Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 40 минути, MomicheOtLed каза:

Някой май цели да унижи Преслава до краен предел… Освен че Велислав ѝ е дал незавършено демо, Петя е направила припев, където към края се губи римата, някой купува три пъти повече лайкове от реалните, а този, който се грижи за канала ѝ, е объркал нещо в настройките с алгоритъма, в резултат на което видеото не може да се изкачи в тренд, без значение че гледанията, макар и малко за нея, са повече от по-голямата част от останалите видеоклипове, които присъстват там. А, да, и разбирачки като Сиса, Елина и Кошулева ѝ дадоха страхотния съвет да пуска песен, която грам не звучи лятно, за сметка на тази, която звучи доста по-свежо. Общо взето с такива приятели не ѝ трябват врагове, всички нейни доверени работят усърдно за нейното тотално сгромолясване. 🫠🫠🫠

А Преслава за 20 години не се ли научи да разбира от песни - музики и текстове и аранжименти; кое и кога да пусне? 

Според мен е била леко стисната и мързелива по отношение на този проект.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Ариа обаче без нито един нов хит все още си пълни дискотеките и е пълна с участия.

IMG-6722.jpg

На мен ми е интересно кой би я поканил за частно парти.. На сватба ще кара кумовете да прявят лицеви упори ли? Или ще си качи раменета на бащата на булката 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Karma93 каза:

На мен ми е интересно кой би я поканил за частно парти.. На сватба ще кара кумовете да прявят лицеви упори ли? Или ще си качи раменета на бащата на булката 

Ами… да. Повечето сватби в днешно време са такива.

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Emanuela.Carey каза:

Галин няма да я остави без гледания защото песента ще е негова авторска.

Той вече не ги оставя без начални гледания ама и тази работа да им купи 2 милиона за 1 седмица и после да зациклят не е оферта. Като ще заблуждава, поне на Лиди и 'авторската' си песен да уреди едни 5-6 милиона за месец, по модела на други с фейк цифри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Той вече не ги оставя без начални гледания ама и тази работа да им купи 2 милиона за 1 седмица и после да зациклят не е оферта. Като ще заблуждава, поне на Лиди и 'авторската' си песен да уреди едни 5-6 милиона за месец, по модела на други с фейк цифри.

Върши им работа. Клубовете да не мислиш, че следят броя на гледанията в период? Те просто виждат 2-3 милиона и това е. Още повече като са изкарани за минути, часове, дни. Значи има голям интерес, любопитство. Която песен се окаже с повече потенциал надскача 2-3 млн и така. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Юли - топ 10 най-слушани изпълнители:

 

1. Галена - 30М

2. Азис - 14М

3. Дамян - 10М

4. Джордан - 7.2М

5. Фики - 7.2М

6. Криско - 7.1М

7. Константин - 7М

8. Преслава - 6.3М

9. Емилия - 6.2М

10. Галин - 5.8М

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

Върши им работа. Клубовете да не мислиш, че следят броя на гледанията в период? Те просто виждат 2-3 милиона и това е. Още повече като са изкарани за минути, часове, дни. Значи има голям интерес, любопитство. Която песен се окаже с повече потенциал надскача 2-3 млн и така. 

Не е точно така. Може да пуснат песента няколко поредни дни, за да проверят как ще реагира аудиторията, но ако забележат че никой не се вълнува и положението затихне я изкарват от ротация доста бързо.

Или най-много да я оставят за към 5 часа като охраната започне да гони хората да върви на фон.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Не е точно така. Може да пуснат песента няколко поредни дни, за да проверят как ще реагира аудиторията, но ако забележат че никой не се вълнува и положението затихне я изкарват от ротация доста бързо.

Или най-много да я оставят за към 5 часа като охраната започне да гони хората да върви на фон.

Да, но говорим, че за "покани" за участия си върви доста добре пропагандата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

40 минути по-късно, вече са 50к лайкове. 😭😭😭

Е стига де, за 3 часа още са на 50к. Няма ли някой да напазарува още. Мислех че гоним поне 100к палци за ден.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за Преслава, притежава най-силният и обичан глас на България. Ако имаше хъса на Галена за различни песни и жестоки клипове щеше наистина да няма конкуренция.

Относно позициите в момента категорично двете са си на първо място, но Преслава тотално я отписвам в конкуренция с Галена относно клипове и песни, направо ми изглежда, че ама въобще не и се занимава да снима каквото и да е, толкова ли да е сложно? 
 

Единствените неща, които държат все още Преслава на върха заедно с Галена са ретро хитовете ѝ, участията ѝ (които са коренно различни от на другите, вижда се колко много я обичат хората), фенската маса, която е и най-голямата и това, че до ден днешен няма по обичана поп фолк изпълнителка! И хората чакат и чакат за истински хитове, но ги няма, факт!

Съжалявам Преслава, оставаш ми любимка, но няма да стане така, просто няма или се стягаш или вече окончателно всичко ще тръгне още по-надолу!❤️

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DanielPiliov каза:

Жалко за Преслава, притежава най-силният и обичан глас на България. Ако имаше хъса на Галена за различни песни и жестоки клипове щеше наистина да няма конкуренция.

Относно позициите в момента категорично двете са си на първо място, но Преслава тотално я отписвам в конкуренция с Галена относно клипове и песни, направо ми изглежда, че ама въобще не и се занимава да снима каквото и да е, толкова ли да е сложно? 
 

Единствените неща, които държат все още Преслава на върха заедно с Галена са ретро хитовете ѝ, участията ѝ (които са коренно различни от на другите, вижда се колко много я обичат хората), фенската маса, която е и най-голямата и това, че до ден днешен няма по обичана поп фолк изпълнителка! И хората чакат и чакат за истински хитове, но ги няма, факт!

Съжалявам Преслава, оставаш ми любимка, но няма да стане така, просто няма или се стягаш или вече окончателно всичко ще тръгне още по-надолу!❤️

Преса около 15 години е отписвана и все се завръща с някакъв брутален хит хахах

Но да. Жалка е на светлинни години над Пресика по продукция. Но откъм фенове и глас - първата издиша. 

Реално 2024 е тежка година и за двете. Без пукнат хит... тя Преса не че се е засилила особено хххах ... това май й е втора за годината.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , MomicheOtLed каза:

Някой май цели да унижи Преслава до краен предел… Освен че Велислав ѝ е дал незавършено демо, Петя е направила припев, където към края се губи римата, някой купува три пъти повече лайкове от реалните, а този, който се грижи за канала ѝ, е объркал нещо в настройките с алгоритъма, в резултат на което видеото не може да се изкачи в тренд, без значение че гледанията, макар и малко за нея, са повече от по-голямата част от останалите видеоклипове, които присъстват там. А, да, и разбирачки като Сиса, Елина и Кошулева ѝ дадоха страхотния съвет да пуска песен, която грам не звучи лятно, за сметка на тази, която звучи доста по-свежо. Общо взето с такива приятели не ѝ трябват врагове, всички нейни доверени работят усърдно за нейното тотално сгромолясване. 🫠🫠🫠

Тя нали има уши, щом е пуснала "демото" явно й е харесало. Никой изпълнител няма да вземе песен без да му хареса. Това, че вкусовете на публиката и изпълнителя може да се различават е друг въпрос. 

Сама си е виновна на кого се е доверила. Никой друг не е виновен.

  • Like 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Преса около 15 години е отписвана и все се завръща с някакъв брутален хит хахах

Но да. Жалка е на светлинни години над Пресика по продукция. Но откъм фенове и глас - първата издиша. 

Реално 2024 е тежка година и за двете. Без пукнат хит... тя Преса не че се е засилила особено хххах ... това май й е втора за годината.

В никакъв случай не я отписвам, никога не е падала от 1-то място, няма и да падне скоро. Но след 2020 година, тотално тръгна надолу…

2021 

“В твоето легло” - песен трепач, уви остана незабелязана само с 15М, а помня колко бързо набра инерция и друго не се слушаше тогава, за 1 месец имаше над 5-6М.

“Горчиви истини” - първата и слаба песен

2022

”От утре” - Не ми е от любимите, но си е факт, че песента гръмна и е много силна. За съжаление поредната от многото, които остават незабелязани - само 12М, но пък 75К лайка.

“Сладкото зло” - Тотален хит си остава и до днес, песен, която до ден днешен не е писнала, а изпяването на Преслава е жестоко!

”Мангава тут” - Там с тия височини, Преслава изби рибата, нищо лошо към тая песен, пускам си я и се кефя, хората я харесват и си е хит.

“Мълчете си” - Аз лично много я обичам тази песен, но отново незабелязана, много жалко!

2023

”Балканско за разкош” - Тръгна твърде зле, но си стана сезонен хит и сборно има около 7М

”Спомени” - Толкова хейт към песен тук не бях виждал и никой не позна. Във времето се разви много стабилно, много харесвана песен от хората и има към 13М общо.

“Улицата” - Без коментар, МЕГАХИТ

2024

”Да ѝ приседне” - Твърде дълги куплети и песента омръзва много бързо, иначе е добра ще си има над 10М в бъдеще.

”Старата ни песен” - Кефи ме припева, куплетите едни и същи, твърде скучни, аранжимента е много слаб.

Реално:

Флоп - Мълчете си

Популярна песен - Горчиви истини, Балканско за разкош

Сезонен хит - В твоето легло, От утре, Да ѝ приседне

Голям хит - Сладкото зло, Мангава тут, Спомени

Мега хит - Улицата

@Willyще се кефя, ако направиш подобно с Галена, ако ти се занимава😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

То не е само Преслава. Реално Галена е единствената, която се харчи за клипове. И Цветелина Янева преди беше конкуренция, но тази година и двата ѝ клипа са по-компромисни.

Емилия също по едно време правеше опити, но видя че няма смисъл. “Прощавам ти” опроверга всичките ѝ разбирания за създаване на успешен проект.

Песента винаги ще има много по-голяма тежест от клипа. Клиповете просто те “лъсват” пред външната аудитория. 
Въпреки това не мисля че клипа на Преслава е “зле” - просто е средно ниво.

А за песента - Аудиторията ѝ я избра. Феновете я научиха през годините да не експериментира, а да си стои в нейния ъгъл.
Според мен втората песен имаше много по-голям потенциал за лятно предложение, но хората си искат познатото.

  • Like 6
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Върши им работа. Клубовете да не мислиш, че следят броя на гледанията в период? Те просто виждат 2-3 милиона и това е. Още повече като са изкарани за минути, часове, дни. Значи има голям интерес, любопитство. Която песен се окаже с повече потенциал надскача 2-3 млн и така. 

Клубовете вече не са никакъв фактор. Ди джеите пускат песни по дифолт. Някакви като Селина и Габриела са с тонове участия само защото Сашка ги е уредила. И YouTube става все по-малък фактор като ги гледа човек как вече масово не правят и 1М ако не са купили. Тикток, да речем, е фактор, но за еднодневен успех. Трябва да се насочим към Spotify, но и там има манипулации вече. Комплексите сринаха чалгата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Жалко за Преслава, притежава най-силният и обичан глас на България. Ако имаше хъса на Галена за различни песни и жестоки клипове щеше наистина да няма конкуренция.

Относно позициите в момента категорично двете са си на първо място, но Преслава тотално я отписвам в конкуренция с Галена относно клипове и песни, направо ми изглежда, че ама въобще не и се занимава да снима каквото и да е, толкова ли да е сложно? 
 

Единствените неща, които държат все още Преслава на върха заедно с Галена са ретро хитовете ѝ, участията ѝ (които са коренно различни от на другите, вижда се колко много я обичат хората), фенската маса, която е и най-голямата и това, че до ден днешен няма по обичана поп фолк изпълнителка! И хората чакат и чакат за истински хитове, но ги няма, факт!

Съжалявам Преслава, оставаш ми любимка, но няма да стане така, просто няма или се стягаш или вече окончателно всичко ще тръгне още по-надолу!❤️

Какво ти стана изведнъж? Вчера беше в еуфория от новата песен, а днес "хората чакат за истински хитове, но ги няма, факт!".

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

image.png.4e0b739c61c556a6996e160bc5b347b2.png

ето така изглежда стринка Ви Селина неГомез без фотошоп и не по врязани прашки.

Циганка.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Какво ти стана изведнъж? Вчера беше в еуфория от новата песен, а днес "хората чакат за истински хитове, но ги няма, факт!".

Не знам, интересно, явно искам песента да ми хареса повече. Мен ме кефи де, но не толкова колкото примерно при “Да ѝ приседне”

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DanielPiliov каза:

Не знам, интересно, явно искам песента да ми хареса повече. Мен ме кефи де, но не толкова колкото примерно при “Да ѝ приседне”

Как ще коментираш приликата със "За да те забравя"? Намираш ли я в припева, мен това много ме дразни. "За да те забравя" беше мегахит, спечели песен на 2009 година на наградите на Планета, Преслава тогава й направи кавър и я пееше много по участия. В нейно изпълнение също стана голям хит. Та сега - да й направи още една версия, ми идва too much.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Balkandji1 каза:

Как ще коментираш приликата със "За да те забравя"? Намираш ли я в припева, мен това много ме дразни. "За да те забравя" беше мегахит, спечели песен на 2009 година на наградите на Планета, Преслава тогава й направи кавър и я пееше много по участия. В нейно изпълнение също стана голям хит. Та сега - да й направи още една версия, ми идва too much.

Аз мисля, че в този проект има генерална грешка. Да, хубава е, аранжиментът, обаче, куца. Опитала се е да повтори ретро хит на нов глас, както направи Цветелина Янева - "Влез" -> "Драскай клечката". А в случая - "За да те забравя" -> "Старата ни песен". Лошото е, че Кости се беше постарал доста за аранжимента, а тук песента звучи като демо, така че не знам. :D 

И другото, което е, за концерта на Преслава са останали само 7 свободни места, което показва че към нея има интерес и то не никак малък. Но трябва да се стегне малко - клипове от Люси, хаотично пускане на песни, недоизпипани проекти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...