Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

@Balkandji1 как ще коментираш, че този хит има 16 000 гледания за ден 2

 

Съвсем нормално ми се вижда, имайки предвид колко прашасала и old style е Камелия. Това е в нейния стил глуповати песни, които тя се пъне да станат хитове и мисли, че са яки, но свършват като провали. Да се откаже от кариерата си и да си гледа сина, няма нищо интересно, което може да предложи тази изпълнителка.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Съвсем нормално ми се вижда, имайки предвид колко прашасала и old style е Камелия. Това е в нейния стил глуповати песни, които тя се пъне да станат хитове и мисли, че са яки, но свършват като провали. Да се откаже от кариерата си и да си гледа сина, няма нищо интересно, което може да предложи тази изпълнителка.

това се отнася и за останалите 99,9% кокошки в чалгата.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме си хит на годината, който никоя песен не може да мине. Няма Галени, няма Цану Урагану и Симончета и Мирелчета. "Моята принцеса" на Томас и Константин - мастодонт, който няколко дни правеше гледания близо до половин милион на ден, а вчера е с ~300К гледания.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Balkandji1 каза:

Съвсем нормално ми се вижда, имайки предвид колко прашасала и old style е Камелия. Това е в нейния стил глуповати песни, които тя се пъне да станат хитове и мисли, че са яки, но свършват като провали. Да се откаже от кариерата си и да си гледа сина, няма нищо интересно, което може да предложи тази изпълнителка.

HanoMHq Mu meMamukama Ha 

 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Защо най-накрая не посетиш някаква дискотека и не се увериш сам кое се пуска и кое е наистина е хит, като толкова държиш за всяко нещо да даваш оценки и да се противопоставяш на мнения? Става страшно досадно с твоите клипчета, приеми и нелепи заключения, които ги повтаряш като някакъв папагал. 

След като си толкова запознат и ходиш редовно на дискотеки - вземи да ни информираш кое е хит. Но подплатени с видео доказателство. Казал-рекъл не върви.

Когато твърдиш нещо са нужни аргументи! Иначе си поредният лакей на Джорджи или друга. Значи е досадно като поствам "приеми", а не е досадно, когато се опитваш да излъскаш имиджа на Джорджо ?

Много си се газирал. 

И да, клип от дискотека има повече стойност от твърдението "чух от кола еди какво си". :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Balkandji1 каза:

Имаме си хит на годината, който никоя песен не може да мине. Няма Галени, няма Цану Урагану и Симончета и Мирелчета. "Моята принцеса" на Томас и Константин - мастодонт, който няколко дни правеше гледания близо до половин милион на ден, а вчера е с ~300К гледания.

Стига де, отказа ли се от Мой мерак или там както се казва?

Иначе да, Коцио уцели хит и то заради вокалите на хлапето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Стига де, отказа ли се от Мой мерак или там както се казва?

Иначе да, Коцио уцели хит и то заради вокалите на хлапето.

Аз не съм бил зарибен по "Мой си мерак", Даниел Пильов я харесваше и root-ваше за нея. Аз съм тийм "който изкара по-голям хит от Галена". :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

@Balkandji1

коя от двете е по-мъжествена според теб?

 

Със сигурност Доника ми е по-симпатична от двамата тук. Това интервю го обсъдихме, като излезе. Този го направих на създърма. Страшно нахално, интригантстващо педе**стче, само не й бръкна в шундата от натрапчиви въпроси.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Със сигурност Доника ми е по-симпатична от двамата тук. Това интервю го обсъдихме, като излезе. Този го направих на създърма. Страшно нахално, интригантстващо педе**стче, само не й бръкна в шундата от натрапчиви въпроси.

И с тези джуки е много нелеп. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, meleto каза:

След като си толкова запознат и ходиш редовно на дискотеки - вземи да ни информираш кое е хит. Но подплатени с видео доказателство. Казал-рекъл не върви.

Когато твърдиш нещо са нужни аргументи! Иначе си поредният лакей на Джорджи или друга. Значи е досадно като поствам "приеми", а не е досадно, когато се опитваш да излъскаш имиджа на Джорджо ?

Много си се газирал. 

И да, клип от дискотека има повече стойност от твърдението "чух от кола еди какво си". :D 

На 31, 01 и 02 съм в три различни дискотеки, участията са следните - Преслава, Емануела и Галена, ще напиша подробно на кое най-много се е избухвало, кой изпълнител най-много се е пускал и коя песен се е слушала повече от 1 път. Един път завинаги да затвърдим как стоят нещата🙂

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, meleto каза:

След като си толкова запознат и ходиш редовно на дискотеки - вземи да ни информираш кое е хит. Но подплатени с видео доказателство. Казал-рекъл не върви.

Когато твърдиш нещо са нужни аргументи! Иначе си поредният лакей на Джорджи или друга. Значи е досадно като поствам "приеми", а не е досадно, когато се опитваш да излъскаш имиджа на Джорджо ?

Много си се газирал. 

И да, клип от дискотека има повече стойност от твърдението "чух от кола еди какво си". :D 

Всъщност отдавна ходя на дискотека рядко и само ако има повод, но това не ми пречи да имам реална представа за нещата - дискотеките са фактор, но не и единствен, някои песни са големи хитове и извън клубовете. 

Дадох ти го като пример, песента на Джордан е тъпа и за мен до момента не е хит, но просто те гледам как за всяка песен, която е набедена за хит, пишеш едно и също. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

И тоя Травел като другите залезли селски пръчки мрънка, че не била успяла защото видиш ли била твърде принципна да проституира. Кажи си че не си имала клиенти и толкова.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...