Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 11 часа , DevilWish каза:

Да, за първи път от тебе чувам. Дано само няма такива тежки последици каквито имаше първия Ковид при нас. Лично аз го минах по-леко в последните дни и началото на 2022 година.... то първо майка ми го кара, после ме зарази мен, но при мен беше по-леко.... Ако не беше половинката ми тогава да е до мен, не можех и да си стоя на краката сигурно 2 седмици.... Чичо също мъкнеше разни неща и храна.... Майка ми три дни преди Бъдни вечер, мен на Коледа някъде ме хвана... Истината е, че е тежко, но някои го карат по-сериозно от други.

Аре стига, може просто да са му шили г**за като на Мара боклука, зависи колко Делта Форс, дипи и каквото още там е имало? 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Just_Me каза:

Една колежка изкара ковид преди 2 седмици, но имала 1:1 симптоми като настинка - само гърло и хрема, без температура, кашлица или отпадналост (като старата корона). Направила си тест и излязло корона, за капак май тя зарази и колеги от екипа, аз се разминах. Така че явно има разновидности в момента 😬

Дано Галин не е донесъл някой мутирал ковид, че както обикаляше по чужбина 🙄

Възможно е от там да се е заразил. Дано все пак се оправи..... При него било нещо подобно и преди няколко месеца.

преди 11 часа , amor_mio каза:

Друга е двойничката и. Теа от Ергенът.

maxresdefault.jpg

2113283569.webp

Знам я Теа, следих за първи път Ергена тази година. Не ми прилича никак не Янева, специално в този клип, тази гръцката певица Жозефин или както там се казва ми е 1:1 с Ц.Я.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Alexandrov каза:

От сърце ви моля, пишете кои са тия лели, които публикувате. На години съм вече, не ги познавам. 🙃

Това леля ли е или поредния шимейл? Егати отвратната муцуна...

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , fengergana каза:

Но пък Галин какво котенце беше в този период,мокра съм...

Ти си го изсушила и изморила!

Нимфоманията ти ги направи всички чичковци - Робов и Андон вехнат пред очите ни.

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

А вие защо мислите, че Робов е гей? 😁

Мила,на толкова хетеро мъже сме им помогнали да се преоткрият като ги хванем отдолу на голо. Те с Андон са просто следващите. 🤪

@xroflx9 правим неща,които никоя жена не би им правила🤪

  • Haha 4
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Ти си го изсушила и изморила!

Нимфоманията ти ги направи всички чичковци - Робов и Андон вехнат пред очите ни.

Кексът подмладява и те прави свеж. Галин вече не ме кефи и е glow down ,но виж Милко Калайджиев колко е жизнен на 70🤪

  • Haha 3
  • Wow 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, fengergana каза:

Кексът подмладява и те прави свеж. Галин вече не ме кефи и е glow down ,но виж Милко Калайджиев колко е жизнен на 70🤪

“Кексът те прави здрав и доволен”, източник: д-р Симона!

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Kiss 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Alexandrov каза:

От сърце ви моля, пишете кои са тия лели, които публикувате. На години съм вече, не ги познавам. 🙃

Тук по принцип й казват лелче :D От на Пашев тайфата е, но забравих как се казваше хахах

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, meleto каза:

Тук по принцип й казват лелче :D От на Пашев тайфата е, но забравих как се казваше хахах

О, ама това Данката ли е? Леля ни Данче.... Все по-"хубава" става. "Красавица"

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DevilWish каза:

О, ама това Данката ли е? Леля ни Данче.... Все по-"хубава" става. "Красавица"

Да, всеки път като вляза в ТикТок - демек 2 пъти дневно и е на лайв :D Или тя, или Таня Боева, или Кулаген. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , fengergana каза:

Мила,на толкова хетеро мъже сме им помогнали да се преоткрият като ги хванем отдолу на голо. Те с Андон са просто следващите. 🤪

@xroflx9 правим неща,които никоя жена не би им правила🤪

Мила,новия ми тъпкач. Когато Робов ни омръзне може да му скъсам договора и да го кара само на хляб и лютеница.😜

A0499-C4-E-5071-42-C4-AD65-C12-EAF129-CD

  • Haha 2
  • Wow 2
  • Kiss 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Данна. Леля ти Данна. 

 

Не знам защо си е направила такава ужасна горна джука. Просто преди изглеждаше топ, сега е ... нямам думи.

И Мария така се обезобрази навремето. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Мила,новия ми тъпкач. Когато Робов ни омръзне може да му скъсам договора и да го кара само на хляб и лютеница.😜

A0499-C4-E-5071-42-C4-AD65-C12-EAF129-CD

Като ти омръзне Робов може да ми го дадеш за малко :3fdb8960598fa63e:

Пашев поне се снима съблечен,не се крие като Робов, ама въпреки това не е по-готин от него. Робов има секси излъчване и поглед. Няма ли да пуска песен и клип скоро? Питай го 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Не знам защо си е направила такава ужасна горна джука. Просто преди изглеждаше топ, сега е ... нямам думи.

И Мария така се обезобрази навремето. 

Ужасни са й устните. Лицето се е променило тотално, а наистина беше много красива преди да се преработи така. Присложила си е поне 10 години отгоре с тия корекции. Помня какви надежди й се възложиха в начолото когато пусна "Той". 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Ужасни са й устните. Лицето се е променило тотално, а наистина беше много красива преди да се преработи така. Присложила си е поне 10 години отгоре с тия корекции. Помня какви надежди й се възложиха в начолото когато пусна "Той". 

Не разбирам защо правят такива корекции. Рядко са сполучливи. А и като гледам хич не им допринасят за успеха. Например Данна след първата си песен е тотал щета и няма хитове. Е, 2-3 сезонни й се получиха, но като име е неизвестна за масата.

Сега й погледнах скорошните клипове... ами променила се е, явно натурално с възрастта. А джуките не личат толкова. Сигурно скоро ги е надула? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Не разбирам защо правят такива корекции. Рядко са сполучливи. А и като гледам хич не им допринасят за успеха. Например Данна след първата си песен е тотал щета и няма хитове. Е, 2-3 сезонни й се получиха, но като име е неизвестна за масата.

Че Данна какво има освен “Той” и 2-3 сезонни песни? Голяма грешка беше да ходи при Пашев…

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Bunn каза:

Че Данна какво има освен “Той” и 2-3 сезонни песни? Голяма грешка беше да ходи при Пашев…

Е, има 2 успешни дуета с Робов, доколкото помня. Където и да беше отишла - нямаше да й се получи. Няма харизма. Също като Джулия.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Е, има 2 успешни дуета с Робов, доколкото помня. Където и да беше отишла - нямаше да й се получи. Няма харизма. Също като Джулия.

Много по-голяма харизма има от Джулия. На мен ми действа. Грешката е, както вече се посочи, че отиде при Пашев. Прави й еднообразни, недокосващи песни, на които модата им мина преди няколко години. Тия успешни дуети с Робов бяха преди да им мине модата на неговите мелодии.

Данна, щом направи супер хит като "Той" е доказала вече, че може да е сред лидерите в жанра, просто не случва на песни и лека-полека губи влияние.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Е, има 2 успешни дуета с Робов, доколкото помня. Където и да беше отишла - нямаше да й се получи. Няма харизма. Също като Джулия.

Помниш, че има два успешни дуета с Робов, но одеве й беше забравил името. Ама и ти си такова мекере. Д-р Хинова проверявала ли ти е за раздвоение на личността?

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...