Jump to content

Джордан - Бом, Бом


Препоръчани коментари

  • Emanuela.Carey changed the title to Джордан - Бом, Бом

Има елемент на зарибявка, но ми се струва дооста по-слабо от последните му тотални хитове. Това ще стане хит покрай някаква инерция евентуално. И тази песен и "Зиг-заг" са адски мудни, не знам с кой акъл ги правят такива. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато ти се получи голям успех с едно и също звучене на 2-3 песни, това не значи че вече всяка следваща трябва да ти бъде пак такава, говоря за тематика. Ще хване инерцията от предни хитове, но ще мине и замине набързо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак същата тематика и отново претоплена манджа от Кости... Тази песен ще мине и замине по-бързо и от Къртиш. Има шанс да се завърти покрай Тик ток, но е време да разнообрази малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво очаква Джордан от тази песен която е мега скучна да не кажа т.па...💩
По добре да си пуска песни като Къртиш и К'ъв съм як това се слуша и му отива.
Истината е че Джордан трябва да си работи с маестро Д.Ганев

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето мнение:

Мелодията ми хареса доста, беше различна, но нямаше едно с едно и това може да не се хареса на доста хора.

Видеото..... ме удиви. Не hate-я или подобни, но си има gay vibes според мен, както и, или тежък грим, или тежки филтри в някои сцени.

Гласът му на места сякаш отива в женски/високи тоналности (??), в смисъл става доста писклив - нямам идея как да го нарека това, казах го като интересно наблюдение, а не конкретно хубаво/лошо нещо или забележка.

Текстът е интригуващ, както пише по-горе куплетите са слаби, припевът е игрив, ритмичен. Не мога да напиша литературен анализ върху него, изследвайки го като произведение, както бих написал за текстове на песни на кралица Емануела.

Аз, ако остана заради нещо с тази песен, то би било заради музиката => по-скоро да си извадя инструментала с някой инструмент (tool) и толкова хаха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отврат. Това е по-слабо и от предните му. Страхотен претендент за бърз флоп. Просто да спрат с клишетата и с кости.

И без друго Джордан никога не е бил име. Уцели 2 хита миналата година и дотам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Форумните експерти пак се изказахте неподготвени. Първият многомилионен голям летен хит е това категорично. Тук умишлено изключвам песните на Галена, заради специфичната концепция на албума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязах нещо любопитно за финалната музикална пауза, където сред музиката все едно почва припева "Рою бом, бом бом.....", спира почти веднага, музиката върви и накрая свършва с "нещата мръсни". Във въпросната музика по средата може да се помести самия припев. Намерих го за доста яко нещо това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Ужасно! Кости отдавна е много зле и не знам на какво отгоре взима високи цени. Годината не е 2010. Някакви цигано - румънски бози. Иначе като режисура видеото хич не е лошо.

Джордан е като папагал с тези кичозни дрехи, с две думи, ужасно слабо,. Но циганите по махалите може и да го харесат.

Редактирано от Jake
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , meleto каза:

Отврат. Това е по-слабо и от предните му. Страхотен претендент за бърз флоп. Просто да спрат с клишетата и с кости.

И без друго Джордан никога не е бил име. Уцели 2 хита миналата година и дотам.

Точно той е славен за човека без слаба песен😃😃😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко преди (предполагам мениджъра) да изтрие всички негативни коментари. 

Screenshot_20240726_165855.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости Форца ама всичко минало през Тенекията...

Флегматична леко като Зиг-Заг на Галош.

Напомня ми и на Мачкай чаршафите там кво беше.. Ужасна песен. Периода му с песни от Боби Павлов с малки изключения и Пашев май се завръща този път с Костьо :D Не на всеки му отива даден композитор като Цоцко. Той можеше да направи хит и на най-бездарното същество. Тук имаме световен хитмейкър, певец с глас и пак нищо не се е получило.

Трябва да разнообразяват с композиторите, не само Ганев, Асенов и Костьо. Има още поне 5-тима наши от които могат да изкарат читави песни. Даже май последните месеци Ганев е в почивка защото излизат малко, ако не никакви песни от него. Асенов в момента бълва само и то никак не му се получава. То кога му се е получавало...

Те за това си създават такъв имидж на лесния жанр, щото пускат песни да отбият номер за да имат нова и да ги викат на участия за новите хонорарчета и да се глезят после с лесно изкарани пари.

Няма никой който да размърда жанра и да експериментира и го последват всички. Напротив стоят си на едно място в еднаквия ритъм и кавъри и това е.

Ако не правеха песни за пари и по настояване, а от сърце и душа както пееша Дора щяха да са други нещата според мен.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...