Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 30 минути, meleto каза:

 

Тия двете от един автор ли са? Не знам защо ми звучат като клонинги една на друга.

Да, от Николай Пашев, но песента на Кали излиза 3 месеца преди тази на Теодор.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

 

Тия двете от един автор ли са? Не знам защо ми звучат като клонинги една на друга.

Пашев винаги като уцели някоя хитова мелодия я рециклира 1 към 1 с други изпълнители

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Коментирайте броя на публиката... или по-скоро как Селина е единственият посетител на собственото си участие ☠️

Публиката е зад огражденията, тоест и зад човека, който снима.

Същото и с Дебора, някой бе качил тия дни подобно видео.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

Публиката е зад огражденията, тоест и зад човека, който снима.

Същото и с Дебора, някой бе качил тия дни подобно видео.

"Публиката" са тримата ѝ роднини, неотказали се от нея посредством Държавния вестник, и заставени чрез съдебна заповед да изтърпят това изтезание - Селтуна да им квичи на живо, без ефекти и аутотюн

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Emanuela.Carey каза:

Гледам лайв от някакво участие на Райнуш.

Едно цигане се качи на сцената да се снимат и тя го отпрати: “Стига толко снимки сега! После ще се снимам.”

IMG-6771.jpg

Нов ден, нов факс от пилето... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен най-доброто решение, което трябва да направи Преслава, е да пусне “Нищо” до края на август/средата на септември. Октомври да пускат дуета с Галена, който ще гръмне! Преди концерта да обяви албум и максимум седмица след концерта да пусне най-голямата соло хитачка. Декември да завърши с няколко нови пълнежа и да пуска албума❤️

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.08.2024 г. от 18:57, DanielPiliov каза:

Реално:

Флоп - Мълчете си

Популярна песен - Горчиви истини, Балканско за разкош

Сезонен хит - В твоето легло, От утре, Да ѝ приседне

Голям хит - Сладкото зло, Мангава тут, Спомени

Мега хит - Улицата

@Willyще се кефя, ако направиш подобно с Галена, ако ти се занимава😁

Скучно ми е, айде ще направя и за Галена. (Това е от 2021 насам)

Флоп - Мъко моя

Популярна песен - Честит рожден ден, 

Сезонен хит - Тръпката, Горчиво, Абракадабра

Голям хит - Скандал, Еуфория, Името ти

Мега хит - Къде беше ти, Ти не си за мен, А+Г=ВНЛ, Welcome to Bulgaria, По по по, Не си ме давай

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Пашев винаги като уцели някоя хитова мелодия я рециклира 1 към 1 с други изпълнители

 

То да беше само той... Всички почти го правят тоя номер. Но певиците по-скоро си ги искат като тях да звучат и те им правят копия :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DanielPiliov каза:

Скучно ми е, айде ще направя и за Галена. (Това е от 2021 насам)

Флоп - Мъко моя

Популярна песен - Честит рожден ден, 

Сезонен хит - Тръпката, Горчиво, Абракадабра

Голям хит - Скандал, Еуфория, Името ти

Мега хит - Къде беше ти, Ти не си за мен, А+Г=ВНЛ, Welcome to Bulgaria, По по по, Не си ме давай

С какво Мъко моя е под Балканско за разкош и Горчиви истини като ги е минала и двете по гледания за кратко време, а дори е балада :ad:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

С какво Мъко моя е под Балканско за разкош и Горчиви истини като ги е минала и двете по гледания за кратко време, а дори е балада :ad:

Прав си, еми Галена няма флопове😂

  • Like 1
  • Haha 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

I don't wanna go, i don't wanna go-go.. Е-аси яката песен Ганев да се сети най-накрая да вкара английски вокали, а не виещи мангасари и мазни отсвири.

 

  • Like 4

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

С какво Мъко моя е под Балканско за разкош и Горчиви истини като ги е минала и двете по гледания за кратко време, а дори е балада :ad:

С това, че Галена помпа като луда дори флоповете си, а Преслава просто се нагълтва с хапчета под душа и оставя флоповете съвсем да угаснат с 360k за 3 дена...:roll1:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

С това, че Галена помпа като луда дори флоповете си, а Преслава просто се нагълтва с хапчета под душа и оставя флоповете съвсем да угаснат с 360k за 3 дена...:roll1:

Какво пък е помпала Галена? Я дай пример... Едно и също повтаряш от 1-2 години, а не даде едно конкретно доказателство. Ако беше така въпросните "флопове" щяха да имат доста повече гледания, поне с няколко милиона отгоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ли съм единствената на която "Старата ни песен" ми харесва? 😁 Вярно е, че не е нещо уау, но не е толкова лоша и скучна колкото я изкарвате. Просто трябваше за лятото да заложи на друго звучене. Примерно нещо като "Пиян". 

  • Like 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Нещо сте нарочили Селинчето ми се струва. Внимавайте,че да не полудявам и да ви schupa glavite.

 

Докато ти се пънеш да защитаваш тая простакеса тук, аз крада мъжа ти по примера на:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Аз ли съм единствената на която "Старата ни песен" ми харесва? 😁 Вярно е, че не е нещо уау, но не е толкова лоша и скучна колкото я изкарвате. Просто трябваше за лятото да заложи на друго звучене. Примерно нещо като "Пиян". 

На мен много ми харесва. :) Заразлика от бозата "Сладкото зло", която издигате тук в култ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

На мен много ми харесва. :) Заразлика от бозата "Сладкото зло", която издигате тук в култ.

Аз никога не съм я издигала в култ, нито пък съм я харесвала. Не може обаче да се отрече, че си беше хит. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, FolkEmpire каза:

I don't wanna go, i don't wanna go-go.. Е-аси яката песен Ганев да се сети най-накрая да вкара английски вокали, а не виещи мангасари и мазни отсвири.

 

Това поръчват клиентите му. Но се надявам след песента на Сиана да започнат да искат и те такива песни.

Въпреки че в момента се търси точно макс циганията и мазното. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...