Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 9 часа , Just_Me каза:

Старият анонс отляво, новият отдясно. После Глория била суетна и тн - Ванча явно не се е харесала и са й сменили снимката 🤣

20240809_085913_1_30.jpg

Садо-мазо пепеляшка отпред и злата мащеха отзад?

Като оставим иронията настрана, до Гюрулту Ваня лъха повече от обичайно на кюфтаци, запръжки и свинска мас и мяза на бедна кебабчийка от народа, дори и нагласена в брезент с пайети.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , fengergana каза:

Вземи си фалшив болничен и отивай да чертаете с Коце. Сложи си и новия екип от Алеса да го впечатлиш🤪

Ако Зайка има качествена кока - Коцака по-често ще оди в нейния град.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Sunlight каза:

Да ви имам проблемите- Галена- Преслава. Коце е в Бургас днес, аз няма да съм при него. Е това е проблем. 

Иначе Коце ме е виждал с първия ми комплект Алеса миналия път. 

Каквоо е Алеса?

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, новите песни на Преслава тотално не пасват на имиджа ѝ на лидерка. Като предпочитаща Преслава принципно пред Галена, съм разочарована. Явно не работи с правилния екип. Да снима с Люси, който все още е зациклил откъм снимане на клипове на ниво 2003-2004 година, е меко-казано необмислено решение. Трябва да обмисли внимателно каква ще бъде следващата ѝ песен, както и клип. Недопустимо е претендентка за първото място в поп-фолка да прави такива клипове. Не че всички трябва да са на ниво креативност съпоставими с Галена, но поне малко от малко е редно да се вложи старание, най-малкото от уважение към собствения ѝ глас. 

 

Не мога да сравня Преслава нито с Глория, нито с Ивана, защото нито една от двете предишни прими няма хитове на нивото на Преслава. Да, факт е, че е зациклила в момента с последните две реализирани парчета, но има много солидна основа и младежки интерес, какъвто Глория и Ивана още през 2007-2008 година ВЕЧЕ нямаха. А пък Галена колкото и да я плюят лелките и бабките във фейсбук, си остава на първото място. Какво като не е най-добрата певица? Песните ѝ се получават, явно има артистичността и харизмата, креативността, които да припознаят младите хора като свои. Само по себе си постижението на Галена и Преслава вече над 20 години да са интересни за хората, е факт, който не бива да се забравя. Нямат аналог, няма други такива поп-фолк певици, които да се състезават сами със себе си. Силните периоди на всички лидерки в даден момент са били от порядъка на 3-4, максимум 5-6 години и се сгромолясват. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Alessa каза:

Мале, новите песни на Преслава тотално не пасват на имиджа ѝ на лидерка. Като предпочитаща Преслава принципно пред Галена, съм разочарована. Явно не работи с правилния екип. Да снима с Люси, който все още е зациклил откъм снимане на клипове на ниво 2003-2004 година, е меко-казано необмислено решение. Трябва да обмисли внимателно каква ще бъде следващата ѝ песен, както и клип. Недопустимо е претендентка за първото място в поп-фолка да прави такива клипове. Не че всички трябва да са на ниво креативност съпоставими с Галена, но поне малко от малко е редно да се вложи старание, най-малкото от уважение към собствения ѝ глас. 

 

Не мога да сравня Преслава нито с Глория, нито с Ивана, защото нито една от двете предишни прими няма хитове на нивото на Преслава. Да, факт е, че е зациклила в момента с последните две реализирани парчета, но има много солидна основа и младежки интерес, какъвто Глория и Ивана още през 2007-2008 година ВЕЧЕ нямаха. А пък Галена колкото и да я плюят лелките и бабките във фейсбук, си остава на първото място. Какво като не е най-добрата певица? Песните ѝ се получават, явно има артистичността и харизмата, креативността, които да припознаят младите хора като свои. Само по себе си постижението на Галена и Преслава вече над 20 години да са интересни за хората, е факт, който не бива да се забравя. Нямат аналог, няма други такива поп-фолк певици, които да се състезават сами със себе си. Силните периоди на всички лидерки в даден момент са били от порядъка на 3-4, максимум 5-6 години и се сгромолясват. 

И е леко иронично , че са били близки и съквартирантки дори.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Just_Me каза:

Старият анонс отляво, новият отдясно. После Глория била суетна и тн - Ванча явно не се е харесала и са й сменили снимката 🤣

20240809_085913_1_30.jpg

На новата снимка Ивана е като някакъв мелез между Галена и ДС. На старата поне прилича на себе си. Патка.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , fengergana каза:

аз съм Преслава като Робов даде целия материал първо на нещастницата @xroflx9

 

tenor.gif   

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

@xroflx9 предал съм Анди, нямам нейна песен в топ 10
IMG-7128.jpg

Но за сметка на това мачкаш с вкус! Само хитове

  • Haha 1
  • Love 2
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

Каквоо е Алеса?

Моден бранд български дрехи, които носят Емануела, Райна и т.н. Също обличат с тях вече и в Ергенът участнички, актриси в бг сериали, в Гладът на България също. И аз имам доста неща на Алеса, скъпи дрехи са. 

Бях сега с брат ми в центъра и го накарах да отидем на Морска гара заради Коце дали няма да е дошъл по-рано и стигаме и гледам жълтото порше пред хотела и хората  гл наобиколили поршето и снимат. Колата му срана атракция. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Gerganafen каза:

Със сигурност твоят чалга проблем е доооста по-важен от техните чалга проблеми.:roll1:100% ще му е много тъжно без теб, все пак те е виждал само десетина пъти за последните няколко месеца.:cry: Буквално ще се ЗАЛЕПЯТ с Фънки от мъка, а може и на нещо по-силно от лепило да минат.

Нали, истинска древногръцка трагедия в поне 66 части. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Садо-мазо пепеляшка отпред и злата мащеха отзад?

Като оставим иронията настрана, до Гюрулту Ваня лъха повече от обичайно на кюфтаци, запръжки и свинска мас и мяза на бедна кебабчийка от народа, дори и нагласена в брезент с пайети.

И преди и след са си два драгкуийна на снимките, просто на тази вдястно е по-очевидно и са я сменили за да няма обърквации  когато тръгне песента за Биберона ;) 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

Защо умишлено се сбабичасва сама 🥴

IMG-7138.jpg

Това Ант Дейна от щатите ли е? Или Фатмес от  Гълъбово?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...