Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Gerganafen каза:

Аз съм гадже с Лидичка, ама й отказвам да се снимам в неин клип, щото съм срамежлив. :ah:Вика ми "Тогава ще ти купя песен от Оцко, потребителите на Рамания да се зарибяват и да викат "С тоя се знаем, във форума е Гуцафен". Иска да съм й гадже трофей, какво да направя. В момента уговарям Гери за беквокали, но е трудно щото все още е сърдита на Оцко, а и в момента си е взела отпуск от Лидл за да сади зарзават на Говедарци. Пожелайте ми успех!😘

Перверзник!

най-големият хит на цОцко.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Перверзник!

най-големият хит на цОцко.

9 години ни е разликата с Лиди, не е чак толкова голяма. Даже иска да се прекръстя на Lidifen, ама й викам "Тоя ник си ми е от 2007, ти тогава си била на 6 годинки"

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Sunlight каза:

Днес съм при Коце. ❤️

Борето мога пак да го наредя, ако ме издразни. Не се гледа, че не е никакъв мъж и не може да е като Коце. 

 

 

9c49829314f404ed0b1e9589938297db.png

Ко иска Борето!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Ко иска Борето!

Пълен кретен е. За него хората, които не пият и не пушат не ги смята за хора. Ама аз го наредих хубаво миналия път. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Sunlight каза:

Днес съм при Коце. ❤️

Борето мога пак да го наредя, ако ме издразни. Не се гледа, че не е никакъв мъж и не може да е като Коце. 

 

 

9c49829314f404ed0b1e9589938297db.png

Борис Дали ли? С какво те е ядосал?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sunlight каза:

Пълен кретен е. За него хората, които не пият и не пушат не ги смята за хора. Ама аз го наредих хубаво миналия път. 

Кажи му, че освен Пиян няма вечен хит. То за това тая посрана песна му остана емблема. 
И му кажи да целува дупето на Преса, че го носи на гърба си с Бързо ли говоря и Първи в сърцето! Добре, че му подаде ръка..... Кашкавалени пръсти!

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Sunlight каза:

Пълен кретен е. За него хората, които не пият и не пушат не ги смята за хора. Ама аз го наредих хубаво миналия път. 

И аз не пия и не пуша! Отбранила си и мен🤣

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

IMG-7553.jpg

Не, грозен си.

преди 1 час, DevilWish каза:

Кажи му, че освен Пиян няма вечен хит. То за това тая посрана песна му остана емблема. 
И му кажи да целува дупето на Преса, че го носи на гърба си с Бързо ли говоря и Първи в сърцето! Добре, че му подаде ръка..... Кашкавалени пръсти!

Че той си беше звезда, тя като направи дуети с него.

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

И аз не пия и не пуша! Отбранила си и мен🤣

Не, грозен си.

Че той си беше звезда, тя като направи дуети с него.

Да, но след 2005 нямаше такъв масов хит, това исках да кажа. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Sunlight каза:

Пълен кретен е. За него хората, които не пият и не пушат не ги смята за хора. Ама аз го наредих хубаво миналия път. 

Браво Танче. Хубаво си му казала. И аз не пия и какво? Дай да не излизаме. Няма да им мълчиш!!

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Гери-Никол снощи беше абсолютен терминатор в сравнение с Андреа от миналата седмица. Толкова нахъсана енергична, с танци и контакти и интеракции с публиката. Особено тези дето бяхме най-отпред на бара ни почерпи два пъти шотове, пиеше и тя с нас и ни пращаше целувки през цялото време. Толкова много ми хареса това участие, че исках и да се снимам с нея, но опашката беше огромна. Аз съм в страшен шок, че тук при нас в Македония още е същата сензация каквато беше в България 2015-17. Още повече беше в шок и самата тя, защото не го е очаквала, особено след провалите в кариерата последните години. Това че снимаше с нейния телефон през цялото време, а и след като свърши нейната част излезе на сцената боса като танцьорка на сръбски поп/рап песни също говори в каква еуфория беше.

Ето една част която качих в тик ток.

VM.TIKTOK.COM

 

Герито винаги си е правела брутално шоу. Един път бях на нейно участие и се раздаде на макс. 
Относно Андреа имам чувството, че колкото не и се занимава, толкова и я е страх да се разкърши по сцената, че да не я мислят пак за пияна. Щото ако беше дошла да пие шотове с вас, клиповете и статиите са гарантирани. Явно вече се цели да е статична на сцената, като Преслава, то и по-добре де.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

Браво Танче. Хубаво си му казала. И аз не пия и какво? Дай да не излизаме. Няма да им мълчиш!!

Въй, миналия път много ме издразни в стаята на ТРИО БИК в Слънчев бряг. ПОмлох го да се снимаме, хем ме познава. Той като почна за какво са ми тези снимки, за тях ли живея. Застана за снимка ама само мърда, хич не стои мирен. И после ме пита пита пушиш ли, пиеш ли и аз му викам,че не. И той не пие, не пушиш ами какво правиш тогава. И аз като се ядосах и му викам: Дрогиран си, и никога няма да си като Коце. На едни хора им стана неудобно от държанието му и ми казаха да пробват те да ме снимат с него, ама аз не, не искам вече. Той пълен кретен, нищо общо с Коце, пък за мъж да не говорим, нищо, че и той ми имаше мерак. Изобщо не може да се сравнява и с брат си. Брат му поне е мъж за разлика от него. 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Wow 3
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Sunlight каза:

Въй, миналия път много ме издразни в стаята на ТРИО БИК в Слънчев бряг. ПОмлох го да се снимаме, хем ме познава. Той като почна за какво са ми тези снимки, за тях ли живея. Застана за снимка ама само мърда, хич не стои мирен. И после ме пита пита пушиш ли, пиеш ли и аз му викам,че не. И той не пие, не пушиш ами какво правиш тогава. И аз като се ядосах и му викам: Дрогиран си, и никога няма да си като Коце. На едни хора им стана неудобно от държанието му и ми казаха да пробват те да ме снимат с него, ама аз не, не искам вече. Той пълен кретен, нищо общо с Коце, пък за мъж да не говорим, нищо, че и той ми имаше мерак. Изобщо не може да се сравнява и с брат си. Брат му поне е мъж за разлика от него. 

Браво, хубаво си му казала. Аман от кретени с малки... А 2011 година караше момичетата да му сядат в скута за с снимка. За извънбрачното дете няма да говорим дори. Другия път им снимай наркотиците да ги приберат със синьо такси. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Браво, хубаво си му казала. Аман от кретени с малки... А 2011 година караше момичетата да му сядат в скута за с снимка. За извънбрачното дете няма да говорим дори. 

Не знам как жените може да го харесват. Сега е станал още по-зле и арогантен. Никаъв мъж не е. Не бих седнала в него за разлика от Коце- мъж отвсякъде. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Sunlight каза:

Въй, миналия път много ме издразни в стаята на ТРИО БИК в Слънчев бряг. ПОмлох го да се снимаме, хем ме познава. Той като почна за какво са ми тези снимки, за тях ли живея. Застана за снимка ама само мърда, хич не стои мирен. И после ме пита пита пушиш ли, пиеш ли и аз му викам,че не. И той не пие, не пушиш ами какво правиш тогава. И аз като се ядосах и му викам: Дрогиран си, и никога няма да си като Коце. На едни хора им стана неудобно от държанието му и ми казаха да пробват те да ме снимат с него, ама аз не, не искам вече. Той пълен кретен, нищо общо с Коце, пък за мъж да не говорим, нищо, че и той ми имаше мерак. Изобщо не може да се сравнява и с брат си. Брат му поне е мъж за разлика от него. 

Напълно уместен въпрос.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, GSA каза:

Браво, хубаво си му казала. Аман от кретени с малки... А 2011 година караше момичетата да му сядат в скута за с снимка. За извънбрачното дете няма да говорим дори. Другия път им снимай наркотиците да ги приберат със синьо такси. 

И кво се гордее с това? Че пие ли? Пфффф ХАХАХАХА! Много се радвам, че не пия, че отказах цигарите, скоро ще станат 5 месеца.... а за такива като него щом това е живота: 

И да си пие там гнусния ябълков сок и да не се пъчи, защото отдавна вече не е актуален!

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, GSA каза:

Браво Танче. Хубаво си му казала. И аз не пия и какво? Дай да не излизаме. Няма да им мълчиш!!

Да му спрем алкохола!!! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, GSA каза:

Браво Танче. Хубаво си му казала. И аз не пия и какво? Дай да не излизаме. Няма да им мълчиш!!

Коце никога няма да каже така. И да не пия не ми е казвал и като не пиеш , пушиш, какво правиш тогава. Макар,че аз си поръчвам за пиене на бара една малка водка с кола колкото да не е без нищо ама даже и не ги изпивам. Не ми понася алкохола. Ама Борис Дали да ми говори така дето не ми е никакъв , много е сбъркал. Той ще ми каже ще пия ли, ще пуша ли. И другите хора искаха да се снимат с него и едва го изтраяха, 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Sunlight каза:

Коце никога няма да каже така. И да не пия не ми е казвал и като не пиеш , пушиш, какво правиш тогава. Макар,че аз си поръчвам за пиене на бара една малка водка с кола колкото да не е без нищо ама даже и не ги изпивам. Не ми понася алкохола. Ама Борис Дали да ми говори така дето не ми е никакъв , много е сбъркал. Той ще ми каже ще пия ли, ще пуша ли. И другите хора искаха да се снимат с него и едва го изтраяха, 

Проявил е чувство за хумор. Нали песента му емблема се казва "Пиян" :D 
Да, според мен се е пошегувал. Ама със същото право и ти може да му кажеш, че за близо 20 години има един самостоятелен хит, но това е друга тема.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Проявил е чувство за хумор. Нали песента му емблема се казва "Пиян" :D 
Да, според мен се е пошегувал. Ама със същото право и ти може да му кажеш, че за близо 20 години има един самостоятелен хит, но това е друга тема.

Какво се е шегувал. Само като видях как го каза и ме издразни. Идиот е. Държи се много кретенски. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sunlight каза:

Какво се е шегувал. Само като видях как го каза и ме издразни. Идиот е. Държи се много кретенски. 

Май няма нищо общо с Борис Дали от онова време? Нали сега започна и филми да прави.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

Май няма нищо общо с Борис Дали от онова време? Нали сега започна и филми да прави.

Да, нещо се е надул или покрай новата жена, която била много ревнива. 

Едно време не беше такъв. Много се е променил. Днес изобщо няма да го погледна. Не заслужава вниманието ми. Цялото ми внимание ще е на Коце. ❤️ 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...