. Емануела избяга, Алисия в последните години и тя само е на ротация, Ерик се махна, Джордан в Пайнер (сега май не е?) и т.н. 

Така, че Касъмови - телевизионери - да, продуценти - категорично не.

А Камелия по Планета какво си учудва? Пари - даваш и те ротират. И аз да си платя и мен ще дават. Just Business.

 

Като продуценти - Пепа го е казвала - те си изгубиха най-пеещите и можещите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Sunlight каза:

Това, че ти не гледаш, не означаеа, че други не гледат. Предпотам да гледам даден клип на ТВ, отколкото на таблет, телефон или лаптоп. Предпочитам големя екран на смарт телевизора, не да си кьоря очите на лаптоп и т.н.

Новият клип на Камелия е на ХОТ даже по ПЛанета сега като превъртях. 

На смарт Тв-то можеш да си пуснеш Ютюб.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тонио наистина изплиска легена в тоя формат. Нямам думи. А в първия епизод как пищеше на умряло, че не бил хомо и да не го сбъркали. Той направил всичко за ПР с Азис. Сякаш хората не знаят. Претоплена манжда с Китаеца. Само дето Тонио няма харизма, даже е мааалко антипатичен. 

Странно е как всички в обкръжението на Теофиков са някакви неадекватници. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...