Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 45 минути, Danger. каза:

С какво са застинали във времето като половината им песни им звучат супер модерно и разнообразно и нямат двама композитора като при нас, които да въртят една и съща мелодия във всяка втора песен? 

Не сме кавърдисали никакво сръбско в последните години ли? Ако трябва да ги постна като видеа ще забие страницата :1000(29):

Меди - Живей си, мило мое 

Галена - Честит рожден ден

Галин и Константин - Монопол

Адам и Джия - Дали, дали

Джия - Проверено

Илиян и Ивайла - Нямам теб

Емилия и Галин - Алкохол 

Мария кавърдиса и съсипа хит като Ko To Tamo (не й помня заглавието), Биляниш и тя взе доста сръбски.. Джия наскоро окепази и тя сръбски мегахит. И това е само за последните една-две години, може да пропускам някои песни.

Сърбите относно музика и качество няма как да ги стигнем. 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fengergana каза:

не бих се плющяла нито с Графа,Любо Киров,Орлин Павлов,Миро, нито с Молец,Папи Ханс и подобни от БГ поп.

Но в чалгата колко котенца съм си набелязала🤪

 

Мила,колкото и да ми е противен Графя заради мелето не мога да отрека,че е хот татенце. Бих го направила дармадан,за да си отмъстя на мелето.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Tongue 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо интересно⬇️

До момента НАЙ-ГОЛЕМИЯТ САМОСТОЯТЕЛЕН ХИТ за това десетилетие е “Ти не си за мен” на Галена, която за 3 години има 30М гледания (броя само видеоклипа).

Но ето че вече си имаме категоричен конкурент и може би претендент за това първо място.

С 20М гледания за 9 месеца! “Улицата” сега прави гледания малко над “Ти не си за мен”, които тя е правила тогава, което я гласи да се превърне в НАЙ-ГЛЕДАНАТА САМОСТОЯТЕЛНА ПЕСЕН до момента за това десетилетие!

Голямата ирония е, че “отписана от топ позициите” певица прави това и освен това, създава и един от най-големите си хитове, 20 години след началото на кариерата си!

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DanielPiliov каза:

Нещо интересно⬇️

До момента НАЙ-ГОЛЕМИЯТ САМОСТОЯТЕЛЕН ХИТ за това десетилетие е “Ти не си за мен” на Галена, която за 3 години има 30М гледания (броя само видеоклипа).

Но ето че вече си имаме категоричен конкурент и може би претендент за това първо място.

С 20М гледания за 9 месеца! “Улицата” сега прави гледания малко над “Ти не си за мен”, които тя е правила тогава, което я гласи да се превърне в НАЙ-ГЛЕДАНАТА САМОСТОЯТЕЛНА ПЕСЕН до момента за това десетилетие!

Голямата ирония е, че “отписана от топ позициите” певица прави това и освен това, създава и един от най-големите си хитове, 20 години след началото на кариерата си!

 

В spotify защо са само 1.3М?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Jake каза:

Аз не понасям сръбско...Тези хора са застинали във времето. Кичозни, евтинеят...и сърбите последните години нямат никакви големи хитове. Кавърдисваме гръцко и какво ли не, но не и сръбско...Още от едно време правихме много по-добри клипове и аранжименти от сърбите.

 

екскюз ми?

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Tedi Aleksandrova & Silver - Coming soon

WWW.INSTAGRAM.COM

1,939 likes, 43 comments - tedialeksandrova_official_ on August 12, 2024: "Бум!!! 💥💥💥Изненада! Знаете с кого ще е тя нали? 😋🩷🧡💚🩵❤️👁️‍🗨️👁️‍🗨️👁️‍🗨️🐒".
  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Tedi Aleksandrova & Silver - Coming soon

WWW.INSTAGRAM.COM

1,939 likes, 43 comments - tedialeksandrova_official_ on August 12, 2024: "Бум!!! 💥💥💥Изненада! Знаете с кого ще е тя нали? 😋🩷🧡💚🩵❤️👁️‍🗨️👁️‍🗨️👁️‍🗨️🐒".

Това очаквам да е много мощно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DanielPiliov каза:

Малко ли е?

При положение, че куп песни от тази година я минаха за отрицателно време и миналогодишната Горчиво е с около 2М - да. 

Улицата е мегахит, но не можем да отречем факта, че алгоритъма в тубата помогна много за тези гледания с бясното показване. Ситуацията е същата и с Не си ме давай - има около 35 млн. за отрицателно време. Мегахит е, ама чак за тези гледания не. Просто някои песнички изкарват голям късмет с допълнителни гледания отгоре

Да не говорим, че авторската Ти не си за мен има общо 4 версии, а Улицата се оказа открадната. :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Danger. каза:

С какво са застинали във времето като половината им песни им звучат супер модерно и разнообразно и нямат двама композитора като при нас, които да въртят една и съща мелодия във всяка втора песен? 

Не сме кавърдисали никакво сръбско в последните години ли? Ако трябва да ги постна като видеа ще забие страницата :1000(29):

Меди - Живей си, мило мое 

Галена - Честит рожден ден

Галин и Константин - Монопол

Адам и Джия - Дали, дали

Джия - Проверено

Илиян и Ивайла - Нямам теб

Емилия и Галин - Алкохол 

Мария кавърдиса и съсипа хит като Ko To Tamo (не й помня заглавието), Биляниш и тя взе доста сръбски.. Джия наскоро окепази и тя сръбски мегахит. И това е само за последните една-две години, може да пропускам някои песни.

Сърбите относно музика и качество няма как да ги стигнем. 

От тези бози които изброи, може би само Алкохол стана някакъв хит, нищо друго. Другите даже и популярни не са ставали.  Сърбите не са никакъв еталон за качество, там времето е спряло. Хитовете са при гърците, дори албанците и румънците правят по-качествени неща. 

Да не говорим, че техните певачки са като травестити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Jake каза:

От тези бози които изброи, може би само Алкохол стана някакъв хит, нищо друго. Другите даже и популярни не са ставали.  Сърбите не са никакъв еталон за качество, там времето е спряло. Хитовете са при гърците, дори албанците и румънците правят по-качествени неща. 

Да не говорим, че техните певачки са като травестити.

Това, че при нас не са станали хитове какво общо има? В Сърбия тези песни са си мегахитове и са с по над 50 млн. повечето. По скоро ние сме спрели във времето щом нямаме една различна песен с модерно звучене в последните години, която да е станала мегахит. 

Били спрели във времето, ми ето ти песен с модерно звучене, която беше вторият най-голям хит за 2023 там и има 65 милиона и даже е без видеоклип:

А такава песен ако се направи в България ще мине ли 120 милиона? 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Това, че при нас не са станали хитове какво общо има? В Сърбия тези песни са си мегахитове и са с по над 50 млн. повечето. По скоро ние сме спрели във времето щом нямаме една различна песен с модерно звучене в последните години, която да е станала мегахит. 

Били спрели във времето, ми ето ти песен с модерно звучене, която беше вторият най-голям хит за 2023 там и има 65 милиона и даже е без видеоклип:

 

Имат гледания защото всички от бившата Югославия говорят сръбски... Аз съм пътувал доста, Сърбия е най-мизерната държава която съм виждал. Хърватия например дръпна много пред тях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Jake каза:

Имат гледания защото всички от бившата Югославия говорят сръбски... Аз съм пътувал доста, Сърбия е най-мизерната държава която съм виждал. Хърватия например дръпна много пред тях. 

Това няма отношение към музиката. Сърбите определено имат повече автори и разнообразие. Публиката също захапва всичко. У нас ако излезеш от познатото - не се възприема. Освен ако не се подеме нова вълна от дъртите певачки, които са лидерки. Така като гледам, само Жалка има тая възможност, предвид какви еднакви неща пуска Преса - никакъв шанс за обновление там. Това е свързано и с факта, че имаме 5-10 композитори общо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sunlight каза:

Само дуетите на Коце тоя път даваха в От А до Я на 2-я ми почивен ден. След няколко дена ще го видя  

Той соло има ли за последните 10 години?

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, meleto каза:

Това няма отношение към музиката. Сърбите определено имат повече автори и разнообразие. Публиката също захапва всичко. У нас ако излезеш от познатото - не се възприема. Освен ако не се подеме нова вълна от дъртите певачки, които са лидерки. Така като гледам, само Жалка има тая възможност, предвид какви еднакви неща пуска Преса - никакъв шанс за обновление там. Това е свързано и с факта, че имаме 5-10 композитори общо.

Нямам идея за авторите им, не съм задълбавал, но и техните неща не блестят с разнообразие.  Нека си спомним времето с хитовете на Индира Радич или как всяка втора песен беше сръбски кавър....Такива хитове и те нямат отдавна.  Техните златни времена също отминаха, гърците обаче продължават да правят огромни хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Jake каза:

Техните златни времена също отминаха, гърците обаче продължават да правят огромни хитове.

Можеш ли да постнеш няколко огромни гръцки хита от последните години, които да имат от порядъка 50-100 милиона гледания и да ги сравним с актуалните сръбски такива? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...