Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

Току що, meleto каза:

Слушайте само хитовете на Галена. В новия есенен сезон съм противник на Преса и ще видим кои други ще изгорят допълнително.

Есента не е дошла. Още 3 седмици :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Есента не е дошла. Още 3 седмици :D 

Моят есенен сезон започна от 31 август. Не мога да чакам тв есенен сезон. Плюс това трябва да приключи преди концерта на Преса в Арената. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Balkandji1 каза:

Не може. Вкаран е код и, като си противореча на кодовете, си преча на натуралните способности на магията ми. Единственият начин е, Галена да реши да популяризира песните сама. По телевизии, по участия, където може. Затова й е дадена вратичка.

Докторе ми е една шумотевица. Дразнещо ми идва това а-па-апа. Клипът е много ефектен за сметка на това. Но звучи хитово, няма какво да се лъжем. "Жалко" ми харесва. За нея си дадох зор, защото в началото тръгна най-силно и изглеждаше, че ще е най-големия хит. Резултатът е на лице, пропадна отвсякъде. Сега  е една от последните по слушаемост от албума.

А версията на Нина кефеше ли те навремето?

преди 3 минути, meleto каза:

Слушайте само хитовете на Галена. В новия есенен сезон съм противник на Преса и ще видим кои други ще изгорят допълнително.

Хитов хит!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Моят есенен сезон започна от 31 август. Не мога да чакам тв есенен сезон. Плюс това трябва да приключи преди концерта на Преса в Арената. 

При теб всичко е в бъдеще - настояще, казваш? :D 
Айде, Запалката да става хит! 

image.png.c2602b54385ef6c3dc20964b111a9063.png

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

При теб всичко е в бъдеще - настояще, казваш? :D 
Айде, Запалката да става хит! 

В Спотифай е хит! Само Зиг-заг, Делтата и Запалката чартват в класацията!

Иначе тази година Галена става първия български изпълнител с над 50 клипа над 10М в тубата. Това представяте ли си какво жестоко задържане през годините е. От балканските певици само Цеца го е постигнала.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

В Спотифай е хит! Само Зиг-заг, Делтата и Запалката чартват в класацията!

Иначе тази година Галена става първия български изпълнител с над 50 клипа над 10М в тубата. Това представяте ли си какво жестоко задържане през годините е. От балканските певици само Цеца го е постигнала.

Значи трите ми любими песни от новите са най-успешни. Ама аз харесвам и "Играй". Честно казано тя е много подходяща за Коледните празници-Нова година и т.н. :D 
Галена може да си изкара спокойно с този албум до пролетта на 2025-та ако всяка песен си взима своето през сезоните.... Въпреки, че едва ли.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реших да си пусна песента на Нина. Аз всъщност не й знам песните изобщо, но тази е звучала много добре. Просто съм свикнал с версията на Галена която е по-модерна към този момент и за това ми харесва повече. Отделно това "па-па" е заглъхнало в песента която е в изпълнение на Нина. Но за времето си е звучала много добре. Сигурно е била голям хит? Сегашната версия на Галена също мисля, че заслужава повече! 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Реших да си пусна песента на Нина. Аз всъщност не й знам песните изобщо, но тази е звучала много добре. Просто съм свикнал с версията на Галена която е по-модерна към този момент и за това ми харесва повече. Отделно това "па-па" е заглъхнало в песента която е в изпълнение на Нина. Но за времето си е звучала много добре. Сигурно е била голям хит? Сегашната версия на Галена също мисля, че заслужава повече! 

 

Това и Лъвица бяха топ хитовете на Нина. Може би заради тази песен не мога да възприема паткането на Галена. Звучи ми архаично. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Това и Лъвица бяха топ хитовете на Нина. Може би заради тази песен не мога да възприема паткането на Галена. Звучи ми архаично. 

Когато си свикнал с една версия на песента е трудно. На мен версията на Галена за това ми хареса много.
Виж, при "От утре" на Преслава и "Дете съм" на Мария ми беше странно..... но аз на Мария имам много по-слушани песни, за това успях да харесам "От утре" веднага. За "Лъвица" съм чувал като заглавие, но предположих, че и това е било голям хит, защото самата песен си има голям заряд. Мисля, че и при Галена щеше да е голям хит това и "Запалката" със сигурност ако бяха пуснати като отделни сингли. Знам, че песента се харесва, а и самата тя си носи заряда. Видеото е едно от най-добрите от новите видеа.... може би само "Неговата жена" и "Зиг-заг" ми харесват повече като клипове, но още не мога да определя кои от тези клипове са ми най..... въпреки, че "Неговата жена" не ми е от фаворитите, като видео мисля, че за мен е най-силното от новите. Иначе безспорен лидер и като песен и като клип си ми остава "Ти не си за мен".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

А тази Нина с какво се занимава към днешна дата?

С какво да се занимава, лелка е. Сигурно работи обикновенна работа ала Надя и Гергана.

  • Like 1
  • skull 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уили ли наскоро каза, че "Моята принцеса" не фигурирала в класацията на Spotify и била само с купени гледания в тубата? А това какво е?

image.png.c519472ae21944c1322aec5dc0dcfaaa.png

Втората най-стриймвана чалга песен в Спотифай след последния хит на Джордан. Ми Амор на Десита също е пред нея, но с купени гледания. В началото беше на върха, след това драстичен срив с реални гледания и после Галин пак почна да купува.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Balkandji1 каза:

И като споменах Надя, вижте как изглежда тя към днешна дата:

1200_nadianew.jpg

А вижте как изглеждаше едно време:

1200_nadyapa.jpg

Лелките във фейсбук, казващи, че Николина Чакърдъкова е по-красива от Джей Ло: СЕГА ЙЕ По-красивЪ!!!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Emanuela.Carey каза:

Баба и внуче на първия учебен ден ♥️

IMG-7745.jpg
IMG-7746.jpg

Свалил е якето! 🤩
Джина изглежда като майка изпращаща сина на абитуриентски бал.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

И като споменах Надя, вижте как изглежда тя към днешна дата:

 

А вижте как изглеждаше едно време:

1200_nadyapa.jpg

В началото имаше по-момичешко и провинциално излъчване, после се изк*р*и и западна.
Последната й песен и клип бяха кошмарни, неслучайно замина в 9-та глуха.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно ли има хора, които са дали 200+ лв да гледат това? :D Има три хита, всичко друго е мега скука.

На Глория беше много по-раздвижено. :D Тука само дрънчим на една китарка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

В началото имаше по-момичешко и провинциално излъчване, после се изкyрви и западна.
Последната й песен и клип бяха кошмарни, неслучайно замина в 9-та глуха.

Аз намерих преди малко нейн фен сайт. Там в някакво изказване твърди, че е напуснала, защото Митьо Пайнера поискал от нея да си плаща клиповете, песните. Тя нямала спонсор зад гърба си, била отвратена, нямала избор и свършила в тото пункт.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Верно ли има хора, които са дали 200+ лв да гледат това? :D Има три хита, всичко друго е мега скука.

 

На Глория беше много по-раздвижено. :D Тука само дрънчим на една китарка...

Абсолютно всички момичета и жени, които познавам в момента са на Стадион Васил Левски и го чакат…

Инстаграма гърми със сторита. Михаела Филева открива концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...