Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Sunlight каза:

Ще ми липсва Коце тази вечер. като знам, че е точно в моя град за първи път и то през лятото. НИкога лятото не е идвал тук. Но заради работата няма как да отида днес тъй като утре съм на работа и няма да мога да рабтя, ако спа само 2 часа. Много пъти съм го правила, но вече се пазя след болницата няколко пъти. 

Вземи си фалшив болничен и отивай да чертаете с Коце. Сложи си и новия екип от Алеса да го впечатлиш🤪

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси май вярно ще пусне и албум - подготвяла нещо специално за след лятото, освен концерта!:heart:

WWW.INSTAGRAM.COM

3,554 likes, 89 comments - preslava_official on August 8, 2024: "Здравейте, любими мои! 😇❤️ Искам да благодаря от сърце на всички вас за...

Двете приятелки смазаха всички тази година.:1000(33): Така се отбелязва годишнина!

 

  • Like 4
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Just_Me каза:

Току виж сега като се видят измислят нещо :D 

Разцъках сега от любопитство това "kupi bileti bg":

Джордан и Емануела - 20лв
Деси Слава - 10лв
Глория и Ивана - 15лв
Софка и Коце - 20лв
Меди и Азис - 30лв
Азис - 20лв
Джена - 15лв

Как Ивана и Глория са колкото Джена??? 😱 (в сайта 15лв, а на място гледам ще е 20лв)

Няма толкова demand за Ивана и Глория в дискотеките. Мисля че Джена има и по-висок хонорар от тях.

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

132К има новата на Преса, добре ли е спрямо предната?

Предната колко имаше? Струва ми се, че тая е по-добре.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре върви от другата, но и тази няма да има много, около 200К. 
И да Преслава с албум, който след лятото ще обяви❤️

“Нищо” започна много да ме кефи, отсвирите са брутални, припева е мощен, а частта когато запее предприпева “Някой веднага да ме отведе от тука” е 1 път!

Не знам кой е Явор Йовков, но работата му е 10/10!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DanielPiliov каза:

По-добре върви от другата, но и тази няма да има много, около 200К. 
И да Преслава с албум, който след лятото ще обяви❤️

“Нищо” започна много да ме кефи, отсвирите са брутални, припева е мощен, а частта когато запее предприпева “Някой веднага да ме отведе от тука” е 1 път!

Не знам кой е Явор Йовков, но работата му е 10/10!

Явор е част от Diamont Beat

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, DanielPiliov каза:

По-добре върви от другата, но и тази няма да има много, около 200К. 
И да Преслава с албум, който след лятото ще обяви❤️

“Нищо” започна много да ме кефи, отсвирите са брутални, припева е мощен, а частта когато запее предприпева “Някой веднага да ме отведе от тука” е 1 път!

Не знам кой е Явор Йовков, но работата му е 10/10!

Много ме кефи. Трябва да работи с него! Аз не съм очаквал, че толкова ще ми хареса тази песен.... Класи е над предните две песни. Просто е върховна! Обожавам по-денс песни. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

2 двете песни на Преслава не струват

Първата е като демо - назъвършена. Не, че е толкова лоша, но за втората абсолютно не съм съгласен. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преса й трябва хит от тази година, който да изпее на концерта - не вярвам да пее нито една от трите песни, които пусна тая година. Галче ще й удари ли едно рамо за есента? 

Впрочем защо е качила песента в 720p качество? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , fengergana каза:

Вземи си фалшив болничен и отивай да чертаете с Коце. Сложи си и новия екип от Алеса да го впечатлиш🤪

Аз вчера и днес почивам. Просто утре съм на работа. Утре в  7:00 сутринта тръгвам ,за работа а при Коце ли съм, значи да не спа  цяла вечер и сутрин и да ходя направо на работа. Не мога да не спа особено като събота има много работа.  Мога да припадна. След като през година-две получавам кризи на световъртеж и последната криза беше миналата година и едва не умрях , ако не бях в болница, не мога да си го причиня пак. 3 месеца съм пила за това нещо след това най-различни хапчета и затова напуснах и предишната ми работа. Трябва да се пазя. При Коце съм, когато му съвпадат участията с моите 2 почивни дена както работя вече 2 на 2. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,зариби ме,хит! @fengergana мила,това е един от малкото клипове на Преслава,в които е снимала хубави мъже. Мисля че съм влюбена 😩 Уви,Преса не го е тагнала никъде и не мога да го намеря в инстаграм,за да му пратя голи снимки 💦

 

  • Haha 2
  • Love 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Danger. каза:

На Преса й трябва хит от тази година, който да изпее на концерта - не вярвам да пее нито една от трите песни, които пусна тая година. Галче ще й удари ли едно рамо за есента? 

Впрочем защо е качила песента в 720p качество? 

“Да ѝ приседне” е най-успешна, според мен може и да я изпее. Преслава е поканила Галена на концерта ѝ, ако пуснат и дует преди това ще смажат.

И аз видях това с качеството, думи нямам…

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава има предостатъчно стари песни, които може да изпее, не знам защо очаквате задължително да включи някоя от тази година. Половината публика ще е там заради класиките, а не заради бозите, с които временно е избутала сезона в борбата за дискотеките и махалите. ;)

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще изпее "Да й приседне", песента си беше хит с 3+ милиона за месец. Двете нови - зависи от успеха им. Едва ли ще пропусне всичко от 2024, все едно да им лепне етикет "флопове до един". По-скоро ще жертва някой стар хит, за да включи и нещо по-ново.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...