Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Снощи надувах тази песен, манифестирал съм Яница да е в центъра на скандала днес!

 

И аз в момента съм надул този хит

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DanielPiliov каза:

И аз в момента съм надул този хит

 

Бях направил AI кавър на тази песен с гласа на Емануела, но мисля че така и не го реализирах 😪

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Emanuela.Carey каза:

IMG-7032.jpg

VIJTI.COM

Свиреп светски скандал! Спипали Русата Златка и мъжа на Преслава да се натискат в Гърция (СНИМКИ)

Вчера Преси смаза в Lav и после Павел си я закара. На Жълтите им е скучно и търсят от къде да измислят печеливша клюка.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък Яни ли е на мушка? Без да се опитва да е непременно новатор и извън чалга рамките (самата тя е казвала, че пее комерсиални песни и "няма да е тя тази, която да прокара нови течения в музиката"), изкара фолклорен мегахит "Мома Яница" и даже смислена песен като "Осъдени души". На концерти пееше на живо. Съвсем ок си е.

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А за 750К на Графа - ами при положение, че го налагат националните телевизии не е никак задоволителен резултат. Как ще е равно на 2 чалга милиона.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре няма да видя Коце точно в Бургас, но съм на работа в събота и няма да мога да спа и да работя. 

Дето за първи път има участие в Бургас лятото, но тоя път ше мине без мен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова в дует със Силвър! Това вече очаквам с нетърпение!

SIGNAL.BG

Теди Александрова хвърли истинска бомба в социалните мрежи, като в свое стори разкри, че предстоящият ѝ сингъл ще бъде в колаборация със Силвестър Матеев –

 

  • Like 1
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, xroflx9 каза:

Искаш да ти готвя по дантела-мечтай си,бай си!

 

Един от най-добрите цялостни проекти на Пашев. Също като Почти Перфектен, Твоя Бях - изчистено звучете съчетано с балканското.

Далеч по-добре от сегашните му опити за Тикток хитове. Последния му 10/10 проект беше Аномалия.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравихте как Яница дебютираше 10 години :D Когато направи 30 години на сцена (ако съществува кариера на Яница), тогава я сравнявайте с великия Графа!

Не знаехте ли, че 750 хиляди са повече от 1,8млн? Няма пак да ви разяснявам, просто отидете на концерт на попаджиите и ще се изумите. Живейте си в чалга балона. It's fine!

  • Like 1
  • Ooo 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Забравихте как Яница дебютираше 10 години :D Когато направи 30 години на сцена (ако съществува кариера на Яница), тогава я сравнявайте с великия Графа!

Не знаехте ли, че 750 хиляди са повече от 1,8млн? Няма пак да ви разяснявам, просто отидете на концерт на попаджиите и ще се изумите. Живейте си в чалга балона. It's fine!

Графа е симпатяга и е талантлив, но хит няма от години. На Васил Левски събра 7000 човека. Сега в Пловдив също са много зле продажбите. И чалгата, и поп музиката ни са голяма бутафория. Има изключения, разбира се. Но тя цялата държава е такава. :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, fengergana каза:

@xroflx9

всичките ми мъже започват с А - Антонио, А. Робов,Адам, Андон ,Аемрах, Ахристо Ваташки😗

Да сложиш долнопробния Антонио до останалите е отвратително. Не го заслужават. :D А да не сложиш АГрафа си е чисто и просто г афа на века.

  • Haha 4
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя пък! Поредния глиган! Я не ни разсмивай!

SIGNAL.BG

Азис сюрпризира феновете си новината, че има нова любов в живота си. Краля на попфолка вече е официално обвързан, но коя е новата му половинка остава пълна

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Тоя пък! Поредния глиган! Я не ни разсмивай!

SIGNAL.BG

Азис сюрпризира феновете си новината, че има нова любов в живота си. Краля на попфолка вече е официално обвързан, но коя е новата му половинка остава пълна

 

Азия цял живот я употребяват и захвърлят скрити лимонки, които търсят слава.

@fengergana мечтае за същото!

  • Like 2
  • Love 2
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...