Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

Не е много евтина тая проституция, каквито хонорари са вадили, че и някой още вадят...

Даваха по 5 бона да видят Андреа по ц*ци на плейбек, това е ако е евтино... 

Това са сегашните няма и 5 минимални заплати (933 лв. бруто) , а тогава бяха и още по-ниски, 300-400 лв. ....

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 часа , meleto каза:

Тонио наистина изплиска легена в тоя формат. Нямам думи. А в първия епизод как пищеше на умряло, че не бил хомо и да не го сбъркали. Той направил всичко за ПР с Азис. Сякаш хората не знаят. Претоплена манжда с Китаеца. Само дето Тонио няма харизма, даже е мааалко антипатичен. 

Този не е стока още от началото на кариерата си. Ходеше нашмъркан почти навсякъде (+ балони и алкохол) и мениджърите му (най-вече Супер Саш) му бяха 18+ партньори.... Чудо и приказ! Иначе не е спал с мъже, неееее 😂 Слава Богу не съм го засичала скоро, но като го гледам май не е спрял с наркотиците.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

На смарт Тв-то можеш да си пуснеш Ютюб.

Знам. Правила съм го. Но си предпочитам Тв. Само в краен случай гледам на компа или телефона, ако съм навън или на работа, или Тв е зает. Но си предпочитам като цяло Тв  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Emanuela.Carey каза:

Мая Магапасова ще говори за чалга индустрията в Nay Cast

 

Тая винаги си е била травеститвееща,но сега вече съвсем е заприличала на шимейл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, lucellent каза:

Някой има ли текста на последната част от песента? Мисля, че е на румънски, но е с променен текст от оригиналната песен

 

Най-противната песен тази година! Пуснал е сто реклами, явно не е очаквал успех, но с реалните 200 на ден + тези от рекламите, направи така че да има супер надути нереални бройки от 400-500к на ден. Смешник!

  • Like 2
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Късно, факт! Но по-добре късно от колкото никога, това се превръща в тотален хит, нема Джордан пак пръсна! Почти нямам човек, който да не я е сложил на notes в инста, в тик ток ми излиза постоянно. Сега съм в Приморско и вече я чух от 1 кола и едно магазинче😁

Гледанията рязко се качват нагоре..

Ден 3 - 70К

Ден 4 - 80К

Ден 5 - 86К

Ден 6 - 112К

А и е делничен ден😀

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , DevilWish каза:

Много хора са вярващи, но не парадират с това. Не съм гледал предаването, нито имам наблюдения над Антонио освен, че знам няколко негови песни, харесва ми онази "Идвам да те взема" и не се сещам още какво... Между другото защо си мисли, че има хитове? Не, че нещо ама.... не мисля!

На човек, на който трио с Галена и Азис не е помогнало, няма кой да помогне. 

Понеже ни бяха малко чалгаджиите и инфлуенсърите, сега взеха да комбинират и двете, ако случайно от петте часа плейбек месечно не капне достатъчно, да има от тик-ток битки. Аман от мързели. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Willy каза:

IMG-20240730-132740-752.jpg

Галине, Галине...

Галин твърди че Дебора не е плащала нищо от своя джоб. Кредисимо са ѝ превели пари за клипа, с които да се плати за декорите и студиото.
Вероятно майка ѝ си е помислила, че тези пари са подарък, а не са за ползване към клипа.
Дебора репостна сторитата на Галин.

IMG-6638.jpg
IMG-6639.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Галин твърди че Дебора не е плащала нищо от своя джоб. Кредисимо са ѝ превели пари за клипа, с които да се плати за декорите и студиото.
Вероятно майка ѝ си е помислила, че тези пари са подарък, а не са за ползване към клипа.
Дебора репостна сторитата на Галин.

IMG-6638.jpg
IMG-6639.jpg

Аман от нарцисизъм - Аз/Ние,  На мен/На Алфа мюзик. ... 

  • Like 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Willy каза:

Най-противната песен тази година! Пуснал е сто реклами, явно не е очаквал успех, но с реалните 200 на ден + тези от рекламите, направи така че да има супер надути нереални бройки от 400-500к на ден. Смешник!

Не завиждай. Не само Галена владее надуването на трафик.

преди 36 минути, DanielPiliov каза:

Късно, факт! Но по-добре късно от колкото никога, това се превръща в тотален хит, нема Джордан пак пръсна! Почти нямам човек, който да не я е сложил на notes в инста, в тик ток ми излиза постоянно. Сега съм в Приморско и вече я чух от 1 кола и едно магазинче😁

Гледанията рязко се качват нагоре..

Ден 3 - 70К

Ден 4 - 80К

Ден 5 - 86К

Ден 6 - 112К

А и е делничен ден😀

За да ти повярваме, чакаме приеми от дискотеки, които да отговарят на твърдението. Това че си чул някъде дадена песен не я прави хит. Аз и на Тотя съм чувал песни, ама...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

За да ти повярваме, чакаме приеми от дискотеки, които да отговарят на твърдението. Това че си чул някъде дадена песен не я прави хит. Аз и на Тотя съм чувал песни, ама...

Защо най-накрая не посетиш някаква дискотека и не се увериш сам кое се пуска и кое е наистина е хит, като толкова държиш за всяко нещо да даваш оценки и да се противопоставяш на мнения? Става страшно досадно с твоите клипчета, приеми и нелепи заключения, които ги повтаряш като някакъв папагал. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Най-противната песен тази година! Пуснал е сто реклами, явно не е очаквал успех, но с реалните 200 на ден + тези от рекламите, направи така че да има супер надути нереални бройки от 400-500к на ден. Смешник!

Xum!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DanielPiliov каза:

Късно, факт! Но по-добре късно от колкото никога, това се превръща в тотален хит, нема Джордан пак пръсна! Почти нямам човек, който да не я е сложил на notes в инста, в тик ток ми излиза постоянно. Сега съм в Приморско и вече я чух от 1 кола и едно магазинче😁

Гледанията рязко се качват нагоре..

Ден 3 - 70К

Ден 4 - 80К

Ден 5 - 86К

Ден 6 - 112К

А и е делничен ден😀

Сериозно ли изпълнител с 12 000 лева хонорар е направил само 70 К гледания на ден 3 от пускането на новата си песен?! Пълен провал! 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.07.2024 г. от 17:09, DevilWish каза:

Обичайте се, дори да не е на майка им.... питката ?
image.png.d85c7c9b38616d10a82ef6102fa42286.png

Извинете, Емилия, но какви са тези жълти зъби и усмивка на бобър от мъжа ви? Вие с бобъри ли си лягате?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Emanuela.Carey каза:

 

Камелия, спрете да симулирате пред обществото, че имате жени-приятелки. Вашата карма отдавна ни е ясна, а на тази сте й платили 50 лв. да се снима с вас и да имитира, че ви е приятелка.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...