Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

Последни дни от горещото лято, хита на сезона отново оглавява националната класация за най-гледани песни с близо 200К

image.png.b3eeea5f4cc6d8a31a8f1a7387772100.png

 

Галена вече е само с една песен в топ 10 от новия албум, Делта Форс на пето. Новата на Роксана е с над 100К, циганите пак яко въртят.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, FolkEmpire каза:

Оригинала, моля! Че този ремикс бозее яко :D

image.png.65633599080cb7fb5f701a54db136d15.png

Излишен беше този ремикс, оригиналът ще остане по-предпочитаната песен. Галена трябваше да ни спести този ремикс или ако е гонила конкретна бройка нови клипове, да беше включила още една нова песен. Гледанията не стигат за останалите песни, камо ли за този бълвоч, който глътна 700К до 1 милион. Оригиналът май има 6, не трябваше да пипа песента.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз слушам ремикса вместо оригинала, по-динамичен ми е.

Изключително безвкусен и безсмислен ремикс беше това. Сякаш скалъпен за пълнеж.

Много наблъскани други аранжименти се чуват в този ремикс и не си пасва с песента изобщо.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе, като гледам Даниел Пилиов не е спрял да предлага клипчета-избухвации на "Нищо". Дайте клипче на Делта Форс да сравним с клипчетата на Преслава? Няма ли клипче от големия мегахит на лятото?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

 :3fdb8960598fa63e:

На Делта Форс искахме, вие във вашата гилдия на Галена фенове криете ли го, не мога да разбера. Певицата с най-голяма фен база (може би) няма клипче от най-големия си хит в този сезон. Дадохте какви ли друго не, включително Апа-апа и Жалко. Какво става? 

И сравняваме с на Преслава клипчетата, не с на Кокаин мъките на негово глупаво участие.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Balkandji1 каза:

Иначе, като гледам Даниел Пилиов не е спрял да предлага клипчета-избухвации на "Нищо". Дайте клипче на Делта Форс да сравним с клипчетата на Преслава? Няма ли клипче от големия мегахит на лятото?

Не разбра ли, че няма да видим такъв клип? Хората си го пазят, не са дащни 😕

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bunn каза:

Не разбра ли, че няма да видим такъв клип? Хората си го пазят, не са дащни 😕

Ако не покажат, ще обявя хита им за несъстоятелен. Няма как да имаме клипчета от сума ти по-малки хитове, но не и на сочената за мегахит. Какво става? Галена би побързала да разпространи. Да не би песента да се приема вяло? :3fdb8960598fa63e:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз обаче искам да си призная, че от 10-те нови песни точно "Делта форс" слушам най-много и ми е фаворит, след нея "Запалката", "Зиг-заг", "Играй" и "Убий ме". Ако трябва да ги класирам новите й песни.
1.Делта форс
2.Запалката
3.Зиг-заг
4.Играй
5.Убий ме
6.Докторе
7.Неговата жена
8.Жалко
9.Мъко моя - ремикс 
10.Ток по тялото

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Анелия си забрави текста

 

Може да е от катастрофата. Иначе тая песен е много стара и едва ли я пее всеки ден :D

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Balkandji1 каза:

Ако не покажат, ще обявя хита им за несъстоятелен.

Като за човек, изгубил нюха си от няколко години за мегахитове, би било нелепо :bleh:

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Като за човек, изгубил нюха си от няколко години за мегахитове, би било нелепо :bleh:

Защо повтаряш тази лъжа, сякаш се самозадоволяваш с нея. Престани. Нищо не съм объркал. Казах 100К на Шмекерия, толкова й направи, следих всичко изкъсо. Като цяло не съм участвал в прогнози.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Emanuela.Carey каза:

Какво се правиш, че не си яла във всичките?

IMG-7584.jpg

Несееба някаква лондонска провинция ли е, че го пише на ханглийски?

  • Haha 6
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Gerganafen каза:

Несееба някаква лондонска провинция ли е, че го пише на ханглийски?

Жената има толкова песни на ханглийски, а ти за едно стори се чудиш... Ми тя си е чуждестранка 🤭

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

 :3fdb8960598fa63e:

Не съм коментирал много по темата, но тази песен и ситуацията с детето е най-жалкото нещо тази година. Нито Галин и алфите с купуването или други песни с просташки текстове, не са на нивото на тази мизерия. Детето има ли 8 години? Тръгнали да го използват за гледания и пари, буквално cash cow. Има ли родители, има ли служби...или след години когато изпада в депресии, алкохол и кой знае какво не и не дай боже има ситуация Денис 2, щото ще е изполван на макс от индустрията, всички ще са правят че не са го забелязали и ще ронят сълзи. Примери бол и в световен план.

  • Like 4
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...