Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

Бързо оздравяване!

SIGNAL.BG

Галин е постъпил по спешност в болнично заведение. Това става ясно от публикувано от певеца стори в социалните мрежи в където, се вижда как на ръката му е

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Галена днес била ли е на Бояна или Росенец да защитава Почетния председател?

Мани, няма такъв цирк. Противно на закона Ахмед Доган решава да махне Пеевски от партията, но според юристи не е това начина. Другото е, че изборите идват, а доколкото разбрах тия отцепниците нямали време да регистрират нова партия. Това ме учуди, сега как ще направят диференциация между гласовете ДПС Доган и ДПС Пеевски?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Бързо оздравяване!

SIGNAL.BG

Галин е постъпил по спешност в болнично заведение. Това става ясно от публикувано от певеца стори в социалните мрежи в където, се вижда как на ръката му е

 

Преди 4 месеца пак е бил в болница по същата причина. Какво му става на тоя? Имайки предвид фигурата му и как се грижи за тялото си, се предполага, че има силна имунна система.

Сигурно е новия, довлечен от Гърция, вариант на Ковид. И майка ми, и баща ми ги удари. Една седмица кашляха като луди.

А чухте ли, че имаме два смъртни случая от ухапване от комар - нилска треска. WTF...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Преди 4 месеца пак е бил в болница по същата причина. Какво му става на тоя? Имайки предвид фигурата му и как се грижи за тялото си, се предполага, че има силна имунна система.

Сигурно е новия, довлечен от Гърция, вариант на Ковид. И майка ми, и баща ми ги удари. Една седмица кашляха като луди.

А чухте ли, че имаме два смъртни случая от ухапване от комар - нилска треска. WTF...

Да, аз прочетох за този случай и честно казано малко се притесних, защото имах някакъв дискомфорт в краката, паник-атаки този месец и като цяло взех, че си помислих и това..... 
Дано е добре.... Както и вчера написах, този месец не се чувствах добре, може би от понеделник живнах.... от днес и физически съм по-добре, защото лесно се уморявах, усещах тежест, необясними симптоми каквито не съм имал сигурно от 2022-ра година лятото.
Ами той външно изглежда доста здрав и як мъж, но това по никакъв начин не застрахова човека..... Дано е добре..... При мен се получи точно един-два дни след като започна ретроградния Меркурий и не знам какво е било като цяло, но съм по-добре.
Какъв ковид има в Гърция? Какви са симптомите ? Имам познати там и не знаех за това, но отдавна не сме се чували...
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Да, аз прочетох за този случай и честно казано малко се притесних, защото имах някакъв дискомфорт в краката, паник-атаки този месец и като цяло взех, че си помислих и това..... 
Дано е добре.... Както и вчера написах, този месец не се чувствах добре, може би от понеделник живнах.... от днес и физически съм по-добре, защото лесно се уморявах, усещах тежест, необясними симптоми каквито не съм имал сигурно от 2022-ра година лятото.
Ами той външно изглежда доста здрав и як мъж, но това по никакъв начин не застрахова човека..... Дано е добре..... При мен се получи точно един-два дни след като започна ретроградния Меркурий и не знам какво е било като цяло, но съм по-добре.
Какъв ковид има в Гърция? Какви са симптомите ? Имам познати там и не знаех за това, но отдавна не сме се чували...
 

Новият вариант се казва Флирт и тръгна това лято от Гърция. Новините гърмяха по случая миналия месец. Тази година Гърция отчита много силен туристически сезон, пълно е с хора и оттам е тръгнала заразата. Имаше покачване на заболелите и умрелите от Ковид през лятото там. Същите симптоми като при другите Ковид варианти, просто хората нямат все още придобит имунитет.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Balkandji1 каза:

Новият вариант се казва Флирт и тръгна това лято от Гърция. Новините гърмяха по случая миналия месец. Тази година Гърция отчита много силен туристически сезон, пълно е с хора и оттам е тръгнала заразата. Имаше покачване на заболелите и умрелите от Ковид през лятото там. Същите симптоми като при другите Ковид варианти, просто хората нямат все още придобит имунитет.

Да, за първи път от тебе чувам. Дано само няма такива тежки последици каквито имаше първия Ковид при нас. Лично аз го минах по-леко в последните дни и началото на 2022 година.... то първо майка ми го кара, после ме зарази мен, но при мен беше по-леко.... Ако не беше половинката ми тогава да е до мен, не можех и да си стоя на краката сигурно 2 седмици.... Чичо също мъкнеше разни неща и храна.... Майка ми три дни преди Бъдни вечер, мен на Коледа някъде ме хвана... Истината е, че е тежко, но някои го карат по-сериозно от други.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Мани, няма такъв цирк. Противно на закона Ахмед Доган решава да махне Пеевски от партията, но според юристи не е това начина. Другото е, че изборите идват, а доколкото разбрах тия отцепниците нямали време да регистрират нова партия. Това ме учуди, сега как ще направят диференциация между гласовете ДПС Доган и ДПС Пеевски?

Пеевски вероятно ще се яви чрез някоя от кухите партии, които съществуват. Последно имахме регистрирани 137, активни са не повече от 40. Ще направят коалиция "Ново начало" и готово. Зег-зег-дадумле!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, DevilWish каза:

Да, за първи път от тебе чувам. Дано само няма такива тежки последици каквито имаше първия Ковид при нас. Лично аз го минах по-леко в последните дни и началото на 2022 година.... то първо майка ми го кара, после ме зарази мен, но при мен беше по-леко.... Ако не беше половинката ми тогава да е до мен, не можех и да си стоя на краката сигурно 2 седмици.... Чичо също мъкнеше разни неща и храна.... Майка ми три дни преди Бъдни вечер, мен на Коледа някъде ме хвана... Истината е, че е тежко, но някои го карат по-сериозно от други.

Една колежка изкара ковид преди 2 седмици, но имала 1:1 симптоми като настинка - само гърло и хрема, без температура, кашлица или отпадналост (като старата корона). Направила си тест и излязло корона, за капак май тя зарази и колеги от екипа, аз се разминах. Така че явно има разновидности в момента 😬

Дано Галин не е донесъл някой мутирал ковид, че както обикаляше по чужбина 🙄

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.08.2024 г. от 16:28, Emanuela.Carey каза:

Това са някакви други Емануелини!

Меди в моя дом не се слуша.

 

Опа, Кралица Емануела е живота! И ми е като Втори дом за душата! 

  • Like 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

Мани, няма такъв цирк. Противно на закона Ахмед Доган решава да махне Пеевски от партията, но според юристи не е това начина. Другото е, че изборите идват, а доколкото разбрах тия отцепниците нямали време да регистрират нова партия. Това ме учуди, сега как ще направят диференциация между гласовете ДПС Доган и ДПС Пеевски?

Доган със няколко думи можe да накара Бойко и останалите във държавата да му лазят във краката. Въпроса е дали ще го накарат да стигне до там лесно се почва , трудно се спира , когато колелото се завърти.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

Преди 4 месеца пак е бил в болница по същата причина. Какво му става на тоя? Имайки предвид фигурата му и как се грижи за тялото си, се предполага, че има силна имунна система.

Сигурно е новия, довлечен от Гърция, вариант на Ковид. И майка ми, и баща ми ги удари. Една седмица кашляха като луди.

А чухте ли, че имаме два смъртни случая от ухапване от комар - нилска треска. WTF...

Сифилис,Гонорея,Хламидия,Хепатит,Херпес,ЧПВ,

 

Избери

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

Мила,ти от малка ли слушал чалга? Затова ли си станала такава парцалана? Сигурно от малка си прегрешавала първо на клиповете на Коста Марков.

мила,споделяла съм вече тук,че се самозадоволявах на Коста Марков, но сега изобщо не е мой тип мъж.

 

Но пък Галин какво котенце беше в този период,мокра съм...

  • Haha 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Gerganafen каза:

Сигурно и за нея @foxy_vd мисли, че е копие на Кама, щото е руса :roll1:

Айде няма нужда всички руси да са нейни копия. Ако ще е така веднага сменям цвета :roll1:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, fengergana каза:

мила,споделяла съм вече тук,че се самозадоволявах на Коста Марков, но сега изобщо не е мой тип мъж.

 

Но пък Галин какво котенце беше в този период,мокра съм...

Съжалявам,скъпа,нямам спомен да съм чела такова откровение.

Не харесвам мъже,които са по-ниски от мен. В клипа участват други гейове,които бяха далеч по-хот от Маман в онези години😛

Честити ли именния ден на Робов,мила? Аз вече му изпях рефрена “аз съм Барби,ти си Кен,хайде с теб да се на.бем. Първо нежно и с мерак,после давай до та.ак!” на ушенце

 

  • Love 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Stela каза:

А вие защо мислите, че Робов е гей? 😁

Не мислим,че Робов е гей. Може да е комплексар,но си е хетеро. Просто се закачаме взаимно и си го правим готино,че аман от тролене в тая тема😛

  • Like 1
  • Hug 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Много от тук присъстващите ще се познаят

WWW.INSTAGRAM.COM

651 likes, 1 comments - chalgagospel on August 14, 2024: "🔝🔝🔝".

 

Но Таня ни Боева - надали 

WWW.INSTAGRAM.COM

345 likes, 6 comments - chalgagospel on August 6, 2024: "We will protect Tanya Boeva at all costs".

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...