Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Нито си била там, нито познаваш Анелия или другите хора лично, за да говориш такива простотии.

Каква била и защо нямала мъж. Ти защо нямаш?

Айде, не я защитавай само. Проста е и това е. Дано детето оживее. Някой я кара да кара шофьора й със 140 км/ч. Виновна е и носи отговорност. Дано си получи заслуженото ама знам,че няма, 

Ще даде едни пари там и е готова, 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Зайка вярно е пример как комплексираното ни общество веднага ще скочи върху Анелия, само защото е чалга певица, без да се интересуват от доказателства и т.н. Разбирачи сме големи. Ще кажеш, че няма бол груби нетрезви селяндури в България и версията на Аня е невъзможна.

Най-много мразя когато се говори без да се знае. Такова е обществото. Те най-добре знаят какво се е случило. Това, което можем да кажем ние е, дано детенцето бъде добре и всичко да мине по-бързо.
 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък недоумявам що за хора създават семейства, правят по 2 деца и все още се въобразяват на разхайтени тийнейджъри да друсат мета амфетамин, че и да шофират. Има дете на 7 години, а друса...? Как се възпитават деца, докато си на амфетамини?

Анелия в обръщение във фейсбук твърди, че тестът от полицията на другия шофьор е бил положителен за мета амфетамин.

Интересно дали кръвната проба в болницата ще го потвърди.

Дано детенцето се оправи напълно.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

Айде стига глупости... в първите 24 часа каква адекватност очакваш? Това е стрес. Тя няма да мисли за собствената си дъщеря, а за детето на другия водач ли? Ако този е бил с амфетамини кой е виновен?

Само да попитам, ако този е буйствал, не е ли по-логично да се опита да помогне на детето си, а не да рита и там каквото е правил на колата на Аня? Не знам, в такава ситуация, ако си трезвен, би следвало да мислиш за собственото си дете, а не да се правиш на мъж. 

И да, леля ви Аня няма никакво съучастие в случая, тя е била най-обикновен пасажер. Тука изкарвате все едно тя е шофирала.

Знаеш ли, че

през изминалата година България е намаляла само с 2 000 души. В предните години след прехода България намаляше с до 35-40К човека на година. А миналата година толкова много хора са се върнали или заселили у нас, че държавата е намаляла с рекордно ниска цифра, откакто е паднал Комунизма. Разликата между родени и умрели е около минус 60 000, населението намаля само с 2 000.

Рубриката "Меле, знаеш ли, че..." за вас подготви винаги вашия Балканджи. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DarkChild каза:

Само защото има дуети с гадния наркоман, Зайка от ревност скача на Анелия.

А той въпросния редовно кара из София със 120. И сигурно е трезвен колкото Магда на наградите Пайнер.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

А той въпросния редовно кара из София със 120. И сигурно е трезвен колкото Магда на наградите Пайнер.

Магда се беше напила с алкохол, но..... иначе е всеизвестно...... Дано поне не кара той.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Balkandji1 каза:

Знаеш ли, че

през изминалата година България е намаляла само с 2 000 души. В предните години след прехода България намаляше с до 35-40К човека на година. А миналата година толкова много хора са се върнали или заселили у нас, че държавата е намаляла с рекордно ниска цифра, откакто е паднал Комунизма. Разликата между родени и умрели е около минус 60 000, населението намаля само с 2 000.

Рубриката "Меле, знаеш ли, че..." за вас подготви винаги вашия Балканджи. :3fdb8960598fa63e:

ДА, сирийците, казакстанците, украинците и узбеките у нас са доста. Освен това по официални данни само 3% от населението са роми. :D 

Не знам защо си обърнал внимание на катастрофите дето изпукват 2000 души годишно, а колко са осакатените? 20 000. 

И 30% процента от тях да са инвалиди до живот под една или друга форма, малко ли е??? Това са ампутирани крайници, белези, визуални изкривявания, страшни фрактури, години възстановяване. То и няма бивша травма, носиш си я до живот.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

ДА, сирийците, казакстанците, украинците и узбеките у нас са доста. Освен това по официални данни само 3% от населението са роми. :D 

Не знам защо си обърнал внимание на катастрофите дето изпукват 2000 души годишно, а колко са осакатените? 20 000. 

И 30% процента от тях да са инвалиди до живот под една или друга форма, малко ли е??? Това са ампутирани крайници, белези, визуални изкривявания, страшни фрактури, години възстановяване. То и няма бивша травма, носиш си я до живот.

Не са 2000, в пиковите години бях под хиляда, а напоследък след построяването на повече магистрали, разширения и ремонти на пътища са под 500 годишно. Бас държа.

Има пълно възстановяване след катастрофа, зависи какви са травмите. Но остава уплаха, който да е като обица на ухото.

Полицията си играе на шикалки, това е проблемът. Сложете камери за скорост на повече места, глобявайте нарушителите и ще се намалят драстично фаталните случаи. Нали сме в Европа, дават милиарди за какви ли не други простотии...

Аз съм озадачен от случая Емрах Стораро. Неведнъж е пускал клипчета как шофира с бясна, непозволена скорост и никой не реагира. А един обикновен пловдивчанин, който си беще пуснал клипче в Инстаграм преди около 2 месеца как шофира с 200 км. в час го докладваха, издириха го и го глобиха. Май книжката му взеха. Емрах едва ли никой не го е докладвал... Явно е с протекции.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Не са 2000, в пиковите години бях под хиляда, а напоследък след построяването на повече магистрали, разширения и ремонти на пътища са под 500 годишно. Бас държа.

Има пълно възстановяване след катастрофа, зависи какви са травмите. Но остава уплаха, който да е като обица на ухото.

Полицията си играе на шикалки, това е проблемът. Сложете камери за скорост на повече места, глобявайте нарушителите и ще се намалят драстично фаталните случаи. Нали сме в Европа, дават милиарди за какви ли не други простоии...

Аз съм озадачен от случая Емрах Стораро. Неведнъж е пускал клипчета как шофира с бясна, непозволена скорост и никой не реагира. А един обикновен пловдивчанин, който си беще пуснал клипче в Инстаграм преди около 2 месеца как шофира с 200 км. в час го докладваха, издириха го и го глобиха. Май книжката му взеха. Емрах едва ли никой не го е докладвал... Явно е с протекции.

Да, преувеличих, но пак са много...

ПТП - 7000

Загинали 521

Ранени 9090

Намалението 2023 спрямо 2022 е с 10 души. А с 2 години по-рано 30 души.

TRUD.BG

Институтът за пътна безопасност сочи аномалии в статистиката на КАТ Убитите са 521 души, с 10 по-малко от 2022 г., но ранените са с 668 повече  Голям е ръстът спрямо 2020 г. Загинали са 521 ду

Бясно карай на червено...лялял

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto

За миналата година: 525 загинали при катастрофи, 9000 ранени https://iacp-sofia.mvr.bg/opp/полезна-информация1/безопасност-на-пътя/статистика/загинали-при-ПТП-по-години

 

За сравнение, през 2008: 1061 загинали

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Balkandji1 каза:

Не са 2000, в пиковите години бях под хиляда, а напоследък след построяването на повече магистрали, разширения и ремонти на пътища са под 500 годишно. Бас държа.

Има пълно възстановяване след катастрофа, зависи какви са травмите. Но остава уплаха, който да е като обица на ухото.

Полицията си играе на шикалки, това е проблемът. Сложете камери за скорост на повече места, глобявайте нарушителите и ще се намалят драстично фаталните случаи. Нали сме в Европа, дават милиарди за какви ли не други простотии...

Аз съм озадачен от случая Емрах Стораро. Неведнъж е пускал клипчета как шофира с бясна, непозволена скорост и никой не реагира. А един обикновен пловдивчанин, който си беще пуснал клипче в Инстаграм преди около 2 месеца как шофира с 200 км. в час го докладваха, издириха го и го глобиха. Май книжката му взеха. Емрах едва ли никой не го е докладвал... Явно е с протекции.

Емрах караше бясно и снимаше, без книжка и то години наред. Чак миналата година взе.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво друго се случва из фолка?

Меди е изкарал хит напук на критиките, че бил мързелив тази година. Гледам четвърти-пети ден е номер 1 в попнейбъл. Плътно зад него, все още с близо 200К на ден е дуетът на Томас и Константин "Моята принцеса". Засега това е най-големият хит тази година.

Не ме изненадва, имайки предвид, че е нещо свежо и различно. Томас пее като детенце, а гласът му увлича. Тия Галени, Преслави отдавна са втръснали на всички. Доказателство са последните две песни на Преслава. Само стъпка надолу от традиционното си ултра хитово звучене и публиката й отрежда флопове. "Нищо", която е с по-голям шанс за хит от двете песни, вече е с 50К на ден. Крайно незадоволително.

В национален план Галена остава трета с "Делта форс". Все още успява да се добере до 100К дневно. Като гледам от целия нов албум със 100 нови песни, това ще й е големия хит. Другото угасна. Което е под нормата за Галена. Имайки предвид проекта й, целия шум около него, трябваше да регистрира поне 3 големи хита. А тя ще остане с един голям, един по-малък и редица малки до средни.

Гери Никол се е завърнала към началното си звучене. Песента е с около 50К, ама е много яка. По-добре да се придържа към поп стила.

Тия Боро Първи, Криско и още някъв са изкарали песен, която прави по около 100К на ден бая време. Хит. Това не се беше случвало в техния жанр от години. Май цикличността, която изкарва попа и рапа на преден план през определен период от време, е на път да даде тласък на конкурентния жанр. Криско също е със самостоятелен хит в класацията и запазва добри гледания доста време.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Емрах караше бясно и снимаше, без книжка и то години наред. Чак миналата година взе.

Много ми е интересно, ако пусна сигнал до медиите, дали ще го отразят. Този пловдивчанин с двестате километра в Инстаграм го даваха по новините на националната телевизия.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита на годината засега е Окадар,а не песньовката с купени гледания на противното ромче и друсалката Коцьо. Огромни гледания,а нито веднъж не стига дори топ 3 в класацията на Спотифай. В Епъл мюзик към днешна дата пък е дори под Ми амор,която вече е на 2-3 месеца. 
 

Бях и на няколко кръчми това лято,дори там Окадар се върти,при положение,че е дискотечна песен. Само не мога да преживея факта,че големия хит,от който имаше нужда Емануела е с дебила Дамян. Дано в близките години не повторят.

Стрийминг платформите явно стават все по-голям фактор. Ясно се вижда,че дори големи хитове като Окадар,Мой си мерак,Делта форс и тн ще им е зор да минат 20 милиона,а преди години такива летни хитове си минаваха такива цифри с лекота.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Just_Me каза:

Дано детенцето да се оправи..

WWW.INSTAGRAM.COM

380 likes, 11 comments - anelia_official on August 20, 2024: "Въпреки всичко има само едно важно нещо на този свят и то е да бъдем човеци! Нека...

 

Какво си е правила на лицето? Заащо прилича на негър с избелена кожа и мустачките ѝ са точно като на такъв?!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Хита на годината засега е Окадар,а не песньовката с купени гледания на противното ромче и друсалката Коцьо. Огромни гледания,а нито веднъж не стига дори топ 3 в класацията на Спотифай. В Епъл мюзик към днешна дата пък е дори под Ми амор,която вече е на 2-3 месеца. 
 

Бях и на няколко кръчми това лято,дори там Окадар се върти,при положение,че е дискотечна песен. Само не мога да преживея факта,че големия хит,от който имаше нужда Емануела е с дебила Дамян. Дано в близките години не повторят.

Стрийминг платформите явно стават все по-голям фактор. Ясно се вижда,че дори големи хитове като Окадар,Мой си мерак,Делта форс и тн ще им е зор да минат 20 милиона,а преди години такива летни хитове си минаваха такива цифри с лекота.

Аз всъщност очаквах точно “Мой си Мерак” да е “Къв съм як” на тази година, но май бързо омръзна на мнозинството.

Всъщност тази година според мен има повече летни хитове от миналата и затова няма да има само 1 песен, която да си седи спокойно на челна позиция.

Дори и от поп/рапа се отчетоха с голям хит, което не се беше случвало от доста време.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Хита на годината засега е Окадар,а не песньовката с купени гледания на противното ромче и друсалката Коцьо. Огромни гледания,а нито веднъж не стига дори топ 3 в класацията на Спотифай. В Епъл мюзик към днешна дата пък е дори под Ми амор,която вече е на 2-3 месеца. 
 

Бях и на няколко кръчми това лято,дори там Окадар се върти,при положение,че е дискотечна песен. Само не мога да преживея факта,че големия хит,от който имаше нужда Емануела е с дебила Дамян. Дано в близките години не повторят.

Стрийминг платформите явно стават все по-голям фактор. Ясно се вижда,че дори големи хитове като Окадар,Мой си мерак,Делта форс и тн ще им е зор да минат 20 милиона,а преди години такива летни хитове си минаваха такива цифри с лекота.

"Моята принцеса" имаше купени гледания в първите дни, когато цифрите достигаха почти половин милион на ден, но това спря след драстичния спад до 250К в един конкретен ден. Как да коментираме факта, че над месец след излизането си песента прави близо 200К на ден - цифри, до които Окадар не се е приближавала? Песента е хит сред младите, вече два пъти чувам да я надуват в махалата. Допускам, че прави и трафик от ромите и турците, които избирателно предпочитат youtube пред Spotify.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Нито си била там, нито познаваш Анелия или другите хора лично, за да говориш такива простотии.

Каква била и защо нямала мъж. Ти защо нямаш?

Ники таксиджията, Константин спедитора на бял прах?

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Нито си била там, нито познаваш Анелия или другите хора лично, за да говориш такива простотии.

Каква била и защо нямала мъж. Ти защо нямаш?

Ники таксиджията, Константин спедитора на бял прах?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз всъщност очаквах точно “Мой си Мерак” да е “Къв съм як” на тази година, но май бързо омръзна на мнозинството.

Всъщност тази година според мен има повече летни хитове от миналата и затова няма да има само 1 песен, която да си седи спокойно на челна позиция.

Дори и от поп/рапа се отчетоха с голям хит, което не се беше случвало от доста време.

Да,има доста летни хитове тази година,на пук на няколкото мрънкащи лелки тук,но засега като че ли само Окадар има staying power. Другите почнаха да поомръзват.

За кой голям поп/рап хит говориш? Откачалки ли? Ще използвам метода на СГ и ще кажа,че щом не знам как звучи значи не е хит.:3fdb8960598fa63e:

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

"Моята принцеса" имаше купени гледания в първите дни, когато цифрите достигаха почти половин милион на ден, но това спря след драстичния спад до 250К в един конкретен ден. Как да коментираме факта, че над месец след излизането си песента прави близо 200К на ден - цифри, до които Окадар не се е приближавала? Песента е хит сред младите, вече два пъти чувам да я надуват в махалата. Допускам, че прави и трафик от ромите и турците, които избирателно предпочитат youtube пред Spotify.

Ами че купуват по-умерено явно. Никоя песен не прави такива гледания тази година,а не е като да няма хитове. Абсурдно високи и нереални са,а не са подплатени с нищо. Нито по дискотеките като съм бил предизвиква някакъв фурор,нито е някакъв тик ток тренд,нито съм я чувал по улиците.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Аз пък недоумявам що за хора създават семейства, правят по 2 деца и все още се въобразяват на разхайтени тийнейджъри да друсат мета амфетамин, че и да шофират. Има дете на 7 години, а друса...? Как се възпитават деца, докато си на амфетамини?

Анелия в обръщение във фейсбук твърди, че тестът от полицията на другия шофьор е бил положителен за мета амфетамин.

Интересно дали кръвната проба в болницата ще го потвърди.

Дано детенцето се оправи напълно.

Аз, ако бях баща, бих друсал с децата - от малки да се учат на важните неща в живота!🤩

  • Haha 3
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...