Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час, meleto каза:

Стига де, отказа ли се от Мой мерак или там както се казва?

Иначе да, Коцио уцели хит и то заради вокалите на хлапето.

Добре, че са му другите, че да има хитове.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Кралицата идва, затегнете коланите😁

WWW.INSTAGRAM.COM

367 likes, 12 comments - preslava_official on July 30, 2024: "Здравейте, приятели!❤️ Имам страхотна новина! Давам ви шанс да изберете коя песен да пусна...

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

1,728 likes, 58 comments - preslava_official on July 30, 2024: "Здравейте, приятели!❤️ Имам страхотна новина! Давам ви шанс да изберете коя песен да пусна този четвъртък! Подготвила съм две песни и искам вие да решите коя да бъде новият ми сингъл. 🤩😝 Ще публикувам откъси от двете песни и която събере най-много гледания и лайкове, ще има...

 

това ми носи "Улицата" - най-големият женски самостоятелен хит за годината vibes

  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

1,234 likes, 47 comments - preslava_official on July 30, 2024: "Здравейте, приятели!❤️ Имам страхотна новина! Давам ви шанс да изберете коя...

Ето и другата. Явно е клипирала и двете, но "Старата ни песен" ми харесва повече засега и мисля, че ще е и по-успешната. Много оригинална идея от Прес с тези семпли!:1000(33):

 

  • Like 3
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

1,728 likes, 58 comments - preslava_official on July 30, 2024: "Здравейте, приятели!❤️ Имам страхотна новина! Давам ви шанс да изберете коя песен да пусна този четвъртък! Подготвила съм две песни и искам вие да решите коя да бъде новият ми сингъл. 🤩😝 Ще публикувам откъси от двете песни и която събере най-много гледания и лайкове, ще има...

 

това ми носи "Улицата" - най-големият женски самостоятелен хит за годината vibes

Да, да пуска “Старата ни песен”, и двете звучат яко, но тя е по-добрата!

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

За лятото трябваше да заложи на нещо по-свежарско като

 

но "Старата ти снимка" звучи като инстантна Пресова класика, така че да я пуска ❤️ 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Старата ни Песен - Петя Радева и Велислав Драганински

Нищо - Анастасия Мавродиева и Явор Йовков

Аз гласувах за втората. Първата нещо ми звучи твърде близко до Улицата от този откъс. 
Втората също звучи като танцувалните Пресови класики от началото на кариерата ѝ.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Защо не пусне и двете наведнъж просто? Галена пуска 10 песни за час, тя не може ли поне 2 да изпробва? 

Вярно би трябвало и втората да пусне скоро, защото ако е след 3 месеца примерно, вече ще е "стара" след като чухме семпъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Тя говореше за късните 90те години.

Тя е подписала 96, Анелия 2001 - за 5-6 години колко да са се вдигнали хонорарите?

Помня че когато Мария е разказвала за първите хонорари е споделяла подобни цифри, така че сумите са били в този диапазон известно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

И тоя Травел като другите залезли селски пръчки мрънка, че не била успяла защото видиш ли била твърде принципна да проституира. Кажи си че не си имала клиенти и толкова.

По-скоро имаше предвид че не е искала дъщеря да спи с този или онзи, за да има кариера тук. Преди да замине за Америка, бяха й издали песни, но тя беше много мъничка тогава, първи-втори клас може би, така че нещо не се връзва.

Или си е мислела, че обстановката винаги ще бъде такава, или си търси извинение, че е заминала просто защото в САЩ й харесва повече (за което не я виня)

П.С. там беше стриптийзьора за известно време. Не знам дали още е. Май в момента държи заведение във Вегас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Вярно би трябвало и втората да пусне скоро, защото ако е след 3 месеца примерно, вече ще е "стара" след като чухме семпъл.

image.png.a5dc573aa763a38dce015d4c6747b415.png

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Тя е подписала 96, Анелия 2001 - за 5-6 години колко да са се вдигнали хонорарите?

Помня че когато Мария е разказвала за първите хонорари е споделяла подобни цифри, така че сумите са били в този диапазон известно време.

Гери явно затова е ходила с баща си на първите участия - прав си е бил човекът да не е съгласен да я опипват всякакви за 200 лв.😭

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, DanielPiliov каза:

Кралицата идва, затегнете коланите😁

WWW.INSTAGRAM.COM

367 likes, 12 comments - preslava_official on July 30, 2024: "Здравейте, приятели!❤️ Имам страхотна новина! Давам ви шанс да изберете коя песен да пусна...

 

Това ми харесва повече.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Аз не съм бил зарибен по "Мой си мерак", Даниел Пильов я харесваше и root-ваше за нея. Аз съм тийм "който изкара по-голям хит от Галена". :3fdb8960598fa63e:

Винаги съм си мислел, че сте един и същ човек :D 

 

преди 1 час , Danger. каза:

Всъщност отдавна ходя на дискотека рядко и само ако има повод, но това не ми пречи да имам реална представа за нещата - дискотеките са фактор, но не и единствен, някои песни са големи хитове и извън клубовете. 

Дадох ти го като пример, песента на Джордан е тъпа и за мен до момента не е хит, но просто те гледам как за всяка песен, която е набедена за хит, пишеш едно и също. 

Аха, значи, препоръчваш ми да отида на дискотека, за да докажа твоите твърдения, които не са базирани на ходене в дискотеки :D ....

Разбира се, че ще пиша едно и също. Не понасям пропагандата. Който и да влезе тук ще остане с впечатлението, че всяка втора чалга е хит. Което е далеч от реалността.

Ти каза, че песента на Джордан си я чул от кола и затова е хит :D Разбирам, че дискотеките не са единствен критерий, но дай поне по-представителна статистика. Например 100 коли днес дъниха песента на Счети. Така ще има повече тежест. 

Гледанията се манипулират и в последната година личи ужасно много. 

Тази година все още няма песен, която да класираме като топ хит от ранга на Улицата, По-по-по и Къв съм як.

Окадар, Мой си мерак и... май за сега това са що годе сезонните хитове, които държат някакви позиции.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...