Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Danger. каза:

Стана хитче, но пък знаем кои други две скорошни песни не станаха :happyppl: 

Забавни сте😁

Има много клипове в тик ток, можеш да ги видиш как цялата дискотека пее и на “Старата ни песен” и на “Нищо”.

”Нищо” определено не е голям хит, но се превръща в популярна песен. Много хора я знаят, избухват, пеят я и в тик ток също се върти. Влезе и в топ 50 спотифай🤭

Утре, други ден ще ударят и 1М и дори по-малко ще продължат да трупат гледания. И дори ще минат половината на Галена от албума по гледаемост и накрая ще се смеем последни ние. 

И моля ви вече, че се притеснявам за вас, спрете да гледате Преслава толкоз, вашата любимка пусна 10 песни, ама Кралицата с този концерт я прати в дън земя.❤️

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Свински крачета с косми също.
Ми може. А тръгнала да говори против Галена. Шшшшшът. Такива космоляци от нея не сме виждали.
 

Пак добре, че е вакснала мустака за клипа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DanielPiliov каза:

И моля ви вече, че се притеснявам за вас, спрете да гледате Преслава толкоз, вашата любимка пусна 10 песни, ама Кралицата с този концерт я прати в дън земя.❤️

‘Ден година храни’ ли е положението вече :1000(29):

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Emanuela.Carey каза:

Свалил е якето

IMG-7378.jpg

@fengergana @xroflx9 пред вас показва ли си поне глезените?

И повече показва. Зависи за колко пари му пратя гифтове в Тик ток.😛

 

  • Haha 2
  • Love 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

‘Ден година храни’ ли е положението вече :1000(29):

С този концерт сложи целият жанр под краката си, не се правете, че не го разбирате. Преслава направи най-голямата стъпка, стъпка която никой не направи както трябва. И не за ден, ами за цялото десетилетие😘

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DanielPiliov каза:

С този концерт сложи целият жанр под краката си, не се правете, че не го разбирате. Преслава направи най-голямата стъпка, стъпка която никой не направи както трябва. И не за ден, ами за цялото десетилетие😘

С този концерт мигом нулира Калория и нейните там концертчета в разни кутии за обувки ала зала 1 на на НДК.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

С този концерт мигом нулира Калория и нейните там концертчета в разни кутии за обувки ала зала 1 на на НДК.

Но не смее да направи три концерта в различни градове като Глория. Име като Преслава вече трябваше да има дата в зала Колудрума - Пловдив.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

С този концерт сложи целият жанр под краката си, не се правете, че не го разбирате. Преслава направи най-голямата стъпка, стъпка която никой не направи както трябва. И не за ден, ами за цялото десетилетие😘

Концерта ще мине и замине, както този на Стораро, но флоповете ви занапред пак ще се редят. Никой не отрича, че е голям успех да се напълни Арената месеци преди концерта, но това по никакъв начин не омаловажава изпълнителите, които бачкат яко и вадят все още огромни хитове към днешна дата.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Balkandji1 каза:

Но не смее да направи три концерта в различни градове като Глория. Име като Преслава вече трябваше да има дата в зала Колудрума - Пловдив.

Концертът на Глория в Пловдив от тази година не беше пълен, по-добре Преслава да си осигури разпродадена зала, отколкото половинчати неща като леля си Гюрга.

Втората, ако беше обявила пловдивския концерт по-рано най-вероятно щеше да го разпродаде, и за Русенския имам опасения, че ще е полу-празен, там капацитета на залата е почти двойно на зала 1 в НДК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Andrew Cunanan. каза:

От Диазепам рекърдс са прехвърлили всички стари клипове с милиони в канала на ТодорЪ:

 

Че това изобщо възможно ли е?

Ако има такъв вариант защо и Пайнер не направят така?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Danger. каза:

Концерта ще мине и замине, както този на Стораро, но флоповете ви занапред пак ще се редят. Никой не отрича, че е голям успех да се напълни Арената месеци преди концерта, но това по никакъв начин не омаловажава изпълнителите, които бачкат яко и вадят все още огромни хитове към днешна дата.

Стой да мине и замине хаха…

Аз Галена я уважавам и не веднъж съм говорил за успехите и. Това, че пиша често за нея саркастично и вие се хващате😂😂😂

И ДА ЕТО ВИ ГО ФЛОПА⬇️⬇️⬇️

https://www.instagram.com/stories/preslava_official/3436613520389583463?igsh=N2FjbXhid3U2MHZy

А и нека си говорим истината, харесвам Галка, ама аз ли съм виновен, че Преслава я детронира с един концерт😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само флопове в Раманиа еххх, този флоп също до два дни ще направи 20 милиона гледания, ама какво от това песента е флоп. Нищо, че е самостоятелен рекорд🤭

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Юбилейният албум на Галена – “GalenaXX” се радва на интереса на меломаните, а сега е още по-достъпен. Иновативният албум вече може да бъде открит в музикалния

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Jouey каза:

Че това изобщо възможно ли е?

Ако има такъв вариант защо и Пайнер не направят така?

Може би, заащото няма да вземат печалба от бъдещите стриймове на тези песни... :( 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, DanielPiliov каза:

А и нека си говорим истината, харесвам Галка, ама аз ли съм виновен, че Преслава я детронира с един концерт😆

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Само флопове в Раманиа еххх, този флоп също до два дни ще направи 20 милиона гледания, ама какво от това песента е флоп. Нищо, че е самостоятелен рекорд🤭

 

Тая песен си я постнал над 100 пъти тази година, вероятно защото е единственият й мегахит в последните няколко години :clap:

След две-три години може пак да видите:happyppl:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Sunlight каза:

Сикретс беше пълен- и първия, и втория етаж. Памеца пак беше с Коце, Той го качи на сцената, както и Пацо. Не знам какво толкова откачат по тоя Памеца всички. Не можах да се видя с Коце след участието, но пък той ме поздрави няколко пъти с най-милите думи пред всички като бях пред сцената. Как да не го обичаш. По-добре,че не бях при него, че Памеца и Пацо бяха с него, пък не мога да ги търпя тях. 

Малко преди Ники да дойде да ме вземе, гледам една кола бялата тоя път, а не Поршето до бариерта и хората се струпали до нея. И като видях номера на колата, и гледам то това колата на Коце и вътре беше той. Всичко като почна да си прави селфи с Коце, а той вътре в колата. Коце като ме видя ме хвана за ръка, и една циганка каква беше как ме избута и ми вика: Дала съм сумати пари за Коце, една снимка да не мога да си направя и се мъчи да си прави селфи с него, а той вътре в колата. 

После Ники като дойде да ме вземе, как се случва с Ники и Коце тръгваме по едно и също време. Тамън Коце си тръгва с колата и ние с Ники след него се случих да караме. И това за трето негово участие се случва. Даже ги настигнахме, после минаха покрай нас и вече ги загубихме.

Коце е любов. ❤️

На 24.08 съм пак при него 

Вие изсестна личност ли сте случайно? 🤔🤔 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...