Jump to content



Диви и Красиви


Препоръчани коментари

Само тези, качени в Инстаграм ли участват? За първи път чувам това предаване от този форум, не съм си го пускал още. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Crimson каза:

Само тези, качени в Инстаграм ли участват? За първи път чувам това предаване от този форум, не съм си го пускал още. 

Да, малко участници са и сигурно няма да има много епизоди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Emanuela.Carey каза:

Да, малко участници са и сигурно няма да има много епизоди.

Никой не ми се стори хубав хаха 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Да, малко участници са и сигурно няма да има много епизоди.

Ще има 30 епизода някъде. Ще излъчват 2 епизода на седмица - в сряда и неделя.

Продуценти са някакъв си Михаил и Неделчо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Emanuela.Carey каза:

 

Сега го пуснах. Много скучно в първите 20 минути. Нямаше динамика. Ония двамата дето ги пратиха на романтична среща... уау... направо щях да пукна от романтика - каране на АТВ и след това като седнаха и сервитьора беше като брокер на недвижими имоти. Тоя мъжът само зяпаше с отвращение аххаха, докато сервира някакви блюда. А пък рекламата беше толкова нескопосана, че всеки път чувах ресторант "Белена чайка", вероятно е нещо друго хахах

Този Йоан беше много смешен като показваха как позира през огледалото в 4 през нощта хаха

Тая с очилата как се беше натряскала.  

Гривната на Теа беше супер нагласена. Погледите на водещия и как притисна Константин да й даде гривна...

Демек ще си разменят гривни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Сценария” на предаването е много разпилян, наред с монтажа.

Тази церемония супер провлачена и по едно време дори участниците изглеждаха объркани.

Водещите пък изобщо не стават за такива.

Иначе участниците са доста интересни, но в този формат не е ясно колко ще видим от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Сега го пуснах. Много скучно в първите 20 минути. Нямаше динамика. Ония двамата дето ги пратиха на романтична среща... уау... направо щях да пукна от романтика - каране на АТВ и след това като седнаха и сервитьора беше като брокер на недвижими имоти. Тоя мъжът само зяпаше с отвращение аххаха, докато сервира някакви блюда. А пък рекламата беше толкова нескопосана, че всеки път чувах ресторант "Белена чайка", вероятно е нещо друго хахах

Този Йоан беше много смешен като показваха как позира през огледалото в 4 през нощта хаха

Тая с очилата как се беше натряскала.  

Гривната на Теа беше супер нагласена. Погледите на водещия и как притисна Константин да й даде гривна...

Демек ще си разменят гривни.

 

Опитаха се това със срещите да го докарат като БТВ, но разликата в бюджета е твърде голяма.

Иначе Константин като цяло освен Теа няма много на кой да даде гривна. Леко е смахнат и само тя кръжи около него.

Иначе Йоан като изръсиха че бил най-мъжествен щях да припадна. Той за малко не се разрева че нямал пилешко месо за ядене миналите епизоди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Опитаха се това със срещите да го докарат като БТВ, но разликата в бюджета е твърде голяма.

Иначе Константин като цяло освен Теа няма много на кой да даде гривна. Леко е смахнат и само тя кръжи около него.

Иначе Йоан като изръсиха че бил най-мъжествен щях да припадна. Той за малко не се разрева че нямал пилешко месо за ядене миналите епизоди.

Той и Николета са партия, за да оцелеят в предаването. Малко ми стана тъжно за него, че се превърна в аутсайдер и все повече хора му се подиграват.

При Константин и Теа - също ми е фейк развитието. Но там продукцията ги тика, докато при Йоан и Н е тяхна стратегия за оцеляване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

“Сценария” на предаването е много разпилян, наред с монтажа.

Тази церемония супер провлачена и по едно време дори участниците изглеждаха объркани.

Водещите пък изобщо не стават за такива.

Иначе участниците са доста интересни, но в този формат не е ясно колко ще видим от тях.

хахха в допълнение, ресторантът се казвал Далян-Чайка, каквото и да е това. Половината от коментарите са за същото нещо и не само аз съм чувал Белена чайка мухахаххаа

И нищо не схванах. Дават си гривни... а пичът без гривна що не го разкараха?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

Той и Николета са партия, за да оцелеят в предаването. Малко ми стана тъжно за него, че се превърна в аутсайдер и все повече хора му се подиграват.

Ами донякъде си го заслужи. От първия епизод флексва че бил най-красивия и можел да има всяка жена в къщата, но ето че характера му изигра лоша шега и сега всички момичета са едва ли не погнусени от него. 
И с това постоянно натякване че работел като модел, човек ще каже че е космонавт или пожарникар.

преди 10 минути, meleto каза:

И нищо не схванах. Дават си гривни... а пичът без гривна що не го разкараха?

В момента са 6 момичета и 7 момчета. Другия епизод момичетата трябва да върнат гривните на който те преценят и един ще отпадне.

Сега момчетата трябва да се борят да си затвърдят “връзките”.

Реално според мен ще отпадне или Йоан, или Георги защото Николета трябва да избере между тях двамата. 
Освен ако Симона, например, не остави Николай за да продължи с Йоан.

Другия вариант е Стиляна (пияната) да даде гривна на Георги или Йоан, защото вече си призна че не харесва нейния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами донякъде си го заслужи. От първия епизод флексва че бил най-красивия и можел да има всяка жена в къщата, но ето че характера му изигра лоша шега и сега всички момичета са едва ли не погнусени от него. 
И с това постоянно натякване че работел като модел, човек ще каже че е космонавт или пожарникар.

В момента са 6 момичета и 7 момчета. Другия епизод момичетата трябва да върнат гривните на който те преценят и един ще отпадне.

Сега момчетата трябва да се борят да си затвърдят “връзките”.

Реално според мен ще отпадне или Йоан, или Георги защото Николета трябва да избере между тях двамата. 
Освен ако Симона, например, не остави Николай за да продължи с Йоан.

Другия вариант е Стиляна (пияната) да даде гривна на Георги или Йоан, защото вече си призна че не харесва нейния.

Има логика с гривните, мхм.

А тая Стиляна е супер долна. Добре, бе, толкова ли трябваше да унижи нейния (още не му знам името, русият). В смисъл на тая церемония пред всички така да издъниш сексуалния ти нагон. Реално тя изложи себе си, но беше кофти. Тя същото каза и на синхрон, така че си е такава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

 

Страшна пияндурница. Супер криндж. Изобщо не беше яко да гледаме някаква натряскана.

- Щее приемеш ли тази роза от мен - все едно слушах Джорджано от Николай... пръснах се от смях :D 

- Тенкю - отговаря тя. - супер нелепи.

Тая Елена е супер недорасла, не знам как си представя, че ще спечели. Тя на 3тия ден се срина.  Йоан ще гризне дръвцето, ако час по-скоро не се усети, че го върти. Или Николета не я надуши.

 

Уъркшопът им беше прекалено скучен. 

За сега Ивайло трябва да спечели.

Уж казаха, че след 4ти епизод става интересно, а на мен ми се губи интересът.  Щом вече почнах да гледам на темпо х2 и даже едвам се сдържах да не превъртам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

Страшна пияндурница. Супер криндж. Изобщо не беше яко да гледаме някаква натряскана.

- Щее приемеш ли тази роза от мен - все едно слушах Джорджано от Николай... пръснах се от смях :D 

- Тенкю - отговаря тя. - супер нелепи.

Тая Елена е супер недорасла, не знам как си представя, че ще спечели. Тя на 3тия ден се срина.  Йоан ще гризне дръвцето, ако час по-скоро не се усети, че го върти. Или Николета не я надуши.

 

Уъркшопът им беше прекалено скучен. 

За сега Ивайло трябва да спечели.

Уж казаха, че след 4ти епизод става интересно, а на мен ми се губи интересът.  Щом вече почнах да гледам на темпо х2 и даже едвам се сдържах да не превъртам.

Елена наистина е доста простовата и недорасла. Затова и я изпозват толкова.

Ивайло засега се очертава най-нормален, но не го виждам със Стиляна.

Като цяло смисъла на това предаване тотално се изгуби след като 90% от участниците са в някакви коалиции. Само Ина и Йордан евентуално могат да станат някаква двойка. Симона и Николай също само заради печеленето, но не ги виждам извън къщата да са заедно.

Йоан няма много избор освен да прецака Георги и да вземе вота на Николета, за да остане.

Иначе тая Ивка също е яко проста с нейните лисЧета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Само Ина и Йордан евентуално могат да станат някаква двойка.

Никакъв шанс. Ина въобще не го възприема по този начин. А пък той по-скоро играе и се насилва да е влюбен. Един вид малко пресилва нещата. И създаде някаква история - че бил нараняван, страх го било и тн

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Just_Me каза:

Я кажете това ли е по-интересно или "Къщата на инфлуенсърите"? Да знам кое да си пускам за фон като нямам много работа 😅

Не съм гледал Къщата, но виждам че тази година има повече клипчета в Тикток на Диви и Красиви, от колкото на Къщата. 
Освен това всички коментират че инфлуенсърите в Къщата били по-скучни тази година.

Участниците в Диви и Красиви определено са интересни, но монтажа и организацията на епизодите понякога е странна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.08.2024 г. от 8:59, Just_Me каза:

Я кажете това ли е по-интересно или "Къщата на инфлуенсърите"? Да знам кое да си пускам за фон като нямам много работа 😅

Къщата е супер скучна. Едно и също - битовизми, както винаги се размотава някаква гола. Кастът тая година е пълен с незнайни инфлуенсъри. Прекалено много персонажи. За 5 епизода не съм запомнил и една трета от тях. Тая година опитват да наподобяват Игри на волята, но е нескопосан опит. 

ДК е доста по-интересно. Може би обстоятелствата, в които са ги затворили предразполагат за повече драми. По-малко персонажи = по-лично преживяване за зрителя. Кастът е супер як. Бих казал, че на 95% са запомнящи се лица, макар само Теа да е известна от Ергенът. Иначе и тук не е някакво супер уау. Не вдигай много очакванията хахах

На този фон в КИ уж са по-известни, а са супер безлични. 

КИ ще я мотат до нова година, финалът ще е в Арена София, докато ДК ще приключи октомври-ноември в зала 1 на НДК.

Обикновено гледам на темпо 2 къщата. Още не съм почнал да превъртам, значи не е крайно тъпо, но бих препоръчалл Диви и красиви с приоритет. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

 

Хахах умрях да се хиля на Йоан какъв дийп троут си направи :D Така де, не беше достатъчно дийп, но хубаво се разпени. И като се разцепи банана, продължаваше да седи заседнал хахахах А после стриптийзът му беше още по-нелеп. Хем е дърво, хем не си беше взел банана от плажа. Да се учи от Йордан

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах 4 епизода засега. В първия епизод защо не обясниха какви са правилата, малко е объркващо 😐
Откъм монтаж нещо им куца - или музиката е много силна и не се чува какво говорят, или микрофоните им са тихи, като заглушени.
Тази Теа не съм я гледала в "Ергенът", ама е много анти! 😒

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Изгледах 4 епизода засега. В първия епизод защо не обясниха какви са правилата, малко е объркващо 😐
Откъм монтаж нещо им куца - или музиката е много силна и не се чува какво говорят, или микрофоните им са тихи, като заглушени.
Тази Теа не съм я гледала в "Ергенът", ама е много анти! 😒

Да, няма правила общо взето. Ще си менкат гривните. Затова казах да нямаш много очаквания. Но откъм персонажи са по-интересни и симпатични от тези в къщата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , meleto каза:

Хахах умрях да се хиля на Йоан какъв дийп троут си направи :D Така де, не беше достатъчно дийп, но хубаво се разпени. И като се разцепи банана, продължаваше да седи заседнал хахахах А после стриптийзът му беше още по-нелеп. Хем е дърво, хем не си беше взел банана от плажа. Да се учи от Йордан

Йоан си е пълен криндж, дано като се гледа сега отстрани малко да намали самочувствието.

Теа пък беше супер противна пачавра в този епизод. Като гледам и Георги как я опъна нищо чудно да избере него на церемонията и изгонения да е Коцето.

Доста проточват събитията като цяло. Можеха да направят епизода два часа + елиминацията. Игрите също засега изглеждат супер безмислени.

Потвърждавам си мнението, че 10/10 каст е попаднал при грешните продуценти.

@fengergana имаше голи мъже в края на епизода, пускай си го да загрееш за Робов

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

@fengergana имаше голи мъже в края на епизода, пускай си го да загрееш за Робов

много криндж ми бяха с тия нескопосани движения особено Йоан и Георги

Йордан може да ме изтряска

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...