Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, meleto каза:

След като обсъдихме треторазрядните, да минем на хитовете!

3,7 млн.

Хита тепърва излиза!
Преслава - "Лак за нокти" 31 ноември! Остават 3 месеца! 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, meleto каза:

Стига, бе!!! Тя сега е на 20... Какво ги кара да се обезобразяват на такава възраст, още повече, че си беше топ без джуки и други "подобрения". Разбирам Лидия, Преслава, Кама, Емилия каква плоска беше 2001 година.. но такива като Мара и Данна... И двете си бяха супер и рано почнаха да се пипат (ох).

Данна не е имала блестяща естествена красота, така че в пейзажа с другите разбирам защо си е правила неща по лицето. (друг е въпроса че са несполучливи)

Виж Десита е истинско престъпление, че си пипна лицето и се обезобрази. Беше от най-красивите и получаваше само комплименти.

Радвам се че Ванеса си запази естествената красота. Дано никога не си прави резки корекции.
IMG-7351.jpg

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Как може Рашия да си е направила кавъри на целия албум и да е пропуснала тази песен? На нея щеше да е най-смешно :1000(29):

 

Виж какво, ако трябва да съм честен, на Галена песните от албума са уникални. Сега пуснах тая - супер яка е, много оригинално хрумване. Галена за разлика от всички други представи песни с неизтъркано звучене, с много оригинални елементи в тях. Не изневери на лидерството си. Всъщност, ако трябва да сме честни, дори и песента, която ти нарече "песента на лелките" звучи яко и оригинално. Наистина много се беше постарала за този албум. Ако трябва да се изкажем като обективни консуматори на този жанр, всички нови с изкл. на ремикса заслужават 10 млн, а някои и доста повече.

Просто пуста проклетия, такова ми беше настроението да й урочасам албума да не  е с хипер чутовни успехи и донякъде се получи, а и битуваше някаква вражда между мен и феновете на Галена в този форум от 2022 година.

Дори и извънземните ме стимулираха - всъщност сега ми казват, че не са го мечтали, но не ме и спряха. Особено, като чух "Запалката" като какъв хит-мастодонт звучи, щях да пукна. Там ми се получи най-добре. Песни, които не считах за опасност да станат хитове като "Ток по тялото" и "Неговата жена" пък станаха по-успешни от нея.

Но албумът е страшно изпипан, просто слушаш песните и те кефи, не чуваш едно и също измъчено като при другите изпълнители.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Balkandji1 каза:

Виж какво, ако трябва да съм честен, на Галена песните от албума са уникални. Сега пуснах тая - супер яка е, много оригинално хрумване. Галена за разлика от всички други представи песни с неизтъркано звучене, с много оригинални елементи в тях. Не изневери на лидерството си. Всъщност, ако трябва да сме честни, дори и песента, която ти нарече "песента на лелките" звучи яко и оригинално. Наистина много се беше постарала за този албум. Ако трябва да се изкажем като обективни консуматори на този жанр, всички нови с изкл. на ремикса заслужават 10 млн, а някои и доста повече.

Просто пуста проклетия, такова ми беше настроението да й урочасам албума да не  е с хипер чутовни успехи и донякъде се получи, а и битуваше някаква вражда между мен и феновете на Галена в този форум от 2022 година.

Дори и извънземните ме стимулираха - всъщност сега ми казват, че не са го мечтали, но не ме и спряха. Особено, като чух "Запалката" като какъв хит-мастодонт звучи, щях да пукна. Там ми се получи най-добре. Песни, които не считах за опасност да станат хитове като "Ток по тялото" и "Неговата жена" пък станаха по-успешни от нея.

Но албумът е страшно изпипан, просто слушаш песните и те кефи, не чуваш едно и също измъчено като при другите изпълнители.

 

Готино е, че въпреки първоначалната ти негативна нагласа, си оценил качеството на албума. Това с урочасването няма да го коментирам, защото все още не вярвам в тия неща. :D Просто се очакваше някои песни да бъдат недооценени, жалко, че любимата ни е точно сред тях. 

Иначе понякога дори да не сме фенове на конкретен изпълнител, обективността ни кара да признаем, когато нещо е добре направено. В крайна сметка музиката е за това - да предизвиква емоции и да ни изненадва. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Balkandji1 каза:

Виж какво, ако трябва да съм честен, на Галена песните от албума са уникални. Сега пуснах тая - супер яка е, много оригинално хрумване. Галена за разлика от всички други представи песни с неизтъркано звучене, с много оригинални елементи в тях. Не изневери на лидерството си. Всъщност, ако трябва да сме честни, дори и песента, която ти нарече "песента на лелките" звучи яко и оригинално. Наистина много се беше постарала за този албум. Ако трябва да се изкажем като обективни консуматори на този жанр, всички нови с изкл. на ремикса заслужават 10 млн, а някои и доста повече.

Просто пуста проклетия, такова ми беше настроението да й урочасам албума да не  е с хипер чутовни успехи и донякъде се получи, а и битуваше някаква вражда между мен и феновете на Галена в този форум от 2022 година.

Дори и извънземните ме стимулираха - всъщност сега ми казват, че не са го мечтали, но не ме и спряха. Особено, като чух "Запалката" като какъв хит-мастодонт звучи, щях да пукна. Там ми се получи най-добре. Песни, които не считах за опасност да станат хитове като "Ток по тялото" и "Неговата жена" пък станаха по-успешни от нея.

Но албумът е страшно изпипан, просто слушаш песните и те кефи, не чуваш едно и също измъчено като при другите изпълнители.

 

Коментирай, че от няколко дни песента на лелките е втора на дневни от албума, след Делтата. Тази песен щеше да е още по-оригинална за бг пазара, ако песента на Меди от миналата година, с подобно звучене, не беше станала мега хит. Сега всички правят сравнения.

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Готино е, че въпреки първоначалната ти негативна нагласа, си оценил качеството на албума. Това с урочасването няма да го коментирам, защото все още не вярвам в тия неща. :D Просто се очакваше някои песни да бъдат недооценени, жалко, че любимата ни е точно сред тях. 

Иначе понякога дори да не сме фенове на конкретен изпълнител, обективността ни кара да признаем, когато нещо е добре направено. В крайна сметка музиката е за това - да предизвиква емоции и да ни изненадва. 

 

Виж сега, това с урочасването ще ти го обясня така, че да го разбереш. Ти генерираш енергия, нали си жив, сърцето ти бие, имаш биополе, което вибрира с вибрациите на тялото ти. Има хора със способности да кодират своята енергия. Има и такива, които, долкото ми се обясни, по духовен път имат способността да разпространяват тази енергия, където си пожелаят. Сега си представи една енергия с код как действа на определено място. То e невидима енергия, като енергията на 5G или wi-fi. 

Все пак извънземни се врязоха в живота ми заради всичко това. И едно от тях Стела го видя у нас, можеш да я питаш.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

След като обсъдихме треторазрядните, да минем на хитовете!

3,7 млн.

Тамън щях да те питам какво мислиш за баба ти Ивайла, която е на 16, но вече с опънато лице??

преди 36 минути, Danger. каза:

Как може Рашия да си е направила кавъри на целия албум и да е пропуснала тази песен? На нея щеше да е най-смешно :1000(29):

 

Хит!

  • Like 4
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Тамън щях да те питам какво мислиш за баба ти Ивайла, която е на 16, но вече с опънато лице??

Нека не обиждаме жабите. Данчето е човек, но е стара чанта. Ивайла е просто жаба. Какво толкова? Ъм?

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Коментирай, че от няколко дни песента на лелките е втора на дневни от албума, след Делтата. Тази песен щеше да е още по-оригинална за бг пазара, ако песента на Меди от миналата година, с подобно звучене, не беше станала мега хит. Сега всички правят сравнения.

 

Ма песента е яка всъщност, просто текстът я прави такава, че да си я пеят само жени. Време беше Зиг-заг да отстъпи. Колкото и в общ план да ми се струва клиширана, дори и в нея има оригинални елементи като свиркането.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Balkandji1 каза:

Виж какво, ако трябва да съм честен, на Галена песните от албума са уникални. Сега пуснах тая - супер яка е, много оригинално хрумване. Галена за разлика от всички други представи песни с неизтъркано звучене, с много оригинални елементи в тях. Не изневери на лидерството си. Всъщност, ако трябва да сме честни, дори и песента, която ти нарече "песента на лелките" звучи яко и оригинално. Наистина много се беше постарала за този албум. Ако трябва да се изкажем като обективни консуматори на този жанр, всички нови с изкл. на ремикса заслужават 10 млн, а някои и доста повече.

Просто пуста проклетия, такова ми беше настроението да й урочасам албума да не  е с хипер чутовни успехи и донякъде се получи, а и битуваше някаква вражда между мен и феновете на Галена в този форум от 2022 година.

Дори и извънземните ме стимулираха - всъщност сега ми казват, че не са го мечтали, но не ме и спряха. Особено, като чух "Запалката" като какъв хит-мастодонт звучи, щях да пукна. Там ми се получи най-добре. Песни, които не считах за опасност да станат хитове като "Ток по тялото" и "Неговата жена" пък станаха по-успешни от нея.

Но албумът е страшно изпипан, просто слушаш песните и те кефи, не чуваш едно и също измъчено като при другите изпълнители.

 

Урочасай Убий ме, Запалката и Играй да се забележат зимата 🤭

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Ма песента е яка всъщност, просто текстът я прави такава, че да си я пеят само жени. Време беше Зиг-заг да отстъпи. Колкото и в общ план да ми се струва клиширана, дори и в нея има оригинални елементи като свиркането.

Коментирай Докторе и Жалко! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим Галена е лидерката в жанра. 20 години хитове. По участия се раздава като за последно. Но не уцели времето, в което да издаде албума. Щеше да се случат нещата по-добре през септември. Трафикът през лятото намалява, песни като Жалка и Неговата жена щяха да се забележат. Същото стана и с Мъко моя. В началото не блесна, но видяхме колко разработен хит е. 

В случая имаме 1 хит, 2 сезонни и 5 пълнежа. Но ако сравним лидерката с Преса - тия две песни са далеч от нивото на Галена. Дори пълнежите й са по-добре.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Коментирай, че от няколко дни песента на лелките е втора на дневни от албума, след Делтата. Тази песен щеше да е още по-оригинална за бг пазара, ако песента на Меди от миналата година, с подобно звучене, не беше станала мега хит. Сега всички правят сравнения.

 

Към момента не се усеща да е по-голям хит от Зиг-заг, вероятно защото по-младите не я слушат толкова. 

Иначе Запалката също прави повече гледания от Жалко и Докторе, дано ги мине и двете след време. Играй също има някакво леко задържане и с времето ще натрупа още няколко милиона. Обаче Убий ме е страшно забила, още като излезе си знаех, че ще бъде най-малкия хит от целия албум.

Яко е как постоянно има разместване в албума (без Делтата, която е утвърден топ 1) и предпочитанията се менят на хората 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Тамън щях да те питам какво мислиш за баба ти Ивайла, която е на 16, но вече с опънато лице??

Хит!

Тя в тая песен е статистка. Приемам я за песен на Адам. 

Ивайла еее... все тая... още не съм я запомнил. Мирела ми е далеч по-класна.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Урочасай Убий ме, Запалката и Играй да се забележат зимата 🤭

Коментирай Докторе и Жалко! 

Не може. Вкаран е код и, като си противореча на кодовете, си преча на натуралните способности на магията ми. Единственият начин е, Галена да реши да популяризира песните сама. По телевизии, по участия, където може. Затова й е дадена вратичка.

Докторе ми е една шумотевица. Дразнещо ми идва това а-па-апа. Клипът е много ефектен за сметка на това. Но звучи хитово, няма какво да се лъжем. "Жалко" ми харесва. За нея си дадох зор, защото в началото тръгна най-силно и изглеждаше, че ще е най-големия хит. Резултатът е на лице, пропадна отвсякъде. Сега  е една от последните по слушаемост от албума.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

 

Яко е как постоянно има разместване в албума (без Делтата, която е утвърден топ 1) и предпочитанията се менят на хората 

Делтата беше трета по гледания сигурно 2-3 седмици. Жалка беше първа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Делтата беше трета по гледания сигурно 2-3 седмици. Жалка беше първа.

Още на пети/шести ден Делтата се класира на първо в нейбъла и оттогава не е отстъпвала първото място на другите. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Към момента не се усеща да е по-голям хит от Зиг-заг, вероятно защото по-младите не я слушат толкова. 

Иначе Запалката също прави повече гледания от Жалко и Докторе, дано ги мине и двете след време. Играй също има някакво леко задържане и с времето ще натрупа още няколко милиона. Обаче Убий ме е страшно забила, още като излезе си знаех, че ще бъде най-малкия хит от целия албум.

Яко е как постоянно има разместване в албума (без Делтата, която е утвърден топ 1) и предпочитанията се менят на хората 

Надявам се "Запалката" да стане най-слушаната песен от новите след "Делта форс", точно както на мен са ми фаворити. ❤️ 
 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Още на пети/шести ден Делтата се класира на първо в нейбъла и оттогава не е отстъпвала първото място на другите. 

Хахах сторило ми се е по-дълго. Но да - малко по-късно се наложи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

хит, с който ще се завърне в топ 3 в чалгата ❤️ 

Да, дори името й не способства за повече трафик. Иначе песента е по-добра от последните й 2-3. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Делтата загуби единствено силни гледания първата седмица. Ако беше пусната сама без албум, първата седмица щеше да гърми 300-400к на ден и клипа вече щеше да гони 11-12М, но нека, доволни сме и с задържането.

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Хахах сторило ми се е по-дълго. Но да - малко по-късно се наложи.

Защото "Жалко" я пусна първа, като неин фаворит....
Има песни, които трябваше да ги остави за есента като Запалката, Играй, Неговата жена, Убий ме, Жалко и Докторе.
Беше добра стратегия лятото да пусне Зиг-заг и Делта форс, те са летни хитове. 
Но се чудя ако двете версии на "Мъко моя" бяха излезнали заедно коя ли щеше да има повече успех? И ако баладата както при "Сини очи" на Гергана се водеше ремикс?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Единственият начин е, Галена да реши да популяризира песните сама. По телевизии, по участия, където може. Затова й е дадена вратичка.

Преди 2 дни се качи клип от участие на Играй в Тик Ток, където се мята от кеф и вече има близо 1М гледания и стотици коментари, свързвайки я с енергийната напитка на Диона. :1000(29):

Галена страшно много обожава Играй и дори имаше прогнози, че ще бъде в топ 3 на албума. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...