Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, meleto каза:

Вече няма връщане назад. Хората няма да ги възприемат никъде. Джери е супер неадекватна. 10 години едни и същи нахъсвации и хиперактивно поведение. Фенчетата й оот едно време одъртяха. Тя още се прави на вървежна. Еми... не става.

Тита пък се превърна от готино тийн момиче в натруфена чалга кифла. Едната порасна и си промени визията натурално, но хората не я възприеха, а другата е като бавноразвиваща се и кара на визии и идеи от едно време.

Реално и двете имат не лоши попадения, но нито чалга аудиторията ги хареса, нито поп феновете биха им простили.

Трябва да направят нов сезон на X-Factor - оттам ще изскочат нови 5 топ звезди. Няма как да има ренесанс със старите. 

Не се знае още дали няма да им простят. Гергана предстои да се види какво ще предложи и как ще се развие, за да кажем дали са я отписали напълно. Тита си цикли в чалгата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

Е купените гледания рано или късно лъсват, дори да го правиш и с мярка. Ако купуваше, все на една песен щеше да си проличи като внезапно спре или има рязък спад и дневните намалеят драстично. Точно нейните песни са с най-голямо задържане и години след премиерите им продължават да трупат някакви милиони. 

Има начини да се трупа трафик в годините. Това са трикове, които не са въпрос на измама, а на стратегия. Екипът на Жалка знае кое как се прави и няма да си позволят песните й да флопнат. 

Никога няма да видите песен на Жалка под 4-5 млн. След Да ти олекне - това е просто изключено. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Скандален клетваджийски хит. Пусна я есента и изби рибата! Каква конкуренция имаше тогава в лицето на Галена (Шефката и Феноменален), Денис Теофиков и Цветелина Янева (Грешка беше), Джена (Яко ми е). 27 милиона - златен хит

 

Сетих се и за едно друго клипче на тази песен. Баш клетваджийско, но пък благородно и право в целта. :3fdb8960598fa63e:

Абе, топ си е тая песен и до днес си остава от големите хитове на Преслава. Точно такъв тип песни много добре подхождат на енергията и на нейния глас. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато излезе песента, @Stela й предрече 17-18 млн. за година и позна с точност. От премиерата й (8.11.2018) досега не е излизал по-голям самостоятелен хит в поп фолка от този. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Не се знае още дали няма да им простят. Гергана предстои да се види какво ще предложи и как ще се развие, за да кажем дали са я отписали напълно. Тита си цикли в чалгата.

Е тя от 4 години е в чалгата, хит не е помирисала, какво още да й гледаме? Нямам спомен Джери Никол да има хит след Шефе, шефе. 

А Тита вече няма полезен ход. Тя не харесваше и това което прави в попа. Никъде не се вписва истински.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Реално "Пиян" е една година след "Да гори" и я е минала. Наистина се усещаше като по-голям хит, но и 2019-та имаше по-малка конкуренция през периода когато излезе или греша... "Да гори" май по-дълго се задържа като гледания, а "Пиян" правеше повече в началото. 

Само "Паника" на Галена й беше конкуренция, даже тогава се опитвахме да урочасаме нашата песен да е хита на лятото, въпреки че осъзнавахме, че е по-слабата и в някои дни успявахме - Галена беше номер 1. Помниш ли? 😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Мария е с 1М, Емануела с 2,1М 

Реално първата ако има 150K реални и втората около 300-400K реални. 

:roll1:

И си вярват, че заблуждават някого, или какво? 2,1М на БГ певица? Те Преслава и Галена не могат да ги направят, тя ли ще има... 300-400 както ти каза са си реално. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Когато излезе песента, @Stela й предрече 17-18 млн. за година и позна с точност. От премиерата й (8.11.2018) досега не е излизал по-голям самостоятелен хит в поп фолка от този. :3fdb8960598fa63e:

Даааа, това ми беше голям пророчески удар, а тук я бяха отписали и й даваха 2 - 3 месеца живот.... 😁

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Никога няма да видите песен на Жалка под 4-5 млн. След Да ти олекне - това е просто изключено. 

Защото само Да ти олекне е единственият й флоп за последните 12-13 години, откакто съществува YouTube кариерата й. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Само "Паника" на Галена й беше конкуренция, даже тогава се опитвахме да урочасаме нашата песен да е хита на лятото, въпреки че осъзнавахме, че е по-слабата и в някои дни успявахме - Галена беше номер 1. Помниш ли? 😂

Хахааа, даа, как да не помня 😂 

Аз наистина обаче харесвах Паника повече и до днес ми е сред любимите на Галена. Но да, факт е, че Пиян беше по-силна и хита на лятото. Но пък беше забавно да я минаваме в някой дни и да се дуем, че сме с повече. 🤣

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Защото само Да ти олекне е единственият й флоп за последните 12-13 години, откакто съществува YouTube кариерата й. 

Ето, току що стана ясно, че не мислиш "Мъко моя" за флоп! 😂😘

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Хахааа, даа, как да не помня 😂 

Аз наистина обаче харесвах Паника повече и до днес ми е сред любимите на Галена. Но да, факт е, че Пиян беше по-силна и хита на лятото. Но пък беше забавно да я минаваме в някой дни и да се дуем, че сме с повече. 🤣

В някакво три или шест месечие Преслава все още успява да мине Галена като хитовост. Тогава се случи, лятото беше нейно, есента също с албума, после Сладкото Зло/Еуфория (излезнаха по едно и също време) и сега с "Улицата" за няколко месеца. Истинско събитие за чалгата е, когато Преслава успява да измести Галена - значи е набарала много голям хит.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Ето, току що стана ясно, че не мислиш "Мъко моя" за флоп! 😂😘

За балада - никакъв флоп не е. Хит е. Просто не е от бързите, масови на Галена. Много популярна песен стана. Аз съм чувал да я надуват пред блока.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

В някакво три или шест месечие Преслава все още успява да мине Галена като хитовост. Тогава се случи, лятото беше нейно, есента също с албума, после Сладкото Зло/Еуфория (излезнаха по едно и също време) и сега с "Улицата" за няколко месеца. Истинско събитие за чалгата е, когато Преслава успява да измести Галена - значи е набарала много голям хит.

И По, по, по и Улицата излезнаха по едно и също време, какво е изместила :e040:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Ето, току що стана ясно, че не мислиш "Мъко моя" за флоп! 😂😘

С тия гледания как бих могъл да го твърдя?

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

За балада - никакъв флоп не е. Хит е. Просто не е от бързите, масови на Галена. Много популярна песен стана. Аз съм чувал да я надуват пред блока.

Аз пък не съм я чувал пред блока. Следователно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

И По, по, по и Улицата излезнаха по едно и също време, какво е изместила :e040:

Улицата е с по-голям обсег на покритие сред масите и повече хора я харесват. Песента е в стил баладични, което се харесва повече от кючеци. Кючеците се харесват на по-малък таргет от хора.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

В някакво три или шест месечие Преслава все още успява да мине Галена като хитовост. Тогава се случи, лятото беше нейно, есента също с албума, после Сладкото Зло/Еуфория (излезнаха по едно и също време) и сега с "Улицата" за няколко месеца. Истинско събитие за чалгата е, когато Преслава успява да измести Галена - значи е набарала много голям хит.

Да, но ако сравним пуснатите нови песни от албума на Преслава тогава, с тези на Галена сега, то Галенините са в пъти по-хитови. Просто Преслава я мързеше да ги пусне с клипове и да изпипа нещата. Това често е проблем при нея. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

С тия гледания как бих могъл да го твърдя?

Аз пък не съм я чувал пред блока. Следователно?

Нека. Просто не си я чул. Важното е, че в големите градове се слуша. Нали това си споделяме, дали в ежедневието си чуваме хора да слушат конкретните песни на изпълнителите, които коментираме в този форум? По принцип, като почнеш да чуваш една песен да се слуша от повече хора, очевидно наистина е хит.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Улицата е с по-голям обсег на покритие сред масите и повече хора я харесват. Песента е в стил баладични, което се харесва повече от кючеци. Кючеците се харесват на по-малък таргет от хора.

И в YouTube, u в дискотеките, и в класациите, и в стрийминг платформите , дори в Тик Ток дуета е в пъти по-голям хит. Къде виждаш кючек в По по по? И тя е драматична. 

Ето ви приемче на Зиг Заг:

WWW.INSTAGRAM.COM

31 likes, 0 comments - club.help on August 23, 2024: "@galena1 🫶🏼".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

За балада - никакъв флоп не е. Хит е. Просто не е от бързите, масови на Галена. Много популярна песен стана. Аз съм чувал да я надуват пред блока.

Месеци наред от излизането на Мъко моя до пускането на албума Галена си стартираше участията с нея и се приемаше добре. Гледанията са и добре като за балада. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

И в YouTube, u в дискотеките, и в класациите, и в стрийминг платформите , дори в Тик Ток дуета е в пъти по-голям хит.

Ето ви приемче на Зиг Заг:

WWW.INSTAGRAM.COM

31 likes, 0 comments - club.help on August 23, 2024: "@galena1 🫶🏼".

 

Слабичко. Не трябва да ги пускате тия клипчета. Пред на Преслава издишат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

С тия гледания как бих могъл да го твърдя?

Аз пък не съм я чувал пред блока. Следователно?

За балада има добри гледания. Никога не съм твърдяла, че е мегахит, но е популярна и се харесваше. 

Ти никога и нищо на Галена не чуваш. Пред твоя блок само Графа звучи. Лелките пред блока ти са сред малкото му фенки. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...