Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, asylum каза:

Иронично, баш тогава Яница издрапа от Я до А група!

 

Яница не е била баш в Я група, тя имаше и други хитове през годините като:

и Две в едно, отделно беше подготвила почвата с предните си две сезонно успешни песни - Нито минута и Виж ме.

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Аз като видя Цветелина Янева да пазарува в Кауфланд след завръщането си от Дубайските палати:

 

Това на клипа Емилия ли е?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Emanuela.Carey каза:

Това е по-криндж от биографията, която Емилия си е написала сама в платформите...

IMG-7752.jpg

Musician? Songwriter?

 

Actress & video director? She's just a PERFORMER, that's all.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Musician? Songwriter?

 

Actress & video director? She's just a PERFORMER, that's all.

Писала е част от текста тук, който е ултра елементарен и глуповат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Писала е част от текста тук, който е ултра елементарен и глуповат.

И в текста на новата е участвала - искала е да има дума в това какво точно да НЕ й се разбира :roll1:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

И в текста на новата е участвала - искала е да има дума в това какво точно да НЕ й се разбира :roll1:

Тя по едно време беше написала под всяка нейна песен: текст, музика, видео, продуцент: Андреа.
Изобщо не е нарцистична позьорка!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

И в текста на новата е участвала - искала е да има дума в това какво точно да НЕ й се разбира :roll1:

На "Ня'ам сърце" ? Опитва се да е модерна и иновативна. Трябва да признаем, че е успяла! Коя друга е пяла ня'ам сърце? Това е новаторство! 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FLAGMAN.BG

Тя пееше с обърнат микрофон, а сега разбра, че не става и за актриса

Коя друга може да пее така? На обърнат микрофон? И после говорим, че вече не става. Как да не става? Това е творчество и умение! Истински талант! Да чуят гласът ти на обърнат микрофон, това го може само Андреа - нашата Андреа!!!

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега може да е тотален флоп, но 2008-2012 беше в топ 3 на жанра и мачкаше с огромни скандали, провокации, шоа, мегахитове и иновации:

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.08.2024 г. от 18:14, Balkandji1 каза:

Знаете ли, че тази песен била направила 26 млн.? Можете ли да си представите? Помните ли я, стана среден до голям хит, но бързо отмина. Направила е 26 млн, един от мастодонтите на Преслава в youtube 

 

този проект съм го запомнил с това, че @pacho беше коментирал, че кучетата гледали по-умно от Фики в клипа.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Ужасни са й устните. Лицето се е променило тотално, а наистина беше много красива преди да се преработи така. Присложила си е поне 10 години отгоре с тия корекции. Помня какви надежди й се възложиха в начолото когато пусна "Той". 

Леля Данче ти благодари за комплимента, надали някой е използвал "10" и "години отгоре" в неин контекст от поне освобождението на България. От византийско робство. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.08.2024 г. от 14:19, Emanuela.Carey каза:

Ми не е виновен Оцко, даже е сътворил чудеса с това което е разполагал.

 

пак е надебеляла, няма никаква талия и ръцете й изглеждат огромни. :( 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, fengergana каза:

Не бих спала с Едши рън, но Зак Ефрон,Ник Джонас и Малума могат да ме тряскат без почивка

Имам въпрос, защо интересни истории на Балкаджий за извънземните и диалозите му с тях биват изтрити,а такива откровения макар и безкайно забавни стоят? 
 

 
бтв - много клипове напоследък на Галена из тикток, всички и се смеят как пее, танцува или плейбек. Какво и става? Та тя беше еталон за топ участие… :( 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

пак е надебеляла, няма никаква талия и ръцете й изглеждат огромни. :( 

По-скоро не е успяла да принуди клуба да й обработят видеото, за да й свият талията, ръцете и всичко останало.

  • Like 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, swiftiebe каза:

Имам въпрос, защо интересни истории на Балкаджий за извънземните и диалозите му с тях биват изтрити,а такива откровения макар и безкайно забавни стоят? 
 

 
бтв - много клипове напоследък на Галена из тикток, всички и се смеят как пее, танцува или плейбек. Какво и става? Та тя беше еталон за топ участие… :( 

Отдавна тук има лично отношение към Balkandji и му се трият коментарите, въпреки че е един от най-интересните форумци.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, swiftiebe каза:

Имам въпрос, защо интересни истории на Балкаджий за извънземните и диалозите му с тях биват изтрити,а такива откровения макар и безкайно забавни стоят? 
 

От пуста българска завист. Аз съм един от малкото българи, които някога са общували с извънземни и естествено, че постовете за тях са интересни. Но тук има злоба. Тиха, прикрита. Чака да идем на следваща страница и изтрие постовете. Жалка история.

@meleto Кой ги е скрил?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, fengergana каза:

Не бих спала с Едши рън, но Зак Ефрон,Ник Джонас и Малума могат да ме тряскат без почивка

То пък Ед Шийрън какво има да му харесваш?

  • Like 3
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...