Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

@Andrea мила,аз съм ти най-големия фен! Сашка,Янева,Роска,Кубрат,Банка ДСК и всички останали твои душмани огън да ги гори! Чакам да ми пишеш лс да ти дам адрес,за да ми изпратиш винил и на мен!😘 прегръщам те

  • Haha 1
  • Love 2
  • Tongue 1
  • skull 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

For the record

VM.TIKTOK.COM

@Danger. направи и твоето включване! 😇

Как се изложихте с това, направо не мога да повярвам хахаха, “Нищо” която гласите за флоп е с по-силен прием от албума🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моята принцеса" дебютира с около 300К и в първия ден нямаше купени гледания. Купуването дойде няколко дни по-късно, когато песента от 300К вдигна на 450К, та чак почти до половин милион и свърши, когато от 400К и нещо гледанията се сринаха на 250К. Като цяло Константин няколко дни купи 150К-200К гледания на песента, което беше планувал по-рано, може би не знаейки в колко голям хит ще се превърне песента. Реално нямаше нужда от тия купени, сигурно ги е бил предвидил, очаквайки, че реалните ще са 100К-150К. Но като започва да прави 250К-300К и с купените отгоре, цифрите наистина започнаха да изглеждат извънземно. За немалко песни се купува трафик в наши дни, но когато е повече, ясно си личи кога купуването спира. 

И без купените "Моята принцеса" е с най-големи постижения тази година и ще мине и Лудница, и Топ, топ, топ.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Споменах, че отдавна са нямали хит като "Откачалки" и, че в България има една цикличност, която като поомръзне чалгата на хората, на няколко години попа и рапа се засилват, както беше преди по-малко от 10 години с Гери-Никол, Криско, Тита, Тото Н, Скандау и т.н.

В още по-предното десетилетие също имаха период на пик около 2001-2004 година покрай тогавашната попурлярна телевизия ММ, която излъчваше поп и хип-хоп. Дори през 2001 година най-продавания албум беше от техния жанр - на Мишо Шамара с около 90К копия.

Нищо чудно и през това десетилетие да имат силни години и това да е началото. Криско също е със самостоятелен хит, който е в стария му стил и е навъртял вече 5 милиона. Гери-Никол пък заеба чалгата и се върна към първоначалното си амплоа.

Шамара даже награда май взе от Планета

преди 31 минути, xroflx9 каза:

@Andrea мила,аз съм ти най-големия фен! Сашка,Янева,Роска,Кубрат,Банка ДСК и всички останали твои душмани огън да ги гори! Чакам да ми пишеш лс да ти дам адрес,за да ми изпратиш винил и на мен!😘 прегръщам те

Чак сега забелязах, че аватарът ти още носи маска 🤭

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

"Моята принцеса" дебютира с около 300К и в първия ден нямаше купени гледания. Купуването дойде няколко дни по-късно, когато песента от 300К вдигна на 450К, та чак почти до половин милион и свърши, когато от 400К и нещо гледанията се сринаха на 250К. Като цяло Константин няколко дни купи 150К-200К гледания на песента, което беше планувал по-рано, може би не знаейки в колко голям хит ще се превърне песента. Реално нямаше нужда от тия купени, сигурно ги е бил предвидил, очаквайки, че реалните ще са 100К-150К. Но като започва да прави 250К-300К и с купените отгоре, цифрите наистина започнаха да изглеждат извънземно. За немалко песни се купува трафик в наши дни, но когато е повече, ясно си личи кога купуването спира. 

И без купените "Моята принцеса" е с най-големи постижения тази година и ще мине и Лудница, и Топ, топ, топ.

Това ми напомня този случай. Купи седмица след като излезе и чак след седмици наистина стана хит и навъртя милиони.

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Това ми напомня този случай. Купи седмица след като излезе и чак след седмици наистина стана хит и навъртя милиони.

 

Уелкъм ту България :D 
 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Това ми напомня този случай. Купи седмица след като излезе и чак след седмици наистина стана хит и навъртя милиони.

 

Боже, тая има песен с 13 млн! Срам за българската хетеросексуална общественост.

Не мога да повярвам до къде й е пуснала гювеч съдбата, цели 13 млн. на соло песен. Към днешна дата и 400К не може да направи. Времето е отсяло плявата.

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандален клетваджийски хит. Пусна я есента и изби рибата! Каква конкуренция имаше тогава в лицето на Галена (Шефката и Феноменален), Денис Теофиков и Цветелина Янева (Грешка беше), Джена (Яко ми е). 27 милиона - златен хит

 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Скандален клетваджийски хит. Пусна я есента и изби рибата! Каква конкуренция имаше тогава в лицето на Галена (Шефката и Феноменален), Денис Теофиков и Цветелина Янева (Грешка беше), Джена (Яко ми е). 27 милиона - златен хит

 

Най-любимата ми песен на Преслава в последните години! ❤️ 

  • Like 2
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

И на мен. 

От "Режим неприлична" не съм имал толкова любима песен като "Да гори в любов". ❤️ И до днес ми е най от последните й песни.
1.Да гори в любов
2.Не се изтриваш
3.Пиян
4.Изтрезняваш ли
5.Беден в сърцето
6.В твоето легло
7.Улицата


Така ги класирам за периода 2014-2024, т.е. в последните 10 години.

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

От "Режим неприлична" не съм имал толкова любима песен като "Да гори в любов". ❤️ И до днес ми е най от последните й песни.
1.Да гори в любов
2.Не се изтриваш
3.Пиян
4.Изтрезняваш ли
5.Беден в сърцето
6.В твоето легло
7.Улицата


Така ги класирам за периода 2014-2024, т.е. в последните 10 години.

И на мен са ми горе-долу тия с изключение на "Изтрезняваш ли". На нейно място бих сложил "На тебе на отказвам", ако ги подреждам за последните 10 години. Все песни, в които има от типичната Преславова магия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

И на мен са ми горе-долу тия с изключение на "Изтрезняваш ли". На нейно място бих сложил "На тебе на отказвам", ако ги подреждам за последните 10 години. Все песни, в които има от типичната Преславова магия.

Ааааа, трудно ще ми е ако ги подреждам последните 10 години.
Трябва да сложа "Нашето любов е", "На тебе не отказвам", "Обратно в играта" задължително. "Моето слабо място" не е от любимите ми песни, нито "Ако утре ме губиш" колкото и да е хубава, все пак е балада, а аз не съм фен на бавни песни.... "Няма да ти пиша" също е от песните, които обожавам.

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, xroflx9 каза:

Огромен plot twist ще е ако @fengergana се окаже самата Андреа!😏

в последните дни не забеляза ли,че публикувам само Антонио,с който ще имаме дует скоро,както разбра от сторитата ми
😘


 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Kiss 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Ааааа, трудно ще ми е ако ги подреждам последните 10 години.
Трябва да сложа "Нашето любов е", "На тебе не отказвам", "Обратно в играта" задължително. "Моето слабо място" не е от любимите ми песни, нито "Ако утре ме губиш" колкото и да е хубава, все пак е балада, а аз не съм фен на бавни песни.... "Няма да ти пиша" също е от песните, които обожавам.

Покрепям - "Няма да ти пиша" и "Обратно в играта" са топ. "Няма да ти пиша" с топика е минала 20 млн. гледания - пореден огромен соло хит за Преслава. 

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Покрепям - "Няма да ти пиша" и "Обратно в играта" са топ. "Няма да ти пиша" с топика е минала 20 млн. гледания - пореден огромен соло хит на Преслава. 

Обожавам я ❤️ Видеото също много ми допада, цветно и готино. 
Обаче нещо дуетите в последните години не са ми много, много на сърце от нея.... Може би с Джена и "Сладкото зло" ми харесват повече. Песента с Анелия също беше уникална ❤️ 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, fengergana каза:

може и да съм Андреа,може и да съм другото лице на @Gerganafen 😘

 

Стига, че хората вярно ще повярват и форума ще остане без Гери фенове като ни баннат

 

  • Haha 3
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DevilWish каза:

Обожавам я ❤️ Видеото също много ми допада, цветно и готино. 
Обаче нещо дуетите в последните години не са ми много, много на сърце от нея.... Може би с Джена и "Сладкото зло" ми харесват повече. Песента с Анелия също беше уникална ❤️ 

Разбирам те какво имаш предвид. За Преслава винаги се е казвало, че е по-силна сама, самостоятелните й песни са й тоталните хитове. За разлика от всички други изпълнители, които имат нужда от колаборация, за да имат повече гледания.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Разбирам те какво имаш предвид. За Преслава винаги се е казвало, че е по-силна сама, самостоятелните й песни са й тоталните хитове. За разлика от всички други изпълнители, които имат нужда от колаборация, за да имат повече гледания.

Тя за това не правеше и ft. когато бяха най на мода, а почти всеки втори Преслава, Анелия, Галена.... На Джена й беше писнало и беше помолила да не я пишат в една песен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...