Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, fengergana каза:

Робов е качил стори къде и в колко бяга. Познайте утре кой ще е там на същото място с изпуснат сапун. Да АЗ

Внимавай мила,че съм в цикъл и да не полудея докато пресичаш на някоя пешеходна пътека.

  • Haha 2
  • Tongue 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, BobiTo каза:

Този кого чу*а, че не спира да бълва?

 

Смяташ че раздава, а не е получава ч*кането? Иначе отговора е очевиден - Кокошарник ТВ, бълва, поради липсата на интерес кой да му го сложи. Много добре знаем кой поддържа тоя курник в последните години - маманите умиргащи да рекламират залежаващата стока. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Смяташ че раздава, а не е получава ч*кането? Иначе отговора е очевиден - Кокошарник ТВ, бълва, поради липсата на интерес кой да му го сложи. Много добре знаем кой поддържа тоя курник в последните години - маманите умиргащи да рекламират залежаващата стока. 

 

Вярно, че госпожа Янакиева коли и беси в Пайнер, как не се сетих. 😂

Андреа пак ли не е знаела каква песен да пусне и е снимала просто кадри като тук:

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Само феновете на Гергана не оплюха песента на милата ми Андри. Не се чудете после защо съм влюбен в тях!

предпочитам мен да плюят🤪

  • Wow 1
  • Kiss 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Теди вчера е направила само +/- 1к нови лайкове, ама с почти 160к, в нов канал. yeah sure 🫠

А в Спотифай за 7 дена още не е влязла в Топ 50.

Пазарува стабилно тоя път.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе с 1М за две седмици, ама си е стабилен хит. Просто нещо Преси напоследък няма силен ютуб трафик, но песните и са стабилни хитове, "Да и приседне" също. ❤️

VM.TIKTOK.COM

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Гальо каза:

Абе с 1М за две седмици, ама си е стабилен хит. Просто нещо Преси напоследък няма силен ютуб трафик, но песните и са стабилни хитове, "Да и приседне" също. ❤️

VM.TIKTOK.COM

 

Милата, превръща се в Графа. Чакаме Стадион Васил Левски :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , xroflx9 каза:

Само феновете на Гергана не оплюха песента на милата ми Андри. Не се чудете после защо съм влюбен в тях!

Много е готина, но Андри другия път да се наспи и да изтрезнее преди да отиде да записва.:( Поне услужливо ни предостави текста, за да разберем нечленоразделните срички, които чуваме. Какъв дълъг и детайлен текст, даже и тя била участвала в него, и да не й се разбира нищо накрая. :dizzy:Другият път Цоцко да я посрещне с дрегер на вратата и да я тества преди да я пусне, за доброто на всички ни!:heart: Сега като разбирам текста, повече ще я слушам.:1000(30):

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде сте бее, раманиа. Преслава нали беше само с флопове? Има ли един клип дето да пеят така на някои от албума на Галена, нали търсехме по едно време🤣🤣🤣

Продължавайте да я плюете, “Нищо” до няколко години ще си натрупа стабилни милиони. Доказателство, че Преслава и най-слабата песен да изпее - става ХИТ, докато на другите “лидерки” първо трябва да изхарчат 5 портмонета😘

https://www.instagram.com/stories/preslava_official/3440654310732646395?igsh=MWNiOWMwNjAwMzc2Yg==

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресовите май още не могат да се съвземат след бруталните флопове, които само те слушат насила :bleh: :1000(29):

Да сравняваме Галена и Преслава през 2024 е нелепо, втората е като дебютантка пред първата. Ама да, концерта, нали, забравих :clap:

  • Like 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...