Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Гло когато осъзнала, че датата, на която трябва да пее заедно с врагинята Ванча наближава:

1415256824_7_800x*.jpg

 

ddssd.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Дори "Нищо", която излезе седмица по-късно почти е чукнала милиона. Не е чак толкова зле положението при Прес.

О, да. Дано до четвъртък чукне милион за втората си седмица. Август така или иначе е слаб  месец. Ще видим как ще се развият следващия месец. Дано има прогрес.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

"Когато хотелЪТ каже.....". А уж Андра знаеше езици.

Е нали 1 час си е говорила на немски с MC Stojan, за да не ги чуела Сашка.

Друг е въпроса дали той е разбрал какво му е казала.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато турска мацка, дебютирала през 60-те години на миналия век, изкарва по-релеванта продукция от тукашната си наборка - Гюрулту Гюргева:

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Balkandji1 каза:

"Моята принцеса" имаше купени гледания в първите дни, когато цифрите достигаха почти половин милион на ден, но това спря след драстичния спад до 250К в един конкретен ден. Как да коментираме факта, че над месец след излизането си песента прави близо 200К на ден - цифри, до които Окадар не се е приближавала? Песента е хит сред младите, вече два пъти чувам да я надуват в махалата. Допускам, че прави и трафик от ромите и турците, които избирателно предпочитат youtube пред Spotify.

Моята принцеса си е хит и няма никакви купени гледания. Поне съм била на 3 участия,  където я  пее и хората откачат. Преживей го, че е  хит, а не да пишеш глипости. Това, че други песни не могат да й стигнат гледанията, не е виновен Коце.

Само простотии се пишат тука. 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Wow 1
  • Dislike 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Sunlight каза:

Моята принцеса си е хит и няма никакви купени гледания. Поне съм била на 3 участия,  където я  пее и хората откачат. Преживей го, че е  хит, а не да пишеш глипости. Това, че други песни не могат да й стигнат гледанията, не е виновен Коце.

Само простотии се пишат тука. 

В дискотеките си я въртят и се приема много добре според мен..

ХИТ❤️

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Emanuela.Carey каза:

Емрах дефилира с новите си розови маратонки - Андреа му се смее

IMG-7462.jpg

Днес е ред ние да й се посмеем на "пеенето" в "Нямам дупе"

  • Haha 2
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Sunlight каза:

Моята принцеса си е хит и няма никакви купени гледания. Поне съм била на 3 участия,  където я  пее и хората откачат. Преживей го, че е  хит, а не да пишеш глипости. Това, че други песни не могат да й стигнат гледанията, не е виновен Коце.

Само простотии се пишат тука. 

Нападна единствения човек, който защити "Моята принцеса" като хит.💀 Обратно в 1-ви клас да повтаряш часовете за четене с разбиране.

  • Like 3
  • Haha 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооооооо, отново става дума за майка тук! 

SIGNAL.BG

Емилия разчувства мрежата с трогателни думи към майка си Радка и видео, на което е с нея по време на лятната им ваканция. Поводът е рожденият ден на жената,

 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

Ооооооо, отново става дума за майка тук! 

SIGNAL.BG

Емилия разчувства мрежата с трогателни думи към майка си Радка и видео, на което е с нея по време на лятната им ваканция. Поводът е рожденият ден на жената,

 

"На майка й Радката"

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

Андреа празнува 18 години на сцена

@xroflx9 флоп или хит ще чуем на годишнината ѝ?

 

Флоп според мен. Това,което чух От тийзъра ме кара да мисля че песента е хубава,но няма хитов заряд. Оцко е тотално изчерпан и безидеен. Дано сега когато Андреа има повече участия си позволи по-хитови мелодии от Ганев или дори кавър.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

по-хитови мелодии от Ганев или дори кавър.

Кавър силно ме съмнява да направи. А за Ганев си трябва да му плати и да е сериозна - и двете са под съмнение.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Кавър силно ме съмнява да направи. А за Ганев си трябва да му плати и да е сериозна - и двете са под съмнение.

Вярно,че беше казала че и Сливен й е далеч.

Коментирай,че се е лепнала за един от любовниците на @fengergana - Антонио. Явно ще имат дует. Не ми стига Дамян,а сега трябва да слушам друг дебил.

  • Haha 1
  • Kiss 1
  • skull 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Мазним ли се?!

VM.TIKTOK.COM

 

В допълнение беше пуснал стори, че неговата песен е победила тази на Преслава в трендинг.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...