Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Balkandji1 каза:

random fact: Присъствието на Анелия в новините в последния ден е вдигнало гледанията на "Буря" с около 1500, като те все още остават слаби в диапазона под 30К.

Да опандизят Преси, за да може "Старата ни песен" да направи поне 3 гледания днес? 🤩

  • Haha 3
  • skull 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз, ако бях баща, бих друсал с децата - от малки да се учат на важните неща в живота!🤩

Стига глупости - амфетамините убиват безвъзвратно мозъчни клетки, изчерпват серотонина и допамина в мозъка, което води до хронична депресия и поведеченски отклонения. Само качествени растителни билки.... :3fdb8960598fa63e: а.к.а Лулата на мира.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Стига глупости - амфетамините убиват безвъзвратно мозъчни клетки, изчерпват серотонина и допамина в мозъка, което води до хронична депресия и поведеченски отклонения. Само качествени разтителни билки.... :3fdb8960598fa63e: а.к.а Лулата на мира.

Аз без това нямам такива, нямам какво да загубя! :naked:

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе и аз очаквах Мой си мерак да има по-дълъг живот при положение че беше тик ток тренд в няколко държави и да измести абсолютно незаслужилата Грешници като най-гледаната песен в канала на Алфа (съжалявам @Gerganafen , знаеш че те обичам,но трябва да бутам Сими 🥺😘),но уви няма да стане. Хубаво е поне,че Симона все пак се разписа с топ хит,че завистливата Маман сигурно скоро няма да й даде хитова мелодия.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз всъщност очаквах точно “Мой си Мерак” да е “Къв съм як” на тази година, но май бързо омръзна на мнозинството.

Всъщност тази година според мен има повече летни хитове от миналата и затова няма да има само 1 песен, която да си седи спокойно на челна позиция.

Дори и от поп/рапа се отчетоха с голям хит, което не се беше случвало от доста време.

Е тя “Мой си мерак” омръзна още преди да я пуснат.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Angry 1
  • skull 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

@Balkandji1 мнение за единственият хит на стара чалга динозавърка тази година?

Вече го дадох. Малоо, над 50 годишна стана (asylum добави почти 60), а ми пееш за диаманти и рубини, да се късали от злоба. Не ти дойде акъла и на тебе. А уж старите хора се предполага, че имат мъдрост.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

като видим що за миндиляк е Ивон, можем си представим що за човек е майка ѝ - Анелия.

Не се излагай и ти като Зайка. В случая няма значение професията на Анелия, дали е миндил и т.н. Има майка и дъщеря в стрес след катастрофа не по тяхна вина, а от другата кола дете е с опасност за живота. Селски клюки "ЗаЩо АнЯ нЯмА мЪж" и какъв миндил била, са крайно неуместни.

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Иначе и аз очаквах Мой си мерак да има по-дълъг живот при положение че беше тик ток тренд в няколко държави и да измести абсолютно незаслужилата Грешници като най-гледаната песен в канала на Алфа (съжалявам @Gerganafen , знаеш че те обичам,но трябва да бутам Сими 🥺😘),но уви няма да стане. Хубаво е поне,че Симона все пак се разписа с топ хит,че завистливата Маман сигурно скоро няма да й даде хитова мелодия.

Няма лошо, радвам се за Сими.😘 Обаче лятото почти мина, а Гъбин още не е пуснал "супер добрата негова авторска песен" на Лиди.:angry:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Вече го дадох. Малоо, над 50 годишна стана (asylum добави почти 60), а ми пееш за диаманти и рубини, да се късали от злоба. Не ти дойде акъла и на тебе. А уж старите хора се предполага, че имат мъдрост.

Изкуфяла е прото.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

@Balkandji1 мнение за единственият хит на стара чалга динозавърка тази година?

Като да не повярваш песен на Малина стана хит..

Предполагам заради Азис и Дамян🤔

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Не се излагай и ти като Зайка. В случая няма значение професията на Анелия, дали е миндил и т.н. Има майка и дъщеря в стрес след катастрофа не по тяхна вина, а от другата кола дете е с опасност за живота. Селски клюки "ЗаЩо АнЯ нЯмА мЪж" и какъв миндил била, са крайно неуместни.

 

Имам чувството, че само като видя снимка на Ивон ще лепна някоя венерическа болест. :( 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, YanitsaFan каза:

Като да не повярваш песен на Малина стана хит..

Предполагам заради Азис и Дамян🤔

Единствените от старата генерация, дето могат още да пуснат хит са Кама и Мала!

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, YanitsaFan каза:

Като да не повярваш песен на Малина стана хит..

Предполагам заради Азис и Дамян🤔

Точно пък заради Тамян ще да е - той самия се лепва за тоя и оня за да има хит. Заради Богомолката Азия е естествено, те с Малинажа са си култов дует.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Точно пък заради Тамян ще да е - той самия се лепва за тоя и оня за да има хит. Заради Богомолката Азия е естествено, те с Малинажа са си култов дует.

Какво ли е в семейството на Дамян и Ваня? Женската, сексито, кралицата, свикналата да й се отваря вратата Ваня с недооценен опит да пусне 5 песни в един час, които тънат с по 100-200К гледания, а Дамян - неможещия да пее диджей вади четвърти или пети мегахит. Екземплярът с тайландски корени Ваня сигурно е подтисната и изживява криза на възрастта. 😂

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

Изкуфяла е прото.

 

преди 13 минути, Balkandji1 каза:

Вече го дадох. Малоо, над 50 годишна стана (asylum добави почти 60), а ми пееш за диаманти и рубини, да се късали от злоба. Не ти дойде акъла и на тебе. А уж старите хора се предполага, че имат мъдрост.

KoMeHmupaūme ky/\moBomo ú y4acmue Ha no/\qHama B4epa!

 

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Точно пък заради Тамян ще да е - той самия се лепва за тоя и оня за да има хит. Заради Богомолката Азия е естествено, те с Малинажа са си култов дует.

Bcu4ko My e xum u e je/\aH gyemeH napmHiop

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.

Xum!

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Не го знам. Каква поляна?

u3mek/\o e Be4e. nycHa qko cmopuma kak ce mpece Ha 3e/\eHa no/\qHa no mъмно на токчета. Очаквам да излязат скоро в група Меринджей с хвалебствия 🤣

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Какво ли е в семейството на Дамян и Ваня? Женската, сексито, кралицата, свикналата да й се отваря вратата Ваня с недооценен опит да пусне 5 песни в един час, които тънат с по 100-200К гледания, а Дамян - неможещия да пее диджей вади четвърти или пети мегахит. Екземплярът с тайландски корени Ваня сигурно е подтисната и изживява криза на възрастта. 😂

Няма да ти харесам коментара, щом плюеш Кралицата Ваня Ориджинъл!

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.

Xum!

OMG. На едната снимка всички чинии пълни, на другата - Ваня изяла всичко. 😂

  • Haha 2
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

OMG. На едната снимка всички чинии пълни, на другата - Ваня изяла всичко. 😂

Но яде плодове за десерт, за да не напълнее!

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Balkandji1 каза:

"Как да коментираме факта, че над месец след излизането си песента прави близо 200К на ден - цифри, до които Окадар не се е приближавала? Песента е хит сред младите, вече два пъти чувам да я надуват в махалата. Допускам, че прави и трафик от ромите и турците, които избирателно предпочитат youtube пред Spotify.

Интересното е че поставяше под съмнение доста песни на Галена, но не ти е странно, че точно тази песен е с близо 10 млн. гледания за месец, която още продължава да прави титанични гледания все едно е невиждан фурор в цялата държава и само тя се слуша. Че то дуета му със Софка вървеше по-слабо, а беше истински мегахит, който се въртеше по 5 пъти на вечер в дискотеките и се знаеше от малки и големи.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И за мен гледанията на извратената боза на Кокаин с малолетния Томас са доста съмнителни. Вярно, че ромите са доста и не признават друго освен YouTube, но дори на тях би им писнало едно и също 24/7, за да прави все още такива титанични гледания. Доста се е олял с купуването. Явно е инвестирал да помпа тая песен, за да се е отчел с "хит" и тая година.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...