Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 31 минути, Stela каза:

Като ти омръзне Робов може да ми го дадеш за малко :3fdb8960598fa63e:

Пашев поне се снима съблечен,не се крие като Робов, ама въпреки това не е по-готин от него. Робов има секси излъчване и поглед. Няма ли да пуска песен и клип скоро? Питай го 😁

Нали втората част на оная пръдня щяла да е трио с Сиганчето,Робов и Ванеса. Сигурно другия месец.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Нали втората част на оная пръдня щяла да е трио с Сиганчето,Робов и Ванеса. Сигурно другия месец.

Ванеса чете форума. Извънземни индивиди ми го казаха. Чете и проклина, който пише лошо за нея. Мен ме е клела. Върнах й го (аз знам как). Резултат = спад в кариерата й. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Alexandrov каза:

От сърце ви моля, пишете кои са тия лели, които публикувате. На години съм вече, не ги познавам. 🙃

Като си на години би трябвало да познаеш леля си (в скоро време баба) Дана.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Balkandji1 каза:

Много по-голяма харизма има от Джулия. На мен ми действа. Грешката е, както вече се посочи, че отиде при Пашев. Прави й еднообразни, недокосващи песни, на които модата им мина преди няколко години. Тия успешни дуети с Робов бяха преди да им мине модата на неговите мелодии.

Данна, щом направи супер хит като "Той" е доказала вече, че може да е сред лидерите в жанра, просто не случва на песни и лека-полека губи влияние.

В интерес на истината, на Джулия й се получаваше, докато беше при Пашев, а при Данна е обратното, явно наистина проблемът е в еднообразните песни, които звучат като машъпи  от всичките му предишни песни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Да, всеки път като вляза в ТикТок - демек 2 пъти дневно и е на лайв :D Или тя, или Таня Боева, или Кулаген. 

На Таня Тик-Тока нещо май й е много скучно? Участия ли липсват или се лута?
Другия може и да спи в тик-ток, но Данчето не е ли стара за тези неща? Как може в старчески дом да позволяват на възрастните да влизат в Тик-ток? @Lelqtian @asylum какви мерки трябва да вземем за това "модЙерно" бабе, Даката?

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, xroflx9 каза:

Нали втората част на оная пръдня щяла да е трио с Сиганчето,Робов и Ванеса. Сигурно другия месец.

Да, забравих тази подробност. Повече бих се зарадвала на самостоятелна песен, а не трио с малката голяма Ванеса. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Сега й погледнах скорошните клипове... ами променила се е, явно натурално с възрастта. А джуките не личат толкова. Сигурно скоро ги е надула? 

Ами по едно време изглеждаха малко по-нормални, може да ги е смалявала или просто ефекта е бил намалял и сега ги надула отново. Не знам, но със сигурност не изглежда добре. 

преди 54 минути, meleto каза:

Е, има 2 успешни дуета с Робов, доколкото помня. Където и да беше отишла - нямаше да й се получи. Няма харизма. Също като Джулия.

Имаше си харизма тя, виж я в "Той". После с някои проекти и визуалните промени си я позагуби. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Balkandji1 каза:

Ванеса чете форума. Извънземни индивиди ми го казаха. Чете и проклина, който пише лошо за нея. Мен ме е клела. Върнах й го (аз знам как). Резултат = спад в кариерата й. :3fdb8960598fa63e:

И аз съм я плюла тук доста. Предимно й се подигравах за псевдонима. Значи и мен е клела проклетницата. 😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Ами по едно време изглеждаха малко по-нормални, може да ги е смалявала или просто ефекта е бил намалял и сега ги надула отново. Не знам, но със сигурност не изглежда добре. 

Имаше си харизма тя, виж я в "Той". После с някои проекти и визуалните промени си я позагуби. 

Тази "Той" така не ми хареса. На дъртофелницата любима ми е "Такава". Другата която слушах е "Дисниленд" и един от дуетите с Робов "Бях с теб" ми допада горе-долу.... Забравил съм повечето й песни.... само тези и дуетите с Робов, за тях се сещам, плюс песента за Джина, но без вълшебната лампа да я направи по-млада.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

На Таня Тик-Тока нещо май й е много скучно? Участия ли липсват или се лута?
Другия може и да спи в тик-ток, но Данчето не е ли стара за тези неща? Как може в старчески дом да позволяват на възрастните да влизат в Тик-ток? @Lelqtian @asylum какви мерки трябва да вземем за това "модЙерно" бабе, Даката?

Д-р Анджи й предписва едно и да си ляга!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

И аз съм я плюла тук доста. Предимно й се подигравах за псевдонима. Значи и мен е клела проклетницата. 😂

Посрала се е да ни кълне. Добре си смени псевдонима инфантилницата. Но нея си я харесвам от първата й песен в Ара. За разлика от Даката има повече харизма. "Той", Тя или то все едно не може да ми се мери с "НМЗ", "Бавария" и дуетите с Теофиков! За мен Ванеса има по-яки песни. Само псевдонима беше много криндж както е модерно да се казва.

Току що, asylum каза:

Д-р Анджи й предписва едно и да си ляга!

 

Най-яката песен! Дъртата спаружена Дана-Посрана няма такава песен!!!

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Тази песен на Кирчо с нейно участие е много яка. Трябваше да е само нейна и щеше да е топ.

 

Не знам каква е тази песен, защото нищо негово не слушам, но със сигурност ако Бабушка Ботокс Дана-Посрана я беше изпяла, щеше даже да е по-добре. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Помниш, че има два успешни дуета с Робов, но одеве й беше забравил името. Ама и ти си такова мекере. Д-р Хинова проверявала ли ти е за раздвоение на личността?

Продължих иронията от предния коментар, Кондоме...включвай го този реотан понякога. Сгрей ги тия мозъчни гънки. 

преди 15 минути, Stela каза:

Ами по едно време изглеждаха малко по-нормални, може да ги е смалявала или просто ефекта е бил намалял и сега ги надула отново. Не знам, но със сигурност не изглежда добре. 

Имаше си харизма тя, виж я в "Той". После с някои проекти и визуалните промени си я позагуби. 

Това не е харизма. Красива е там. Но докато вие се пенихте, че е хит и имало нова лидерка, аз ви казвах, че няма да я бъде. Познах ли? Песента Той е емоционална, аха, но и Ковид много помогна да се развие. Тубата си я толеррираше. Я виж какви милиони има, каналът на Планета овдовя след нея. Изоставиха го певиците. Но Данчето, както и Джулия никога няма да първи. Имат потенцил да правят сезонни хитове. Но и двете са зациклили. Инерция няма много.

Чудо им трябва.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Продължих иронията от предния коментар, Кондоме...включвай го този реотан понякога. Сгрей ги тия мозъчни гънки. 

Това не е харизма. Красива е там. Но докато вие се пенихте, че е хит и имало нова лидерка, аз ви казвах, че няма да я бъде. Познах ли? Песента Той е емоционална, аха, но и Ковид много помогна да се развие. Тубата си я толеррираше. Я виж какви милиони има, каналът на Планета овдовя след нея. Изоставиха го певиците. Но Данчето, както и Джулия никога няма да първи. Имат потенцил да правят сезонни хитове. Но и двете са зациклили. Инерция няма много.

Чудо им трябва.

На Коя34? има много по-добри песни.
Личен фаворит ми е: За мене край си. Чужда, Точка за мен, Ножът, Твоя бях..... изпускам някоя, но Коя34? я води по песни, а другата само по старини и тлъстини в лицето. Дана-Посрана!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Просто преди изглеждаше топ, сега е ... нямам думи

преди 1 час, Stela каза:

Лицето се е променило тотално, а наистина беше много красива преди

Не лъжете

spacer.png

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига, бе!!! Тя сега е на 20... Какво ги кара да се обезобразяват на такава възраст, още повече, че си беше топ без джуки и други "подобрения". Разбирам Лидия, Преслава, Кама, Емилия каква плоска беше 2001 година.. но такива като Мара и Данна... И двете си бяха супер и рано почнаха да се пипат (ох).

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки да я знае - СТАРА ЧАНТА!!!

"Стара чанта пълна с ботокс"
"Стара чанта, но не и лачена"
Да отива във фолклора! 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...