Jump to content

Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

Буквално само една дискотека прави 99% от тези комбинирани участия - Secrets Club.  
Не знам какво толкова си я захапал тая тема вече месеци. Самостоятелни участия бол - особено за големите имена. Всеки ден.

Но дори да не беше така, комбинирани участия си е имало всяка година дори в най-пиковите години на чалгата.

2010, общо участие на Галена, Елена, Андреа:
76e85111b696.jpg

2010, общо участие на Преслава и Андреа:
andrea_preslava_night_flight_1.jpg

2014, общо участие на Преслава, Николета и Андреа:
0217ef4c7cfa.jpg

2011, общо участие на Преслава, Азис и Андреа:
koleda_nf_233.jpg

2011, общо участие Преслава, Алисия и Андрю:
niki-alisia-750x375.jpg

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото съвместно участие което се усети като общо в истинския смисъл на думата беше на Галена и Преслава в Култ миналото лято - и двете заедно на сцената през цялото време, и двете си пяха една на друга песните. Това е по-интересно за хората според мен, а не да се редуват двама или трима изпълнителя на сцената сами поотделно. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Прес ЩЕ обяви и втора дата. Ако идеята й се струваше глупава, изобщо нямаше да го спомене. Сега може би все още обмисля къде и кога, а и си вика "Я да им го напиша така загадъчно, да се чудят "ще има ли, няма ли да има" и да пишат много коментари. А и ще подчертая какъв риск поемам.". Зала 1 наистина би била добър вариант - престижна и доста по-малка.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fengergana каза:

Фурор са само мами и коцю. Нали @Sunlight

original.jpg

photo_orig_21298.jpg

на тея снимки Райна изглежда като супер яка тупалка, а Коцьо като застаряващ алхолизиран ерген, минаващ 50-те.

  • Like 4
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Според мен Прес ЩЕ обяви и втора дата. Ако идеята й се струваше глупава, изобщо нямаше да го спомене. Сега може би все още обмисля къде и кога, а и си вика "Я да им го напиша така загадъчно, да се чудят "ще има ли, няма ли да има" и да пишат много коментари. А и ще подчертая какъв риск поемам.". Зала 1 наистина би била добър вариант - престижна и доста по-малка.

Ако има втора дата, дано има промени в сетлиста. :) Мисля и за втория концерт да си взема билет.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Ако има втора дата, дано има промени в сетлиста. :) Мисля и за втория концерт да си взема билет.

Дам, даже й го написах - ще е яко ако обяви, че плейлистът ще се различава, така ще прозвучат повече песни и дори хора, отишли на първия концерт ще се амбицират да присъстват и на втория. Дано го обмисли.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Emanuela.Carey каза:

Буквално само една дискотека прави 99% от тези комбинирани участия - Secrets Club.  
Не знам какво толкова си я захапал тая тема вече месеци. Самостоятелни участия бол - особено за големите имена. Всеки ден.

Но дори да не беше така, комбинирани участия си е имало всяка година дори в най-пиковите години на чалгата.

Мисля, че само веднъж съм говорил точно по тази тема. Но тя е показателна. Към момента е само в един клуб и изглежда интересно, но това е само началото. Доста неща, които разградиха чалгата започваха по между другото, включително модата звездите да прехвърлят славата си от голямата сцена към дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце днес в Китен без вход благодарение на него. Какъв късмет, ама аз трябва да си почивам щото днес припаднах на работа, преди това през деня изведнъж кръвно

90/70. Колегите какво ли не ми даваха- кафе ми правиха, фреш, сладко ми даваха. То м ибеше толкова лошо и замаяно, ръцете ми изтръпваха. И вечерта изведнъж ми се зави свят и паднах без да усетя какво стана. И утре съм при личната лекарка за ниското кръвно. 

  • Sad 3
  • Hug 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Според мен Прес ЩЕ обяви и втора дата. Ако идеята й се струваше глупава, изобщо нямаше да го спомене. Сега може би все още обмисля къде и кога, а и си вика "Я да им го напиша така загадъчно, да се чудят "ще има ли, няма ли да има" и да пишат много коментари. А и ще подчертая какъв риск поемам.". Зала 1 наистина би била добър вариант - престижна и доста по-малка.

Може да пробва и Пловдив - Колодрум

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Sunlight каза:

Коце днес в Китен без вход благодарение на него. Какъв късмет, ама аз трябва да си почивам щото днес припаднах на работа, преди това през деня изведнъж кръвно

90/70. Колегите какво ли не ми даваха- кафе ми правиха, фреш, сладко ми даваха. То м ибеше толкова лошо и замаяно, ръцете ми изтръпваха. И вечерта изведнъж ми се зави свят и паднах без да усетя какво стана. И утре съм при личната лекарка за ниското кръвно. 

Коцето да пробва да ти прати една снимка дибидюс, ще ти се вдигне всичко що имаш.:Vishenka_05:Да не се стиска, нека ти покаже питоня дето му живее в гаража. Явно само той е лекът за теб!:heart:

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

За съжаление СГ се е превърнал в поредния трол като мелето. Не знам защо му обръщате внимание при положение че  повтаря едно и също като латерна.

Докато никой не ни обори адекватно - ще повтаряме.:whistling:

Хайде сега някой да ме обори с фейк милионите на Галена или с някое и друго клипче от Тик-ток как кифли и тузари се кефят на разни сезонни комерси.:Jumpy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

Докато никой не ни обори адекватно - ще повтаряме.:whistling:

Хайде сега някой да ме обори с фейк милионите на Галена или с някое и друго клипче от Тик-ток как кифли и тузари се кефят на разни сезонни комерси.:Jumpy:

Вашите твърдения са субективни,лишени от доказателства и логика.Никой адекватен човек тук няма да си губи времето с вятърни мелници като вас. Просто ставате досадни и натоварващи,get a life.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, xroflx9 каза:

Вашите твърдения са субективни,лишени от доказателства и логика.Никой адекватен човек тук няма да си губи времето с вятърни мелници като вас. Просто ставате досадни и натоварващи,get a life.

На какво се базира мнението ти? Достатъчно обективно е просто да кажеш, че чалгата е на дъното и до не се занимаваш повече, защото някои неща като този факт са очевидни. Половината държава не знае какви песни излизат в този жанр от години и в това всеки може да се увери като поразпита едни 5-10 човека на 40+ години около себе си.

В периода 2016-7 оборвахме заедно доста хора, които твърдяха, че чалгата е приключила главно защото поп-рапът беше във възход. Още тогава повтарях на всички, че Гери-Никол, Криско, Тита и т.н. всъщност са новият имидж на чалгата и на даден етап тя ще ги погълне - каквото и стана. Днес обаче нямам никакви основания за каквото и да е вяра в жанра, защото той вече е музика, движена главно от една все по-объркана младеж и напълно игнорирана от по-зрелите. Истински масови хитове няма - не само в чалгата, за да сме честни, а в българската музика изобщо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Bonkour от Кристранс Костов

WWW.INSTAGRAM.COM

6,180 likes, 79 comments - kristian_kostov_official on June 23, 2024: "Still can’t believe this is real Got a chance to witness the ethereal @rickowensonline...

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, SG каза:

На какво се базира мнението ти? Достатъчно обективно е просто да кажеш, че чалгата е на дъното и до не се занимаваш повече, защото някои неща като този факт са очевидни. Половината държава не знае какви песни излизат в този жанр от години и в това всеки може да се увери като поразпита едни 5-10 човека на 40+ години около себе си.

В периода 2016-7 оборвахме заедно доста хора, които твърдяха, че чалгата е приключила главно защото поп-рапът беше във възход. Още тогава повтарях на всички, че Гери-Никол, Криско, Тита и т.н. всъщност са новият имидж на чалгата и на даден етап тя ще ги погълне - каквото и стана. Днес обаче нямам никакви основания за каквото и да е вяра в жанра, защото той вече е музика, движена главно от една все по-объркана младеж и напълно игнорирана от по-зрелите. Истински масови хитове няма - не само в чалгата, за да сме честни, а в българската музика изобщо.

Willy вече го каза-пълни дискотеки,всички класации по гледания и стриймове са окупирани от чалга песни,в Тик ток редовно поп фолк песни стават трендове,в Инстаграм и Фейсбук децата правят сумати фен профили и меме страници свързани с чалга,ежеседмично се появяват нови и нови дебюти,започва се и концертна дейност и тн. Ако тези факти отговарят на критериите ти за жанр,който е на дъното то тогава наистина живееш в пещера. Единственото,за което съм съгласен от всичките небивалици,които пишете е че наистина липсват композитори и текстописци със свежи идеи,но според мен е временнна криза.

Какво ще рече масов хит след като чалгата е най-слушания жанр в България? Всяка година,основно през есенно-зимния период излизат песни,които си стават мегахитове и извън дискотечните комерси.

Ами то тези 40+ са същите,които куфяха на турнетата през така наречените “Златни години” на жанра. Ако питаме тогавашните 40+ (към днешна дата баби и дядовци) съм убеден че и те няма да знаят повечето от набедените за златни хитове в жанра.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Sunlight каза:

Коце днес в Китен без вход благодарение на него. Какъв късмет, ама аз трябва да си почивам щото днес припаднах на работа, преди това през деня изведнъж кръвно

90/70. Колегите какво ли не ми даваха- кафе ми правиха, фреш, сладко ми даваха. То м ибеше толкова лошо и замаяно, ръцете ми изтръпваха. И вечерта изведнъж ми се зави свят и паднах без да усетя какво стана. И утре съм при личната лекарка за ниското кръвно. 

Зайче, пази се и бързо възстановяване желая!

  • Like 5
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Bonkour от Кристранс Костов

WWW.INSTAGRAM.COM

6,180 likes, 79 comments - kristian_kostov_official on June 23, 2024: "Still can’t believe this is real Got a chance to witness the ethereal @rickowensonline...

 

Галена в Запалката, изтрити кадри 🤩

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Галена в Запалката, изтрити кадри 🤩

Затруднявам се. Гален ли е по-мъж от Мома Кристиана или тя е по-женствена от него ... Истинска загадка! 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, asylum каза:

TaHq Hu boeBa ce Buxpu y bLoGoVe 3a upaH 🤭u e gocma Hem1pne/\uBa!

IMG_2954.jpeg

IMG_2955.jpeg

IMG_2956.png

IMG_2957.png

Не само Таня ни Боева трябва да вземе пример и да се захване с 1 декар бостан. Много други също е редно и крайно време да се възползват от тоя съвет ... 

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , xroflx9 каза:

Willy вече го каза-пълни дискотеки,всички класации по гледания и стриймове са окупирани от чалга песни,в Тик ток редовно поп фолк песни стават трендове,в Инстаграм и Фейсбук децата правят сумати фен профили и меме страници свързани с чалга,ежеседмично се появяват нови и нови дебюти,започва се и концертна дейност и тн. Ако тези факти отговарят на критериите ти за жанр,който е на дъното то тогава наистина живееш в пещера. Единственото,за което съм съгласен от всичките небивалици,които пишете е че наистина липсват композитори и текстописци със свежи идеи,но според мен е временнна криза.

Какво ще рече масов хит след като чалгата е най-слушания жанр в България? Всяка година,основно през есенно-зимния период излизат песни,които си стават мегахитове и извън дискотечните комерси.

Ами то тези 40+ са същите,които куфяха на турнетата през така наречените “Златни години” на жанра. Ако питаме тогавашните 40+ (към днешна дата баби и дядовци) съм убеден че и те няма да знаят повечето от набедените за златни хитове в жанра.

Всички тези неща ги имаше и тогава, просто вместо стрийминг платформи бяха пиратски сайтове и Vbox, отделно и тонове продажби, концерти, турнета и т.н. Не знам защо мислиш, че тогавашните 40+ не са знаели песните на Ивана или колко огромна звезда е Глория, или пък да им е била интересна Анелия задето е с по-нестандартен имидж от типично чалгарския, такива имаше навсякъде.

Ок, да кажем, че заради заблуждаващите печалби чалгата е на дъното в сравнение с преди. Но това не е масова музика и песните, които зачитате за мега хитове заради милионите не са такива. Спомням си колко коментари за По, по, по срещнах, когато я пееха в Капките - от хора, които я чуваха за първи път. Така е за абсолютно всичко след Шушана насам, няма песен която да се знае от целия народ (освен Васко Жабата, де🤪). За мен единственият начин за някакъв ренесанс ще са наградите на Веселина ако ги направят като хората и заложат и на по-нови имена освен на до болка познатите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...