Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Willy каза:

Галена била само за дадено време и хайпа щял да отмине. 😭😭😭😭😭😭 

Говорим за певица с големи хитове поне от 2007 до сега, без пропусната година, ама да, просто хайп. 🥲

Остави го, виж че се е побъркал до краен предел, щом тръгва да сравнява двете бози с Делтата и Зиг-заг. 

Това, че на всяко участие 20-те й фена отпред ги пеят тия двете бози, не ги прави някакви мегахитове. Къде са им гледанията, къде са им класациите, къде са им слушанията в стрийминг платформите, в ТикТок също не са никакви трендове. Буквално и двете песни не оправдаха очакванията, особено Старата ни песен е такъв жесток флоп.. След лятото ще спре да ги пее и двете песни най-вероятно.

Много е трудно да се признаят реалните факти ама е по-лесно да носим от сто кладенеца вода и да принизяваме истинските успехи. :D 

Иначе Delta Force е с 107К гледания за събота вечер, мегахита Нищо е с 42К, а още по-големият шедьовър Старата ни песен е с 19К. За Улицата спамите като ненормални с гледания, но за тези песни гледанията изведнъж не станаха толкова важни :1000(29):

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Всички очакваме Галена като млада пенсионерка.

Няма как да стане. Вече я е прескочила тая графа, пенсионерка, и си е баш балсамирана мумия. Де да имахме още мавзолей, уви, но може да я пратим да сменя Ленин в Москва докато го ремонтират? 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DanielPiliov каза:

Някои тук се смяха затова, но сега ще се смея аз😁

Делта форсе - 9М гледания , 1.2К коментара

Нищо - 1.1М гледания, 1.1К коментара

 

преди 7 часа , DanielPiliov каза:

Зиг заг - 6.5М гледания, 824 коментара

Старата ни песен - 1.1М гледания, 958 коментара

IMG-7824.jpg 

IMG-7825.jpg 

IMG-7826.jpg 

IMG-7827.jpg

IMG-7828.png

IMG-7829.png 

IMG-7830.png

Има още много, но ще забие форума. Този профил спами под всички нейни песни от години и половината коментари на песните винаги са негови. Като гледам как Преса ги лайква, нищо чудно да е нейн или на някой от екипа й. Излагацията с купените лайкове за първия ден доста бързо я забравихте май също? :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Emanuela.Carey каза:

 

Уникално е как Дженна можеш да я познаеш дори и без звук - седи разкрачена като крава, а като тръгне да върви - ходи като напикана.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, радвам се, че след тазгодишните по-слабо гледани песни, а и след случващото се в последните години изобщо, и някои Пресови са започнали да си отварят очите. Сега да й вземе някой и на Галена онзи софтуер, с който си прави каквото поиска по платформите.:girl_cry2:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Sunlight каза:

Уверих се колко е тъжен живота на известните. Истинската любов къде е? Нима всичко е само пари?

Най-накрая и ти да си признаеш, че си звезда! 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, SG каза:

ОК, радвам се, че след тазгодишните по-слабо гледани песни, а и след случващото се в последните години изобщо, и някои Пресови са започнали да си отварят очите. Сега да й вземе някой и на Галена онзи софтуер, с който си прави каквото поиска по платформите.:girl_cry2:

Какъв софтуер? Софтуера се нарича Най-голямата хитмейкърка в последните 15 г. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , swiftiebe каза:

Абсолютен провал са двете песни на Преслава и то заслужено - ужасни са. 

според фенчететата на Преса и двете песни са МЕгахитове

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

И мен ме зариби песента на Ломската мастия :rolleyes:

 

Нещо не ме кефят частите на Силвъра, обаче припева на Александрова е жесток.

А това пък как ме зариби не е истина, постоянно ми е на риплей😆

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

И мен ме зариби песента на Ломската мастия :rolleyes:

 

Пуска малко, но качествено. Иска ми се да е по-продуктивна като преди.

преди 2 часа , SG каза:

ОК, радвам се, че след тазгодишните по-слабо гледани песни, а и след случващото се в последните години изобщо, и някои Пресови са започнали да си отварят очите. Сега да й вземе някой и на Галена онзи софтуер, с който си прави каквото поиска по платформите.:girl_cry2:

Ильоменатка - потвърдено! 🤣

преди 1 час, Sunlight каза:

Уверих се колко е тъжен живота на известните. Истинската любов къде е? Нима всичко е само пари?

Как се увери?

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Пуска малко, но качествено. Иска ми се да е по-продуктивна като преди.

Ильоменатка - потвърдено! 🤣

Как се увери?

Качествено и Теди Александрова в едно изречение? 😀

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Jouey каза:

Качествено и Теди Александрова в едно изречение? 😀

Ами малката ми дупа всичките ги тупа нима не е качествен текст? :D :D :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DanielPiliov каза:

Някои тук се смяха затова, но сега ще се смея аз😁

Делта форсе - 9М гледания , 1.2К коментара

Нищо - 1.1М гледания, 1.1К коментара

Забелязал съм при вас, че когато нещо не ви устройва винаги търсите оправдание, ама дойде време да блокирате, след “Улицата” и “Нищо” сте затапени от всеки ъгъл. Чакаме концерта, след него и дума няма да излюпите.

Преса е отговорила на всеки коментар почти, което също влиза в бройката, но щом искате, бъдете щастливи от това. 😁

Да сравняваш "Делта форс" с "Нищо" и то на този етап е малко смешно. Нека видим какъв хит ще е след 2-3 месеца. 

Не може ако не споменете концерта, ама как не разбрахте, че Галенови не ви отричат успеха с продадената зала, нито факта, че се осмели на концерт в Арената. Спокойно, признато е. Сякаш страдате от някаква мания да изтъкнете, да получите евала за Преслава и то точно от феновете на Галена. 😘

И "Улицата" е хит, дишай си спокойно. Но пък "Старата ни песен" и "Нищо" не са. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Улицата - 20М 3.1к коментари 82к лайкове

Надежда - 11М 3.5к коментари 82к лайкове 

@DanielPiliov ето колко смешни са ти сравненията, примерно. 😃

Споко, имам основание за всичко, но не оправдание. Точно пък с Меди е най-смешно да се сравнява и точно за него всички знаем как, когато пусне нещо бавно всички изпадат в истерия и коментират като невиждали - как това е Меди, само Меди може така и т.н. 
Ама сега естествено ще кажете, че оправдавам😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DanielPiliov каза:

Но един ден всичко ще дойде на мястото си. Има разлика между певец и артист, в единият случай пееш докрай, а в другия сбъдваш идеи до някакъв предел.

Бума при Галена е ясен, много по-силни песни, младите повече я харесват, заради ненормалното и поведение, което мислят за яко, но това ще отмине.

Накрая ще стане ясно, Преслава има чар, която никой друг няма, глас, която никоя друг няма. Поведение, обич и любов към феновете. Десетки ретро хитове и фен маса, КОЯТО НИКОЯ ДРУГА НЯМА.

Галена е само дадено време, хайпа ще отмине и тогава ще останат само гласа и концертите, а кой ще я слуша? Идеите ще свършат и тогава няма друг вариант освен пеене, а това тя не го може много много. Не казвам, че тотално ще изпадне, но Преслава завинаги ще остане в сърцата на много хора, напред с много неща пред Галена.

Почакай, есента Галя ще си оперира гласните струни и може да пропее 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DanielPiliov каза:

Споко, имам основание за всичко, но не оправдание. Точно пък с Меди е най-смешно да се сравнява и точно за него всички знаем как, когато пусне нещо бавно всички изпадат в истерия и коментират като невиждали - как това е Меди, само Меди може така и т.н. 
Ама сега естествено ще кажете, че оправдавам😁

Да, позволено е само сравнение между Преслава и Галена. Всичко останало ви е смешно и нелогично ... 😁 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, DanielPiliov каза:

Какво става бе хораа, нали само 20 фена я знаели, те едни и същи са навсякъде де верно…

https://www.instagram.com/stories/preslava_official/3442398975336970912?igsh=azd6dTF5c29hOXM3

Аз, когато почерпя феновете си с пица, в замяна да научат припева за клипче на новата ми боза:

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Да, позволено е само сравнение между Преслава и Галена. Всичко останало ви е смешно и нелогично ... 😁 

Е естествено как😁

П.С. Това заслужава минимум 20М, а е забила яко, а толкова много гледания и правя, една любима песен от Галка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Аз, когато почерпя феновете си с пица, в замяна да научат припева за клипче на новата ми боза:

Работя в пицария, аз ги черпя, не е шега🍕

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...