Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , lucellent каза:

Някой има ли текста на последната част от песента? Мисля, че е на румънски, но е с променен текст от оригиналната песен

 

Не е на румънски със сигурност. Или е ромски, или албански или нз 🤔

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Just_Me каза:

Не е на румънски със сигурност. Или е ромски, или албански или нз 🤔

Половината е същия като на румънския, но останалата половина е променена

може пък и да си прав

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, lucellent каза:

Половината е същия като на румънския, но останалата половина е променена

може пък и да си прав

Просто на български и на ромски са ги докарали да звучат като от румънския оригинал..принцеса, конкуренция. Иначе и на текст щеше да пише румънците, а щом има Теди Александрова, сигурно тя е писала ромската част.

преди 11 минути, meleto каза:

Това беше ли хит? Някой ми я беше записал на диск, сигурно е от 99 та година?

За мен си беше - въртяха я често и нямах търпение да усиля телевизора на макс! Имаше си и клип 😁

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

Ти каза, че песента на Джордан си я чул от кола и затова е хит :D Разбирам, че дискотеките не са единствен критерий, но дай поне по-представителна статистика. Например 100 коли днес дъниха песента на Счети. Така ще има повече тежест. 

Такова нещо не съм писал, явно ме бъркаш с друг потребител. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

Винаги съм си мислел, че сте един и същ човек :D

 

Моляя? Аз съм Кондома. И аз се казвам Даниел, но Пильов е малък, мисля, че на 19 години. Как може да не знаеш кой съм.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Както самата Мая казва - 400-600 лева на участие.

 

преди 1 час, Fast каза:

Тя говореше за късните 90те години.

400 лева края на 90те не са ли сегашните 40 стотинки, тя какви ги дрънка
айде, с инфлацията да са станали 90 стотинки максимум към днешни пари

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

По-скоро имаше предвид че не е искала дъщеря да спи с този или онзи, за да има кариера тук. Преди да замине за Америка, бяха й издали песни, но тя беше много мъничка тогава, първи-втори клас може би, така че нещо не се връзва.

Или си е мислела, че обстановката винаги ще бъде такава, или си търси извинение, че е заминала просто защото в САЩ й харесва повече (за което не я виня)

П.С. там беше стриптийзьора за известно време. Не знам дали още е. Май в момента държи заведение във Вегас.

BAZAR.BG

Вижте Венци 2004 от ➤ гр. София на Цена 200 лв - ID35449876 ✔ Купувайте и продавайте в Bazar.bg ☛ Безплатни обяви без лимити!

Но дали на дъщеря й вървят касетките по 200 лв.?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Thecranfan каза:
BAZAR.BG

Вижте Венци 2004 от ➤ гр. София на Цена 200 лв - ID35449876 ✔ Купувайте и продавайте в Bazar.bg ☛ Безплатни обяви без лимити!

Но дали на дъщеря й вървят касетките по 200 лв.?

Тя няма албум.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

1,728 likes, 58 comments - preslava_official on July 30, 2024: "Здравейте, приятели!❤️ Имам страхотна новина! Давам ви шанс да изберете коя песен да пусна този четвъртък! Подготвила съм две песни и искам вие да решите коя да бъде новият ми сингъл. 🤩😝 Ще публикувам откъси от двете песни и която събере най-много гледания и лайкове, ще има...

 

това ми носи "Улицата" - най-големият женски самостоятелен хит за годината vibes

Химн на уличниците.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мая има едва няколко хита - какви награди очаква да вземе?! Никога не е била А листърка, дори и в най-добрите си дни!

Това беше тотален мегахит, и може би заслужаваше награда, но тогава дори А листърки като Гергана и Анелия вземаха утешителни - ала Мис Секси и Мисис Мура
Мая & DJ Живко Микс - Party Time [2005] (youtube.com)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Balkandji1 каза:

Моляя? Аз съм Кондома. И аз се казвам Даниел, но Пильов е малък, мисля, че на 19 години. Как може да не знаеш кой съм.

Мислех, че Даниел е алтернативният ник на Кондома :D Кондома го знам ххаха

преди 31 минути, Just_Me каза:

 За мен си беше - въртяха я често и нямах търпение да усиля телевизора на макс! Имаше си и клип 😁

Сега погледнах клипа - виждал съм го

https://www.youtube.com/watch?v=nsm2a7XqSFg

Мисля, че в този период знаех и харесвах основно Румяна. Но тя умря сравнително бързо след като се запознах с нея. Мисля, че в лятото на 99та. После ми се падна албума на Кати в царевични пръчки хахах... Реално слушам чалга активно от 2000 и тая Баклава са ми я записвали в 2001 (сложиха ми я за подигравка щото исках на Славка Калчева, Мишо Шамара, чалгии разни, Каризма, и тн). Преди това ми е мътно. Затова песните на Петра, Цветелина, Екстра, Гло и тн не ги знам много много. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мая има едва няколко хита - какви награди очаква да вземе?! Никога не е била А листърка, дори и в най-добрите си дни!

От нея помня само Парти тайм и Щом си мъж. Аааа имаше и още една, дето беше гола на скалите, балада, но не се сещам името?

ПП намерих я

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

От нея помня само Парти тайм и Щом си мъж. Аааа имаше и още една, дето беше гола на скалите, балада, но не се сещам името?

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

това беше хит, но доста далеч от Парти тайм.

Но въпросното лято хитове бяха и Предай се на желанието/И когато съмне/Първи в сърцето на Преслава; Не се обръщай на Емилия; Думите не стигат на Райна; Това е парчето/Дъжд от рози/Празник всеки ден на Иваня; Кръговрат на Глора; Целувай ме на Кама; До утре/Искам само любовта ти на Герганиш; и още поне 7-8 песни.

Просто нулев шанс за награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

това беше хит, но доста далеч от Парти тайм.

Но въпросното лято хитове бяха и Предай се на желанието/И когато съмне/Първи в сърцето на Преслава; Не се обръщай на Емилия; Думите не стигат на Райна; Това е парчето/Дъжд от рози/Празник всеки ден на Иваня; Кръговрат на Глора; Целувай ме на Кама; До утре/Искам само любовта ти на Герганиш; и още поне 7-8 песни.

Просто нулев шанс за награда.

Била тя... може би е имала сезонна популярност, покрай дуетите с Живко. Към днешна дори не я помнех. А пък за сравнение с Парти тайм... изобщо няма начин. Парти тайм пречупи БГ ТОП 100  и отвори вратите за чалгата по БТв и не след дълго спряха класацията от ефир.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Била тя... може би е имала сезонна популярност, покрай дуетите с Живко. Към днешна дори не я помнех. А пък за сравнение с Парти тайм... изобщо няма начин. Парти тайм пречупи БГ ТОП 100  и отвори вратите за чалгата по БТв и не след дълго спряха класацията от ефир.

1-Bo maq B/\e3e B Ton 100 🤣

 

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

В онези години дори това беше популярно

 

Y Bac

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

 

Други скандални ц*ц* в клип от 2001. Тогава не цензурираха нищо. Дано Антонио не гледа този клип, че ще рече АНАТЕМА!

Антонио си е бил шпаклички на този клип

 

преди 1 минута, asylum каза:

 

Y Bac

ФАКТ!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

1-Bo maq B/\e3e B Ton 100 🤣

Знам, но беше поп. А вече след Парти тайм стана страшно. Чалгата облада класацията. Впрочем май дуета на Азис и Устата беше баш първия пробив?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...