Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

Нелепо е, че тези две песни БЕЗ КЛИП от последният албум на Преслава са по-големи хитове от половината на ГаленаХХ, които са с клипове за хиляди😁

Не те забравям

6.8М видео


1.3М live

2.8М live

Не идвай 

2.8М live

6.6М видео

1.6М live

НАД 11 МИЛИОНА за песни без клип

Чакам новите на Галена да достигнат такива цифри, все пак клиповете са скъпи, трябва да има интерес😁😁😁

Сега чакам оправданието, че през 2019 е пикът на чалгата и затова гледанията са такива, но пък ако тогава е пикът, как двете песни без клипове избутаха толкова много между големите хитове тогава???

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DanielPiliov каза:

Нелепо е, че тези две песни БЕЗ КЛИП от последният албум на Преслава са по-големи хитове от половината на ГаленаХХ, които са с клипове за хиляди😁

Не те забравям

6.8М видео


1.3М live

2.8М live

Не идвай 

2.8М live

6.6М видео

1.6М live

НАД 11 МИЛИОНА за песни без клип

Чакам новите на Галена да достигнат такива цифри, все пак клиповете са скъпи, трябва да има интерес😁😁😁

Сега чакам оправданието, че през 2019 е пикът на чалгата и затова гледанията са такива, но пък ако тогава е пикът, как двете песни без клипове избутаха толкова много между големите хитове тогава???

Когато излезе този албум от новите песни на първо слушане харесах Трябваш ми, Крадец на време и Право в очите. Не идвай никога не ми е била от любимите и за мен е най-слабата в последния албум на Преса. С времето най-много обаче ми хареса Не те забравям, след нея Право в очите и Крадец на време. Трябваш ми ми омръзна адски бързо. Не мисля, че някоя заслужаваше клип, но може би точно Не те забрявам е песента от нереализираните които се доказа с най-голям шанс и интерес. Но примерно пред други неклипирани песни като Лъган си и ти, Умирам, Нямаш сърце, Горчиви спомени, Не ми говори за любов-С Джери, Безразлична, Добрини, Ако ще да боли, Не можеш да си влюбен, Наивница на годината, По моята кожа, Моето слабо място, Сто причини и Водка с утеха.... ами по-слаби са й песните от тези. Толкова яки песни не успя да снима, защото си имаше други хитове....Аз лично от неклипираните исках клипове на Лъган си и ти, Нямаш сърце, Умирам, Горчиви спомени, Не можеш да си влюбен и песента с Джери и на Лей-лей даже.... нищо, че никой не я помни. На мен точно тя ми харесва. :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, DanielPiliov каза:

Нелепо е, че тези две песни БЕЗ КЛИП от последният албум на Преслава са по-големи хитове от половината на ГаленаХХ, които са с клипове за хиляди😁

Не те забравям

6.8М видео


1.3М live

2.8М live

Не идвай 

2.8М live

6.6М видео

1.6М live

НАД 11 МИЛИОНА за песни без клип

Чакам новите на Галена да достигнат такива цифри, все пак клиповете са скъпи, трябва да има интерес😁😁😁

Сега чакам оправданието, че през 2019 е пикът на чалгата и затова гледанията са такива, но пък ако тогава е пикът, как двете песни без клипове избутаха толкова много между големите хитове тогава???

Не те забравям от година поне не е излизала от топ 100 на Епъл Мюзик. Доста голям хит си е.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Това има 13 милиона и си беше стабилен хит без клип. 

Пресови място не си намират тоя месец, каква ли е причината :3fdb8960598fa63e:

Ама хораа излагате се, къде ще сравнявате Мина ми с 13М без клип със изтритата Шушана със 16М, Моето слабо място със 17М и десетките други с по 5-10М. Смешнииии💩💩💩

Link to comment
Сподели в други сайтове

вместо да коментирате истински значимите неща в живота и жанра, а именно, че Кондьо прави 60 години, вие обсъждате коя е по-голям флоп - Галя или Преса....

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , DevilWish каза:

Ама Андрисла наистина била гадже с Емре.

SIGNAL.BG

Андреа стигна до конфликт с гаджето си Емре Озмен, като причина за това станал бюстът й.  Всичко започнало с няколко снимки, сред тях и една, която сама си

 

тая наистина е изплискала легена. няма ли скоро да я въдворят в карлуково...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Stela каза:

Глория си има млад приятел. Няма да погледне Дамян по този начин. Виж да се разберат за някой дует не е лоша идея. 😁

а,да, да, да се утърква в най-успешният изпълнител (мъж или жена) в жанра в последните години. Твърдо не!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

2 B 1

Кралицата танцува на песента за принцесата!

WWW.INSTAGRAM.COM

7 likes, 0 comments - kleopatra8686 on August 23, 2024

@Balkandji1

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Andrew Cunanan. каза:

тая наистина е изплискала легена. няма ли скоро да я въдворят в карлуково...

И аз се чудя как реши, че са гаджета? Една обща снимка, заедно на маса и айде, събрахме се? Чакай малко! :X Не ми се вярва.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол снощи беше абсолютен терминатор в сравнение с Андреа от миналата седмица. Толкова нахъсана енергична, с танци и контакти и интеракции с публиката. Особено тези дето бяхме най-отпред на бара ни почерпи два пъти шотове, пиеше и тя с нас и ни пращаше целувки през цялото време. Толкова много ми хареса това участие, че исках и да се снимам с нея, но опашката беше огромна. Аз съм в страшен шок, че тук при нас в Македония още е същата сензация каквато беше в България 2015-17. Още повече беше в шок и самата тя, защото не го е очаквала, особено след провалите в кариерата последните години. Това че снимаше с нейния телефон през цялото време, а и след като свърши нейната част излезе на сцената боса като танцьорка на сръбски поп/рап песни също говори в каква еуфория беше.

Ето една част която качих в тик ток.

VM.TIKTOK.COM

 

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 3
  • skull 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Ех тези флопове защо всички ги знаят 😮‍💨

VM.TIKTOK.COM

 

Е този милион Паола и Софка да не го направиха 💀

  • Ooo 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Е този милион Паола и Софка да не го направиха 💀

Е тук нали твърдят половината, че е флоп щото няма много гледания. А се пръска по клубовете, повече от половината набедени хитове😮‍💨

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм гадже с Лидичка, ама й отказвам да се снимам в неин клип, щото съм срамежлив. :ah:Вика ми "Тогава ще ти купя песен от Оцко, потребителите на Рамания да се зарибяват и да викат "С тоя се знаем, във форума е Гуцафен". Иска да съм й гадже трофей, какво да направя. В момента уговарям Гери за беквокали, но е трудно щото все още е сърдита на Оцко, а и в момента си е взела отпуск от Лидл за да сади зарзават на Говедарци. Пожелайте ми успех!😘

  • Haha 4
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Andrew Cunanan. каза:

Дамян мина за секси тигърче още, въпреки че е отвратителен селяк. Но Глория може да му е прабаба най-малко.

Гюра е с 2 месеца по-млада 😆

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, xroflx9 каза:

И щом се сетиш,че жива съм,не се обаждай,щастлива съм!:naked:

 

 

Последният й брутален цялостен проект и беше доста голям хит през 2015. ❤️ 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...