Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, xroflx9 каза:

@fengergana ги е купила лайковете на Преса. Чуди се какво да си прави парите от Онлифенс и работата като компаньонка.

дрисло, Райна щеше да е с милиард гледания и щях да плащам клиповете на Гергана,ако беше така

  • Like 1
  • Haha 4
  • Tongue 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

Таня Боева съобщи на лайв, че ще се свърже с ДесиСлава за дует.

Ама тя всяка вечер ли е на лайв 😅 После хората що я питат няма ли да се завръща :D Тя сигурно има повече ТикТок гледания от тези на последните й клипове в Ютуб.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Sunlight каза:

Идва 2-ра част на Моята принцеса. Знаех си, че ще има продължение. 

Аз никога няма да се снимам в клип, въпреки, че Коце дали на майтап или наистина иска да ме снима, аз отказах. Не искам цяла България да ме гледа. 

Днес Коце е в Приморско, аз на работа. ...

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Just_Me каза:

Ама тя всяка вечер ли е на лайв 😅 После хората що я питат няма ли да се завръща :D Тя сигурно има повече ТикТок гледания от тези на последните й клипове в Ютуб.

Всяка вечер между 23:30 и 00:00 пуска. Като цяло използва лайва, за да приканва хора да се абонират за нея в Ютуб и да я канят на събития.

Оплаква се от липса на участия и ангажименти.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

Нивинната Дèбора !!!!!!!

 

 

Ква е тая? :D 

Не че нещо, ама щом се напива и тн, означава че трябва да я режат с макетен нож лИ?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Ама аз това не го казах с лоши чувства или базик. Толкова години вече следим гледания и фолка и от километри си личи че НЯКОЙ беше купил харесвания.

4к палци за час

20к втория час

И още +3к за останалите 7 часа до момента.

Сутрина е скочила на 40к харесвания, пак от нищото. Не знам кой се занимава да пазарува толкова лайкове, като гледанията са само 150к и коментарите едвам мърдат.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

Сутрина е скочила на 40к харесвания, пак от нищото. Не знам кой се занимава да пазарува толкова лайкове, като гледанията са само 150к и коментарите едвам мърдат.

spacer.png

  • Haha 4
  • Casper 2
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Willy каза:

Сутрина е скочила на 40к харесвания, пак от нищото. Не знам кой се занимава да пазарува толкова лайкове, като гледанията са само 150к и коментарите едвам мърдат.

40 минути по-късно, вече са 50к лайкове. 😭😭😭

  • Wow 1
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Ква е тая? :D 

Не че нещо, ама щом се напива и тн, означава че трябва да я режат с макетен нож лИ?

оня Георги е боклук ясно. Но Дебора не е цвете,. Защъ ходи с женени мъже Ороспу !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой май цели да унижи Преслава до краен предел… Освен че Велислав ѝ е дал незавършено демо, Петя е направила припев, където към края се губи римата, някой купува три пъти повече лайкове от реалните, а този, който се грижи за канала ѝ, е объркал нещо в настройките с алгоритъма, в резултат на което видеото не може да се изкачи в тренд, без значение че гледанията, макар и малко за нея, са повече от по-голямата част от останалите видеоклипове, които присъстват там. А, да, и разбирачки като Сиса, Елина и Кошулева ѝ дадоха страхотния съвет да пуска песен, която грам не звучи лятно, за сметка на тази, която звучи доста по-свежо. Общо взето с такива приятели не ѝ трябват врагове, всички нейни доверени работят усърдно за нейното тотално сгромолясване. 🫠🫠🫠

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, MomicheOtLed каза:

Някой май цели да унижи Преслава до краен предел… Освен че Велислав ѝ е дал незавършено демо, Петя е направила припев, където към края се губи римата, някой купува три пъти повече лайкове от реалните, а този, който се грижи за канала ѝ, е объркал нещо в настройките с алгоритъма, в резултат на което видеото не може да се изкачи в тренд, без значение че гледанията, макар и малко за нея, са повече от по-голямата част от останалите видеоклипове, които присъстват там. А, да, и разбирачки като Сиса, Елина и Кошулева ѝ дадоха страхотния съвет да пуска песен, която грам не звучи лятно, за сметка на тази, която звучи доста по-свежо. Общо взето с такива приятели не ѝ трябват врагове, всички нейни доверени работят усърдно за нейното тотално сгромолясване. 🫠🫠🫠

В тренда е. Първо беше само в главния и стигна до 6-то място, сега е в този за музика на 12-то.

Иначе в тази песен и клип надушвам огромно влияние от дружбата й със Софи Маринова. Начина на изпяване гони нейното, визиите в клипа направо са изкарани от гардероба на Софка - кич и без вкус.

Общо взето тази ситуация едва ли ще е от значение, за тоталният успех на концерта който предстои!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ANGEL каза:

Коментирайте фурора, който е направил Тони Стораро с МБТ снощи в Бедрум - целия тик ток е залят... 

МБТ винаги на участията си пеят Милионерче, въпреки че са рапъри. И са приятели с Емрах, така че беше въпрос на време да го поканят.

Преди време имаха и участие с Яница заради Въртележката и Стоян Колев.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Най-накрая и някоя от псевдо лидерките да изпита гнева на августовското проклятие...

Next: Lidia (of course)

Галин няма да я остави без гледания защото песента ще е негова авторска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...