Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Аз намерих преди малко нейн фен сайт. Там в някакво изказване твърди, че е напуснала, защото Митьо Пайнера поискал от нея да си плаща клиповете, песните. Тя нямала спонсор зад гърба си, била отвратена, нямала избор и свършила в тото пункт.

виж й само физиономиите тук и блуждаещия поглед:


 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Balkandji1 каза:

Уили ли наскоро каза, че "Моята принцеса" не фигурирала в класацията на Spotify и била само с купени гледания в тубата? А това какво е?

image.png.c519472ae21944c1322aec5dc0dcfaaa.png

Втората най-стриймвана чалга песен в Спотифай след последния хит на Джордан. Ми Амор на Десита също е пред нея, но с купени гледания. В началото беше на върха, след това драстичен срив с реални гледания и после Галин пак почна да купува.

Никога не съм казвал че не фигурира в класацията! 😃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница - По Пързалката - 03.9 17:00

 
WWW.INSTAGRAM.COM

yanitsa_official on August 31, 2024: "Колко съм добричка ли ме тестваш? Дяволите в мене май намесваш…😈 🛝03.09, 17:00 часа YouTube YANITSA #staytuned #yanitsa...
  • Like 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

Верно ли има хора, които са дали 200+ лв да гледат това? :D Има три хита, всичко друго е мега скука.

На Глория беше много по-раздвижено. :D Тука само дрънчим на една китарка...

Глория, колкото и да я плюем тук, дори в нокета на малкия си пръст е по-артистична, красива, пееща и секси от тоя плазмодий.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

С какво да се занимава, лелка е. Сигурно работи обикновенна работа ала Надя и Гергана.

 

преди 1 час, xroflx9 каза:

А тази Нина с какво се занимава към днешна дата?

 

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

виж й само физиономиите тук и блуждаещия поглед:


 

Венета Райкова

а Нина май със застраховки се занимава.

 

IMG_3553.png

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

By the way Ед Шаран някога бил ли е метреса номер 1 на страната, забивал ли е шъмари, заявявал ли е, че има втори номер копита? Има ли хитове като "Най-добрите", "Кралица" и "Пияна вишна"?!

Изобщо няма база за сравнение!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

By the way Ед Шаран някога бил ли е метреса номер 1 на страната, забивал ли е шъмари, заявявал ли е, че има втори номер копита? Има ли хитове като "Най-добрите", "Кралица" и "Пияна вишна"?!

Изобщо няма база за сравнение!

Да не говорим, че изобщо не е бил канен в ДМ САТ! Нито в емисия, нито на Новогодишний програм.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, pacho каза:

Да не говорим, че изобщо не е бил канен в ДМ САТ! Нито в емисия, нито на Новогодишний програм.

Няма и дует със Сима Заглорова, не си е търкал п*ни*а на Фильо между ц*ц*те. Въобще... за кво е живял?!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Бъркат ги със счетоводителки!

Тя първо осчетоводява, после пее. Ах, любимата ни Нападжийка ❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Ще се засмея,че да не го повториш

Добре. Ще го кажа по друг начин. Носачка е в Украйна. 

преди 26 минути, Andrew Cunanan. каза:

Глория, колкото и да я плюем тук, дори в нокета на малкия си пръст е по-артистична, красива, пееща и секси от тоя плазмодий.

Научи се да се цензурираш! 

Едно й липсва на Гло. ХИТ! :D Кали го каза. Тотолин също. А пък и данните информират, че липсва и световен хит.

 

Този рижко има поне 4-5 многомилиардни тупалки. Нищо, че е грозен, статичен и тн. Аз и Тейлър Суефт гледах на клипчета... не разбирам какво й харесват. Сигурно 2 песни й харесвам общо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Добре. Ще го кажа по друг начин. Носачка е в Украйна. 

Научи се да се цензурираш! 

Едно й липсва на Гло. ХИТ! :D Кали го каза. Тотолин също. А пък и данните информират, че липсва и световен хит.

 

Този рижко има поне 4-5 многомилиардни тупалки. Нищо, че е грозен, статичен и тн. Аз и Тейлър Суефт гледах на клипчета... не разбирам какво й харесват. Сигурно 2 песни й харесвам общо.

Когато видя Ед да прави сърца с ръце в дискотека под звуците на:

тогава ще го призная!

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Че какво има в поста му за цензуриране?

Не в този дето съм цитирал. Погледни по-добре. 2 поста редактирах.,

 

6,3 милиарда

Link to comment
Сподели в други сайтове

Spoiler

Моп по дупето усещам пак, при мисълта за тебееееееееееееее
И послееееее
Пръци-пръци-пръци , пръъъъъъъъц
Пърди наляво и надясно - пърди, пърди, пърдииииииииии....
Изтривалката - да това си тииииииииииииии.....

преди 1 минута, meleto каза:

:Вещица

Какъв е тоя грим? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Това не е харизма. Красива е там. Но докато вие се пенихте, че е хит и имало нова лидерка, аз ви казвах, че няма да я бъде. Познах ли? Песента Той е емоционална, аха, но и Ковид много помогна да се развие. Тубата си я толеррираше. Я виж какви милиони има, каналът на Планета овдовя след нея. Изоставиха го певиците. Но Данчето, както и Джулия никога няма да първи. Имат потенцил да правят сезонни хитове. Но и двете са зациклили. Инерция няма много.

Чудо им трябва.

Е освен, че е красива там си се усещаше и харизма, имаше въздействие с песента. И си беше хит, просто си остана най-големият й такъв. След това има няколко успешни, но не се забелязаха чак толкова.  Даваше си енергия на бъдещо име в топа. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...