Jump to content

Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 25 минути, Fast каза:

Интересно защо ги тиражират като нови? А на актуалните им компилации има грешки отзад (изпълнители написани с малки букви, на някои имената са болднати, а на други не и тн.) Сайта им е развален от месеци. Какво се случва с тази фирма?

Пропада все повече и повече. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

46 likes, 0 comments - kleopatra8686 on August 16, 2024

 

разцепила е от всякъде 

WWW.INSTAGRAM.COM

18 likes, 0 comments - kleopatra8686 on August 16, 2024

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Много се е подмладила Ивана. Наистина коя е тази? 

Ивана?

Глория?

Симона?

Николета Лозанова?

 

Ама изреждаш имена все едно някой може да открие разлика между поредните Тройници ...  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Ама изреждаш имена все едно някой може да открие разлика между поредните Тройници ...  

Поне от този списък ли е или е някаква съвсем друга?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, meleto каза:

Много се е подмладила Ивана. Наистина коя е тази? 

Ивана?

Глория?

Симона?

Николета Лозанова?

 

Татяна с грим. 😘 

  • Like 1
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце беше много готин. ❤️❤️❤️ След дуета му със Софи, не я гледах после самостоятелно Софи. И Сикретс толкова пълен като никой път. 

Не можах да се евидя с него, дано другата седмица като ходя да се видя с него. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, meleto каза:

Само аз ли не разпознавам лицата от последните 2 страници???? Приличат ми на 5 едновременно :D Нямам думи. Що за клонинги са това?

TpoūHuzu

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Sunlight каза:

Коце беше много готин. ❤️❤️❤️ След дуета му със Софи, не я гледах после самостоятелно Софи. И Сикретс толкова пълен като никой път. 

Не можах да се евидя с него, дано другата седмица като ходя да се видя с него. 

Поздрави ли го с 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сикретс беше пълен- и първия, и втория етаж. Памеца пак беше с Коце, Той го качи на сцената, както и Пацо. Не знам какво толкова откачат по тоя Памеца всички. Не можах да се видя с Коце след участието, но пък той ме поздрави няколко пъти с най-милите думи пред всички като бях пред сцената. Как да не го обичаш. По-добре,че не бях при него, че Памеца и Пацо бяха с него, пък не мога да ги търпя тях. 

Малко преди Ники да дойде да ме вземе, гледам една кола бялата тоя път, а не Поршето до бариерта и хората се струпали до нея. И като видях номера на колата, и гледам то това колата на Коце и вътре беше той. Всичко като почна да си прави селфи с Коце, а той вътре в колата. Коце като ме видя ме хвана за ръка, и една циганка каква беше как ме избута и ми вика: Дала съм сумати пари за Коце, една снимка да не мога да си направя и се мъчи да си прави селфи с него, а той вътре в колата. 

После Ники като дойде да ме вземе, как се случва с Ники и Коце тръгваме по едно и също време. Тамън Коце си тръгва с колата и ние с Ники след него се случих да караме. И това за трето негово участие се случва. Даже ги настигнахме, после минаха покрай нас и вече ги загубихме.

Коце е любов. ❤️

На 24.08 съм пак при него 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Анелия и Емилия снощи даже не са излезли заедно на сцената на “общото им участие”.

Да видим дали Джен и Преслава ще изпеят дуета.

IMG-7364.jpg

Сигурно Аня пак се е изпуснала, че "й мирише на коври", а Ема й е отвърнала "Така ли, ма?! А аз ти промотирах "Лока, Лока"!" и са се разхвърчали екстеншъни и изкуствени мигли. Как да пеят заедно после.

  • Haha 5
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...