Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 9 часа , meleto каза:

Жалка дори не изпълнява Мъко моя по участия и евентуално е хит най-вече у тях.

Как да не я изпълнява? От момента в който излезе до пускането на албума стартираше всяко участие с нея. 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Qshame4os каза:

Габриела (не Сашкова) се е извинила на Ивена за боя от наградите на НФ за “Нещо малко черно”. Решила е да направи завръщане. 
 

Люк ет Мии Джъст Люк ет миии сега тука ли се прави на водеща :D :D :D

На Ема старата стилистка :D 

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Mr. Greshen каза:

Следващата песен на Емануела ще е от Ганев. @Emanuela.Carey

Дам, постнах малко по-рано. :1000(29):

Интересно че не иска да пуска нищо докато Ганев не се завърне от почивка. Явно неуспехите с Асенов са ѝ повлияли. 
А с другите композитори не ѝ се експериментира. Мисля че можеше да пробва с Биолчев - Свекървище им се получи.

Но явно ще се възползва от успеха на Окадар и го играе на сигурното.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Качили са микса от 2004 на тази никаквица, дето не може да пее, не може да танцува, изкуствен продукт. Нали така отсъдиха специалистите от Рамания. А че се чува пеене от публиката въпреки плейбека и има прием дори на неклипираната "Няма да моля"... ами сигурно са се объркали хората нещо.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

Качили са микса от 2004 на тази никаквица, дето не може да пее, не може да танцува, изкуствен продукт. Нали така отсъдиха специалистите от Рамания. А че се чува пеене от публиката въпреки плейбека и има прием дори на неклипираната "Няма да моля"... ами сигурно са се объркали хората нещо.

 

Не обръщай внимание на дървените философи тука. Гертруд е жестока!

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Stela каза:

Как да не я изпълнява? От момента в който излезе до пускането на албума стартираше всяко участие с нея. 

 

Ау, издигна ми се в очите! И как  е бил приема? Или да не питам.

преди 9 минути, Gerganafen каза:

Качили са микса от 2004 на тази никаквица, дето не може да пее, не може да танцува, изкуствен продукт. Нали така отсъдиха специалистите от Рамания. А че се чува пеене от публиката въпреки плейбека и има прием дори на неклипираната "Няма да моля"... ами сигурно са се объркали хората нещо.

 

Ами така е, не може да пее и танцува. Но беше звезда. Както Джордажно имаше своя звезден миг. Нали Гуци пее правилно и приятно, несъмнено. Джорджи просто успя без капка талант, това казвам - това да си известен няма общо с таланта.

Гуци пее по-добре от Кати, да речем.

Видя се точно колко струва като остана без продуцент.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

 

Ау, издигна ми се в очите! И как  е бил приема? Или да не питам.

Ами така е, не може да пее и танцува. Но беше звезда. Както Джордажно имаше своя звезден миг. Нали Гуци пее правилно и приятно, несъмнено. Джорджи просто успя без капка талант, това казвам - това да си известен няма общо с таланта.

Гуци пее по-добре от Кати, да речем.

Видя се точно колко струва като остана без продуцент.

Гергана има повече на брой хитове от Графа и по-продавани албуми, да не отваряме дума за истерията по нея, от която и 1% не е сполетяла човечето от профила ти. 😘 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, meleto каза:

 

Ау, издигна ми се в очите! И как  е бил приема? Или да не питам.

Ами така е, не може да пее и танцува. Но беше звезда. Както Джордажно имаше своя звезден миг. Нали Гуци пее правилно и приятно, несъмнено. Джорджи просто успя без капка талант, това казвам - това да си известен няма общо с таланта.

Гуци пее по-добре от Кати, да речем.

Видя се точно колко струва като остана без продуцент.

Ау, цели 2 почти положителни изречения. :surprise: Викам си какъв ли хейтърски роман ще изкара пак, а ти взе, че почти я похвали. :1000(33):Meleto_Gertrudfan:heart:

Никъде не съм споменавал талант в поста си, даже отчетох плейбека. Танцуването не знам защо продължавате да го споменавате, но всъщност да - с ритниците и ръкомаханията беше доста отличаваща също, даже Тотя се мъчеше да я имитира по едно време. :P

Гергана беше на Турне 2004, други звезди като Преслава, Галена и Ивана са го гледали по телевизията. Факти! ;) Надали е без причина и е чак толкова некадърна.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

1996-та е, Лиленцето пробва последната мода при "пеенето" - плейбек. :D 

 

 

Тук е на около 60 години, а изобщо не й личат. Супер Е!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тук е на около 60 години, а изобщо не й личат. Супер Е!

Личи й, циците й са до пъпа. На Малина не й личи, че гони 60-така.

WWW.FACEBOOK.COM

😘😘😘. Malina · Оригинално аудио

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

i knew it

 

музика: Преслава ПХААААА

100 процента си е пускала албанската в колата и си е казала, що да не си го пиша като моя идея :D :D :D

КРАДЛА!

  

Явно е имало Генg-Бенг :D

ApMeHcka

преди 1 час , Qshame4os каза:

Габриела (не Сашкова) се е извинила на Ивена за боя от наградите на НФ за “Нещо малко черно”. Решила е да направи завръщане. 
 

u npegu e ka3Ba/\a, Ho nomy/\Baxa

Току що, DarkChild каза:

Изненадвам се, че още никой не я е издал на автора.

He My nyka QBHo

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Andrew Cunanan. каза:

Гергана има повече на брой хитове от Графа и по-продавани албуми, да не отваряме дума за истерията по нея, от която и 1% не е сполетяла човечето от профила ти. 😘 

Е, и? Това не й помага с нищо в Лидъла.

  • Haha 2
  • Sad 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DarkChild каза:

Е, и? Това не й помага с нищо в Лидъла.

Събират ли в момента точки за тигани и такива работи? Да й кажа да не ти дава като те види.:angry:

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Гергана има повече на брой хитове от Графа и по-продавани албуми, да не отваряме дума за истерията по нея, от която и 1% не е сполетяла човечето от профила ти. 😘 

Ох, малиииии... Гуци има само един известен хит- Губя те бавно. Всичко останало е в миналото. Графа има поне 10 шлагерни песни, които се знаят от масата. Относно продажбитее... не знаем Графа колко е продавал през 1999, защото тогава беше тийн идол и имаше истерия по него. Не мога да преценя дали е било повече или по-малко, но е било брутално. Не омаловажавам истерията по Гуци, но Графа също е имал такъв период и не е редно като сте незапознати да категоризирате. То въобще е нелепо да сравняваме различни полове. Момчетата рядко купуват и се отдават на фенство към мъже. Така че не знам дали женската истерия по Влади е била достатъчна, но е била голяма.

преди 52 минути, Gerganafen каза:

Ау, цели 2 почти положителни изречения. :surprise: Викам си какъв ли хейтърски роман ще изкара пак, а ти взе, че почти я похвали. :1000(33):Meleto_Gertrudfan:heart:

Никъде не съм споменавал талант в поста си, даже отчетох плейбека. Танцуването не знам защо продължавате да го споменавате, но всъщност да - с ритниците и ръкомаханията беше доста отличаваща също, даже Тотя се мъчеше да я имитира по едно време. :P

Гергана беше на Турне 2004, други звезди като Преслава, Галена и Ивана са го гледали по телевизията. Факти! ;) Надали е без причина и е чак толкова некадърна.

Аз съм на страната на обективността. 

Да, артистизмът й е отличителен белег, но това не са танци. Двете камбани доста й пречат да танцува.

Без да те разочаровам, но бащата на Гертрудис е налял адски много средства и ако не е бил той Гуци щеше да бъде от типа на Галина, кстази и Виктория от Про мюзик. Тя си имаше заслуги в 2004, за да бъде на турнето. Ивана също беше фактор, така че причината не е била щото е по-некадърна от Гертруд или по-неуспешна. Дори не знам какво броиш Галя през 2004. Тя тъкмо се е преобразила на Галена и вече е преживяла загубата на Дебют на 2003 от Гертруда. Година по-късно пак загуби, но от кого ? Не се сещам. Преслава ли е била Дебют на 2004? :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Ох, малиииии... Гуци има само един известен хит- Губя те бавно. Всичко останало е в миналото. Графа има поне 10 шлагерни песни, които се знаят от масата. Относно продажбитее... не знаем Графа колко е продавал през 1999, защото тогава беше тийн идол и имаше истерия по него. Не мога да преценя дали е било повече или по-малко, но е било брутално. Не омаловажавам истерията по Гуци, но Графа също е имал такъв период и не е редно като сте незапознати да категоризирате. То въобще е нелепо да сравняваме различни полове. Момчетата рядко купуват и се отдават на фенство към мъже. Така че не знам дали женската истерия по Влади е била достатъчна, но е била голяма.

Аз съм на страната на обективността. 

Да, артистизмът й е отличителен белег, но това не са танци. Двете камбани доста й пречат да танцува.

Без да те разочаровам, но бащата на Гертрудис е налял адски много средства и ако не е бил той Гуци щеше да бъде от типа на Галина, кстази и Виктория от Про мюзик. Тя си имаше заслуги в 2004, за да бъде на турнето. Ивана също беше фактор, така че причината не е била щото е по-некадърна от Гертруд или по-неуспешна. Дори не знам какво броиш Галя през 2004. Тя тъкмо се е преобразила на Галена и вече е преживяла загубата на Дебют на 2003 от Гертруда. Година по-късно пак загуби, но от кого ? Не се сещам. Преслава ли е била Дебют на 2004? :D 

Тъкмо те похвалих, и нещо пак почна да се излагаш. На 4 Планетски турнета и едно на Булсатком не е пяла само Губя те бавно по 20 минути, така че айде да не е само с един хит. ;)

Това е шоубизнес. А в него това да имаш харизма, да владееш публиката както Гуци на клипчето по-горе, е по-важно от гласа. Едно приятно гласче както ти казваш е напълно достатъчно, стига да имаш излъчването за звезда. Гласът е най-важен в кръчмата, но не и в шоубизнеса. Такива с глас, но без излъчване завършват като Мария Петрова. Това е положението.

Това за бащата защо да е нещо лошо? Човекът е подкрепил мечтата на дъщеря си, и инвестицията му беше успешна.

Мелето и ДаркЧайлд (почти) признаха Гери. Хубава вечер за мен! :mbounce:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...