Jump to content



Диви и Красиви


Препоръчани коментари

преди 12 часа , meleto каза:

Мухахах

Той ако Симеон се интересуваше от Теа, можеше да си тръгне с нея. А тя все пак е добра актриса. Това да ревеш 5 минути без да ти проличи... че играеш роля...

Като цяло е скучно, де... Дано така запазят 40 минути епизод. 

На мен ми се стори като извънреден епизод да покажат какво ще се случи с Теа.
Иначе ясно че Симеон я обработва, но и тя не е толкова тъпа. Просто е малко побъркана.

На мен ми е интересно сега Ина с кой ще се мачне ако Йордан отиде при Стиляна.

Сигурно ще е: 

Ивайло - Николета
Йордан - Стиляна
Йоан - Ирена
Гош - Ина
Николай - Симона
Симеон - Елена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това категорично спирам да го гледам. Цигарките, цигарките, цигарките... Битовизми.

Омръзна 3 сезона едно и също. Много слабо. Сигурно на 10 годишните ще им е интересно, ама на аудиторията над 25 - не знам как би им се понравило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Какво беше това накрая? Някаква мисия или?

Йоан беше в клипа на Теди Александрова - 365 и Стиляна спомена нещо, че ще правят сцена от клипа. Та сигурно е това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-интересния епизод досега, особено финала. Да продължават с по-динамични епизоди и ще размажат Инфлуенсърите.

преди 20 минути, ANGEL каза:

Симеон или е човек на продукцията, или е новия Пацо от биг Брадър. 

Не мисля че е човек на продукцията защото Неделчо мрази такива истории. По-скоро иска да става известен и прави шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Най-интересния епизод досега, особено финала. Да продължават с по-динамични епизоди и ще размажат Инфлуенсърите.

Не мисля че е човек на продукцията защото Неделчо мрази такива истории. По-скоро иска да става известен и прави шоу.

И са му подсказали как да стане. Просто е тотално нагласено. Е, ок беше, щото 2те патки и без това си бяха за изгонване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

И са му подсказали как да стане. Просто е тотално нагласено. Е, ок беше, щото 2те патки и без това си бяха за изгонване.

Не мисля че е нагласено. Просто нито Ирена, нито Арина му харесваха и реши да спаси предаването като остави Ина.

Плюс това той в момента е заедно с Теа извън къщата, така че явно и не е искал да се занимава с друго момиче. (противно на характера му)

На следващите елиминации той или Йоан ще е аут ако Ина се сдобри с Йордан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.09.2024 г. от 22:45, Emanuela.Carey каза:

Не мисля че е нагласено. Просто нито Ирена, нито Арина му харесваха и реши да спаси предаването като остави Ина.

Плюс това той в момента е заедно с Теа извън къщата, така че явно и не е искал да се занимава с друго момиче. (противно на характера му)

На следващите елиминации той или Йоан ще е аут ако Ина се сдобри с Йордан.

На него всички му харесват, изобщо откакто е влязъл - мисли само за схеми. Честно казано не е спасил нищо, просто направи епизода по-интересен, отколкото би бил. Ина няма шанс с Йордан. Те са като 2 планети. Тя изобщо не го харесва. 

Откъде е инфото, че е с Теа? 

  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, meleto каза:

Откъде е инфото, че е с Теа?   

След епизода когато я изгониха беше пуснал стори как са се гушнали с нея на някакво парти извън къщата и беше написал нещо от сорта че ѝ е простил.

И като цяло от тогава почти постоянно пускат сторита че са заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

След епизода когато я изгониха беше пуснал стори как са се гушнали с нея на някакво парти извън къщата и беше написал нещо от сорта че ѝ е простил.

И като цяло от тогава почти постоянно пускат сторита че са заедно.

Да, сигурно по договор!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, meleto каза:

Да, сигурно по договор!

Надценяваш ги. Все пак тия са пишман продукция и за първи път правят предаване.

Просто от чист късмет попаднаха на интересни герои. Малко като ранните Биг Брадъри когато вкарваха всякакви селяни от кол и въже и правеха голямо шоу.

За това че напоследък всички предавания са с “известни” (като Къщата) сме свикнали на сценарии и престорено поведение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Надценяваш ги. Все пак тия са пишман продукция и за първи път правят предаване.

Просто от чист късмет попаднаха на интересни герои. Малко като ранните Биг Брадъри когато вкарваха всякакви селяни от кол и въже и правеха голямо шоу.

За това че напоследък всички предавания са с “известни” (като Къщата) сме свикнали на сценарии и престорено поведение.

Изобщо не ги надценявам. Неделчо въобще не е вчерашен! Много добре знаят какви са договорите в тв форматите. Да не мислиш, че сами са измислили топлата вода?

Нагласеното се състои в това, че на синхроните съвсем невинно ги насочват какво следва да направят и се очаква от тях, за да е интересно! Все пак всички са отишли за последователи. В тяхна полза е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йоан е вече крайно антипатичен. 95% от коментарите го хранят.

Йордан продължава да постъпва тъпо със Стиляна. Иска първо само да се опознаят без чувства, ама я награби да я целува. На момичето му личи, че е много хлътнала по него. А пък и след тая реч на церемонията как винаги ще избира Ина не върви.

Симона очевидно е чисто стратегически с Николай и го използва, за да стигне до финал. А той горкия ходи по нея като кученце и си фантазира връзка. Виждам как на финала Николай ще избере любов, а тя парите.

Елена хем искам да кажа, че е простовата - хем от друга страна е права да не им вярва. Но определено няма собствено мнение за нищо.

А Ина извън последния епизод е като някакъв фикус. Никаква я няма въпреки, че би трябвало да е главен герой. И тя е влязла за слава, но засега обира главно негативи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

 

Супер криндж... Нагласеноооооо... Йордан и Стиляна - искали да се опознават, не знаели дали щяло да ги бъде, тя му вика да са приятели поне, а накрая той й завря език в устата и тя само дето не повърна хахахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...