Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп-фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  

Не е позволено постването на повече от едно видео от видео платформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.

Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 

3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 

4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.

5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи темата за юли беше заключена и не можах да постна, но Таня Боева беше на лайв.

Блокираше всички потребители, които питат защо е спряла да пее. Не били умствено интелигентни да я питат такива неща защото никога не била спирала. 
Била се продуцирала сама от 22 години и ако някой искал да пуска по-често да я спонсорирал. Най-евтините клипове стрували 15 хиляди, а песните още толкова. 
Освен това била пускала БЕЗПЛАТНИ лайвове от добро сърце. Другите изпълнители взимали хонорари, за да пеят поздрави като нея.

“Защо не ме давали по Пайнер? Близко е до ума!!! Дават само техните си изпълнители, мен ме дават по Фен ТВ и DS TV!”

После започна да мрънка и тя, че участията в големи дискотеки били само за едни и същи изпълнители и спрях да я гледам.

IMG-6650.jpg

  • Like 1
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Kiss 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BaGaBoNtIn каза:

“Старата ни песен” звучи брутално… нямам търпение да в чуя цялата. Другата също ми бие на хит, май най добре да пусне и двете наистина…❤️

Дано и двете песни са хубави. Радвам се, че ще чуем нещо ново от Велислав Драганински. Надявам се, че се е постарал за Преслава!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен песните на Преслава ми звучат постно и изтъркано. Може би "Старата ти песен" ми е една идея по-интересна да я чуя цялата. 

Това, което обаче ме тригърна, е че и двете песни си крещят Преслава. Абсолютно в нейния стил и тематика. Особено последните 5-6 години е супер последователна и песните са й в една линия. Дето се вика и да чуя някаква мелодия от нищото, ще си кажа това е песен на/за Преслава. Това е изключително професионално и с такава линия дискография се прави концерт! 

  • Like 4
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, meleto каза:

Преса ще пуска 2 песни наведнъж ли?

Уж само песента която събере повече лайкове. Но щом има готовност и за двете, предполагам втората също има готов клип и ще излезе по някое време.

Засега “Старата ни песен” води с почти 10 хиляди лайка, така че ще пусне нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Сега забелязах, че дуета на кокаин и малкия келеш, между 28ми и 29ти юли за ден пада от 480к на 300к.😫

И днес пада на 250k, демек само за два дни се сгромолясва с близо 50%. Излиза, че почти половината гледания не са реални на тази песен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko featured and pinned this Тема
преди 2 часа , BaGaBoNtIn каза:

“Старата ни песен” звучи брутално… нямам търпение да в чуя цялата. Другата също ми бие на хит, май най добре да пусне и двете наистина…❤️

Кое пък е бруталното?!? Слушано, пято и до болка втръснало.

”Старата ни песен” звучи като “За да те забравя” на Милко, а другата звучи като “Добрини”. 
Нищо ново не предлага! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fengergana каза:

ХИТ: РАЙНА

бял ме правят на черното море

Хайде мами да избухне с нов хит вече септември най-късно. 

Колко ме е яд, че така флопна. :(

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Хайде мами да избухне с нов хит вече септември най-късно. 

Колко ме е яд, че така флопна. :(

и мен, а е много добра u с яка хореография. Със столовете ми дава Pussycat dolls vibe.

Дано има и трета песен тази година,защото май предстоят фолклорни.

 

  • Like 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали преди да се чатне и да се обяви за анти-чалгарка всъщност доста добре се ориентираше в индустрията.

За разлика от повечето певици от нейното поколение винаги хващаше актуалните композитори и правеше конкурентни проекти.
Никога не се е забивала в пенсионерската “стойностна” нисша от еднообразие.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Кали преди да се чатне и да се обяви за анти-чалгарка всъщност доста добре се ориентираше в индустрията.

За разлика от повечето певици от нейното поколение винаги хващаше актуалните композитори и правеше конкурентни проекти.
Никога не се е забивала в пенсионерската “стойностна” нисша от еднообразие.

 

Да.

Имаше още Като те почна,Спрях ли ти тока,Пионката,Копие,Имаш ден, Хайде вдигни й и т.н След това оплю Емануела в брадъра и от там май се почна

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, fengergana каза:

Да.

Имаше още Като те почна,Спрях ли ти тока,Пионката,Копие,Имаш ден, Хайде вдигни й и т.н След това оплю Емануела в брадъра и от там май се почна

Не помня да е оплювала Емануела в Брадъра. Те нали бяха приятелки? Освен ако не е казвала нещо като коментатор защото съм ги превъртал тези части.

Помня че в едно интервю с Миглена Ангелова обяви, че я е срам да пее чалга  и я е срам от дискографията ѝ затова започва да прави стойности песни. След това при Тото оплю Глория и пак си затвърди, че чалгата била кръчмарска музика.

Към днешна дата пак си пее чалга хитовете, явно е било някакво моментно психясване или е изпразнила джобовете без участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Не помня да е оплювала Емануела в Брадъра. Те нали бяха приятелки? Освен ако не е казвала нещо като коментатор защото съм ги превъртал тези части.

Помня че в едно интервю с Миглена Ангелова обяви, че я е срам да пее чалга  и я е срам от дискографията ѝ затова започва да прави стойности песни. След това при Тото оплю Глория и пак си затвърди, че чалгата била кръчмарска музика.

Към днешна дата пак си пее чалга хитовете, явно е било някакво моментно психясване или е изпразнила джобовете без участия.

Да, като коментатор беше казала нещо и ми беше странно при вече излязлата им песен. След това почна да флопва и така до ден днешен. Еману я е проклела.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fengergana каза:

Да, като коментатор беше казала нещо и ми беше странно при вече излязлата им песен. След това почна да флопва и така до ден днешен. Еману я е проклела.

Коментирай че гаджето ти отива да се бие

 

  • Haha 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Не помня да е оплювала Емануела в Брадъра. Те нали бяха приятелки? Освен ако не е казвала нещо като коментатор защото съм ги превъртал тези части.

Помня че в едно интервю с Миглена Ангелова обяви, че я е срам да пее чалга  и я е срам от дискографията ѝ затова започва да прави стойности песни. След това при Тото оплю Глория и пак си затвърди, че чалгата била кръчмарска музика.

Към днешна дата пак си пее чалга хитовете, явно е било някакво моментно психясване или е изпразнила джобовете без участия.

Дори и джаз концерт направи 😂 Нищо не й се получи след като се отрече от поп-фолка и бавно почна да се връща към жанра.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Коментирай че гаджето ти отива да се бие

 

Блокира ме навсякъде,за това се представих за Симеон репортера и ни уговорих тази среща. Нямам търпение да си изкара агресията върху мен.

  • Casper 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...