Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Sunlight каза:

Да, нещо се е надул или покрай новата жена, която била много ревнива. 

Едно време не беше такъв. Много се е променил. Днес изобщо няма да го погледна. Не заслужава вниманието ми. Цялото ми внимание ще е на Коце. ❤️ 

Ама той се е разделил с първата си жена ли? Само да не се окаже друго вместо жена.... че и за него се носиха някои слухове.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разни интервюта от сигнал се въртят из всички социални мрежи. Време е да направят завръщане и да интервюират лелките няколко години по-късно.

Въпреки че те сега всички се правят на полит коректни и сигурно нищо интересно няма да кажат.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Sunlight каза:

Въй, миналия път много ме издразни в стаята на ТРИО БИК в Слънчев бряг. ПОмлох го да се снимаме, хем ме познава. Той като почна за какво са ми тези снимки, за тях ли живея. Застана за снимка ама само мърда, хич не стои мирен. И после ме пита пита пушиш ли, пиеш ли и аз му викам,че не. И той не пие, не пушиш ами какво правиш тогава. И аз като се ядосах и му викам: Дрогиран си, и никога няма да си като Коце. На едни хора им стана неудобно от държанието му и ми казаха да пробват те да ме снимат с него, ама аз не, не искам вече. Той пълен кретен, нищо общо с Коце, пък за мъж да не говорим, нищо, че и той ми имаше мерак. Изобщо не може да се сравнява и с брат си. Брат му поне е мъж за разлика от него. 

„Дрогиран си, и никога няма да си като Коце.“

Значи да се надрогира два пъти повече и ще е баш като Коце😄

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Разни интервюта от сигнал се въртят из всички социални мрежи. Време е да направят завръщане и да интервюират лелките няколко години по-късно.

Въпреки че те сега всички се правят на полит коректни и сигурно нищо интересно няма да кажат.

 

И аз почнах да ги гледам, че не съм ги гледал когато са били пускани или поне повечето.

Иначе ще им трябват солидни спонсори за да върнат такова предаване. Едва ли ще се навият само да гостуват там, ще трябват и хонорарчета. И едва ли ще правят хиляди до милион гледания защото не е достатъчно актуално предаване към момента.

Та и аз искам да върнат Фолкмаратон ама... no chance

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FolkEmpire каза:

И аз почнах да ги гледам, че не съм ги гледал когато са били пускани или поне повечето.

Иначе ще им трябват солидни спонсори за да върнат такова предаване. Едва ли ще се навият само да гостуват там, ще трябват и хонорарчета. И едва ли ще правят хиляди до милион гледания защото не е достатъчно актуално предаване към момента.

Аз редовно си превъртам някакви интервюта за фонов звук докато върша нещо.

Иначе самото предаване не е по-различно от подкастите, които ги има в момента. А за подкастите не им плащат пари да ходят.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз редовно си превъртам някакви интервюта за фонов звук докато върша нещо.

Иначе самото предаване не е по-различно от подкастите, които ги има в момента. А за подкастите не им плащат пари да ходят.

И аз така знам за хонорара. Но не съм виждал Преслава някъде да е ходила на подкаст и да си говори със събеседника си над час и половина или два. Галена също, била е само при Алпер и то за кратко, и ми изглеждаше по-скоро като интервю.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Ама той се е разделил с първата си жена ли? Само да не се окаже друго вместо жена.... че и за него се носиха някои слухове.

Са, даже и син на няколко месеца има от новата. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, YanitsaFan каза:

„Дрогиран си, и никога няма да си като Коце.“

Значи да се надрогира два пъти повече и ще е баш като Коце😄

Никога няма да е като Коце. Не е роден да е като него. Коце има подход към жените и отношение. 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато при Коце е приятно в неговата компания да седиш, за Боре не мога да кажа същото. И двамата са коренно различни. 

 

По това време пускаха на Трио Бик, чакаха хора, а сега няма и не пускат рано. Явно Криско и Борето не са интересни. Всичко ще е заради Коце. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Sunlight каза:

Докато при Коце е приятно в неговата компания да седиш, за Боре не мога да кажа същото. И двамата са коренно различни. 

 

По това време пускаха на Трио Бик, чакаха хора, а сега няма и не пускат рано. Явно Криско и Борето не са интересни. Всичко ще е заради Коце. 

Щом след толкова години още прави хитове, значи е доста по-успешен. Може да се появи с една песен през няколко години, ама почти винаги е хит.
Ама време му е за самостоятелна? 

преди 29 минути, Sunlight каза:

Са, даже и син на няколко месеца има от новата. 

Брей.... разведе се и пак жена... Ти да видиш! Още държи имиджа на хетеро. Браво!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

Щом след толкова години още прави хитове, значи е доста по-успешен. Може да се появи с една песен през няколко години, ама почти винаги е хит.
Ама време му е за самостоятелна? 

Брей.... разведе се и пак жена... Ти да видиш! Още държи имиджа на хетеро. Браво!

Не е имал брак.

Сега дето имам резервация и ме пуснаха иначе няма места.И пак съм на бара като преди. Коце ще е пред мен. 

 

Да закрием летния сезон с Коце. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои тук се смяха затова, но сега ще се смея аз😁

Делта форсе - 9М гледания , 1.2К коментара

Нищо - 1.1М гледания, 1.1К коментара

Забелязал съм при вас, че когато нещо не ви устройва винаги търсите оправдание, ама дойде време да блокирате, след “Улицата” и “Нищо” сте затапени от всеки ъгъл. Чакаме концерта, след него и дума няма да излюпите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зиг заг - 6.5М гледания, 824 коментара

Старата ни песен - 1.1М гледания, 958 коментара

Жалко е, наистина, като ги сверявате тия неща, поне като хората го направете. Чак не знам какво да напиша вече хахаха, явно “ПРОКЛЕТАТА ВЕЩИЦА” дълбокооо ви е влязла в душата. Така да бъде!😘

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но един ден всичко ще дойде на мястото си. Има разлика между певец и артист, в единият случай пееш докрай, а в другия сбъдваш идеи до някакъв предел.

Бума при Галена е ясен, много по-силни песни, младите повече я харесват, заради ненормалното и поведение, което мислят за яко, но това ще отмине.

Накрая ще стане ясно, Преслава има чар, която никой друг няма, глас, която никоя друг няма. Поведение, обич и любов към феновете. Десетки ретро хитове и фен маса, КОЯТО НИКОЯ ДРУГА НЯМА.

Галена е само дадено време, хайпа ще отмине и тогава ще останат само гласа и концертите, а кой ще я слуша? Идеите ще свършат и тогава няма друг вариант освен пеене, а това тя не го може много много. Не казвам, че тотално ще изпадне, но Преслава завинаги ще остане в сърцата на много хора, напред с много неща пред Галена.

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена била само за дадено време и хайпа щял да отмине. 😭😭😭😭😭😭 

Говорим за певица с големи хитове поне от 2007 до сега, без пропусната година, ама да, просто хайп. 🥲

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Улицата - 20М 3.1к коментари 82к лайкове

Надежда - 11М 3.5к коментари 82к лайкове 

@DanielPiliov ето колко смешни са ти сравненията, примерно. 😃

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Gerganafen каза:

Аз съм гадже с Лидичка, ама й отказвам да се снимам в неин клип, щото съм срамежлив. :ah:Вика ми "Тогава ще ти купя песен от Оцко, потребителите на Рамания да се зарибяват и да викат "С тоя се знаем, във форума е Гуцафен". Иска да съм й гадже трофей, какво да направя. В момента уговарям Гери за беквокали, но е трудно щото все още е сърдита на Оцко, а и в момента си е взела отпуск от Лидл за да сади зарзават на Говедарци. Пожелайте ми успех!😘

Звучи като няква телефонна измама. Първо, сигурен ли си че си общуваш с не-Чипса, а не някоя Тройница? И да няма изненадани като те видим по Кокошарник ТВ с другите труженички Моана и Ица Ваташка и се почне с кратки командировки по адреси ... 

преди 16 часа , DarkChild каза:

Гюра е с 2 месеца по-млада 😆

По ЕГН може би, по раздадени шамари и разносени втори номер копита - едва ли. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...