Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Stela каза:

Истински докторски хит ❤️‍🔥

Приемаш ли редовно Галеналгин? 

Много го слушам този албум. :D Делта форс, Запалката, Зиг-заг, Играй и Убий ме много ги слушам. И тази е много добра. Че и Неговата жена започна да ми харесва. Само Ток по тялото я слушам по-малко от всички 10. :D Но аз целия албум си го въртя. Ти не си за мен ми е фаворита в албума по принцип. Незаменима е ❤️ 

Току що, Stela каза:

Ще ги сиропира с водка. Хич не е лошо :roll1:

Олеле, ще напие мъжът си още повече, т.е. Емре :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Много го слушам този албум. :D Делта форс, Запалката, Зиг-заг, Играй и Убий ме много ги слушам. И тази е много добра. Че и Неговата жена започна да ми харесва. Само Ток по тялото я слушам по-малко от всички 10. :D Но аз целия албум си го въртя. Ти не си за мен ми е фаворита в албума по принцип. Незаменима е ❤️ 

Моя топ не се е променил много:

1. Жалко, Убий ме

2. Докторе

3. Запалката

4. Ток по тялото

5. Играй

6. Делта форс

7. Зиг заг

8. Мъко моя ремикс

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Моя топ не се е променил много:

1. Жалко, Убий ме

2. Докторе

3. Запалката

4. Ток по тялото

5. Играй

6. Делта форс

7. Зиг заг

8. Мъко моя ремикс

 

Интересно, че двата й големи хита на теб са ти на последните места.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Моя топ не се е променил много:

1. Жалко, Убий ме

2. Докторе

3. Запалката

4. Ток по тялото

5. Играй

6. Делта форс

7. Зиг заг

8. Мъко моя ремикс

 

При мен:
1.Делта форс
2.Запалката
3.Зиг-заг
4.Играй
5.Убий ме
6.Докторе
7.Неговата жена
8.Жалко
9.Мъко моя-ремикс
10.Ток по тялото

Но иначе най-любимите ми в албума си остават
1.Ти не си за мен
2.Феноменален
3.Еуфория
4.Горчиво
5.Сто живота
6.Делта форс
7.Запалката
8.Уелкъм ту България
9.Зиг-заг
10.Играй
11.Убий ме
12.Докторе
13.Неговата жена
14.Жалко
15.По, по, по
16.ВНЛ
17.Мъко моя - ремикс
18.Мъко моя
19.Къде беше ти
20.Ток по тялото

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Интересно, че двата й големи хита на теб са ти на последните места.

Аз ги харесвам и тях, но другите са ми по-любими. Като цяло ми е трудно да ги редя в класация, защото ги слушам и примерно "Запалката" също ми е много любима, дори очаквах да е от топ хитовете от албума. Просто "Жалко" и "Убий ме" ме грабнаха веднага. "Убий ме" е много различна и може би затова не се забеляза толкова, но пък на феновете ни е много любима, поне на повечето. На участие звучи брутално яко. "Играй" също е различна, но много свежарска. "Зиг заг" още от началото най-малко я слушах. 

Интересно ми е на теб кои от песните ти допадат? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Аз ги харесвам и тях, но другите са ми по-любими. Като цяло ми е трудно да ги редя в класация, защото ги слушам и примерно "Запалката" също ми е много любима, дори очаквах да е от топ хитовете от албума. Просто "Жалко" и "Убий ме" ме грабнаха веднага. "Убий ме" е много различна и може би затова не се забеляза толкова, но пък на феновете ни е много любима, поне на повечето. На участие звучи брутално яко. "Играй" също е различна, но много свежарска. "Зиг заг" още от началото най-малко я слушах. 

Интересно ми е на теб кои от песните ти допадат? 

Аз пък в началото изобщо не харесах Делта форс и Неговата жена...... буквално ми бяха на едно от последните места. Няма лоши песни в албума, но лично аз не харесвам особено Къде беше ти и Ток по тялото. Като трябва да отбележа, че Ток по тялото ми харесва повече във версията на Галена. Всичко друго до По, по, по ми харесва..... Даже ми е малко трудно да кажа дали ремикса на Мъко моя не ми допада малко повече от ВНЛ, която никога не ми е била от любимите песни на Галена, но имам хубави спомени от нея и може би заради това й дадох 16то място. :D  Тези песни които съм подредил до Докторе са ми по на сърце. Неговата жена се оказа приятна за слушане, нищо, че аз изобщо не съм по този тип песни. Малко ми напомня за на Вероника "Скрий поне следите"

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно време е да чуем поне още една такава песен от нея, стига с тези смислени любовни истории

Опасявам се, че надали ще запише пак подобно тип парче :confused:

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

За истински голям хит не можем да говорим в лято 2024. Но имаше сезонни такива, несъмнено, но не мога да преценя кой е по-голям или по-малък. Всичките имат и слаби клипчета от дискотеки и неубедителен трафик, но ето: Окадар, Делта Форс, Принцесата (тук да видим дали ще се задържи), Мой си мерак. Всички останали бързо увехнаха. Иначе имаше приятни предложения като Ми Амор и песента на Адам.  

Определено Жалка доминира през лятото, нищо че албумът й е доста посредствен и ако беше излязъл в активен месец щеше да финишира с ужасни числа. То и сега не е много добре. Повече от половината са зле и с гледанията, а не знам дали 2 месеца са минали от премиерите им. Прогнозата ми е, че на есен с нова песен. Всякакви приказки за чутовни продажби също отминаха. Фенчетата й забравиха, но аз не съм. Чакаме плакет за измама. Толкова се хабихте и накрая се оказа, че е продала 500 бройки. :D 

Новите песни на Преса са тотален флоп, но нейната фенска маса я обича. Но съм сигурен, че ако пуснете клипове от дискотеки без гост-изпълнител, няма да ги пеят. 

преди 30 минути, DevilWish каза:

Аз пък в началото изобщо не харесах Делта форс и Неговата жена...... буквално ми бяха на едно от последните места.  

Аз пък още в началото казах, че Делта Форс й е единственият шанс за хит и се оказах прав.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна песен е Делтата, не омръзва хич😁

Аре аре ма Преславо, нема ли паре за песняьро. Правиш се на голяма, “Нищо” ти е провала. Но пеят го тук пеят го там, раманиа мълчи и гледа с жал.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Има, но той не знае, че са гаджета. Тя си го измисля, в Турция я издирват и за други измами, искат да я вкарват и в лудница.

Яла е в баклаваджийница и е платила с виниловите си плочи, вместо с пари

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DanielPiliov каза:

А сега какво е оправданието тук?

VM.TIKTOK.COM

Слушам Ви.

Е ти тотално ни взе за мезе :1000(29):

Айде, оная другата боза имаше някакъв стабилен прием ама това го пеят отпред 5-10 човека на кръст.

  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми амор и аз я мислех за сезонно хитче понеже не прави много гледания в ютюб,но мачка в Спотифай където не е излизала от ТОП 5. Очевидно си е стабилен хит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, xroflx9 каза:

Ми амор и аз я мислех за сезонно хитче понеже не прави много гледания в ютюб,но мачка в Спотифай където не е излизала от ТОП 5. Очевидно си е стабилен хит.

мила,какво правиш будна в 3 през ноща? май са те правили на яхния🤪

сторито на Робов с джета още ми е пред очите...чак не мога да повярвам че беше с потник и къси гащи

  • Haha 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , fengergana каза:

мила,какво правиш будна в 3 през ноща? май са те правили на яхния🤪

сторито на Робов с джета още ми е пред очите...чак не мога да повярвам че беше с потник и къси гащи

Така е,скъпа. Обикалям по адреси,бизнесът никога не спи.😎

Наби ли катерицата? Андон пък си е качил краката на стори,специално за теб.

  • Haha 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 В една паралелна реалност Деси Слава не напуска Пайнер нито веднъж, Преслава не си оперира носа, империята на инж. Митко Митков не се разпада пост Ковид и положението е само хитове, но ние живеем тук и сега. Всеки брои хитове, но кой е най-големият нехитов хит във фолка?

Например това:

Или това:

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

За истински голям хит не можем да говорим в лято 2024. Но имаше сезонни такива, несъмнено, но не мога да преценя кой е по-голям или по-малък. Всичките имат и слаби клипчета от дискотеки и неубедителен трафик, но ето: Окадар, Делта Форс, Принцесата (тук да видим дали ще се задържи), Мой си мерак. Всички останали бързо увехнаха. Иначе имаше приятни предложения като Ми Амор и песента на Адам.  

Определено Жалка доминира през лятото, нищо че албумът й е доста посредствен и ако беше излязъл в активен месец щеше да финишира с ужасни числа. То и сега не е много добре. Повече от половината са зле и с гледанията, а не знам дали 2 месеца са минали от премиерите им. Прогнозата ми е, че на есен с нова песен. Всякакви приказки за чутовни продажби също отминаха. Фенчетата й забравиха, но аз не съм. Чакаме плакет за измама. Толкова се хабихте и накрая се оказа, че е продала 500 бройки. :D 

Новите песни на Преса са тотален флоп, но нейната фенска маса я обича. Но съм сигурен, че ако пуснете клипове от дискотеки без гост-изпълнител, няма да ги пеят. 

Аз пък още в началото казах, че Делта Форс й е единственият шанс за хит и се оказах прав.

Зиг-заг може да се каже, че е сезонен такъв. Песента е актуална за лятото. Конкретно юли, август, а мисля, че и до към 20-ти септември ще изкара. По-скоро се надявам да се обърне внимание и на някоя друга песен след това.
За големите хитове съм съгласен с теб. Лятото - Окадар, Делта форс, Принцесата - колкото и да не я харесвам тази песен. Ми амор е страхотна и между другото си се получи хитче. Даже мисля, че това е най-силната песен на Десита? Поне за мен е така, но и от това което виждам. Говоря конкретно за самостоятелна. Алфа тази година могат да се похвалят с по някой друг хит.
Конкретно за годината до момента бих ги подредил горе-долу така: Мой си мерак, Топ, топ, топ, Делта форс, Къртиш, Окадар, Лудница, Принцеса. Едно 7 големи хита си има, задоволително спрямо 2022 година например, че даже и 2023, но е по-слабо от периода до 2021. Поне още три големи хита трябват. Трябва да отбележа, че колкото и да НЕ харесвам мъдето Меди песента му се превръща в хит както и казах и за моя изненада песента която аз много харесах на Теди и Силвър както винаги се получава хит. Но колко ще са трайни тези песни и дали могат да се наредят до големите 7 - не се знае. Тоест имаме 4 пролетни хита - Мой си мерак, Топ, топ, топ, Къртиш и Лудница и 3 летни - Окадар, Делта форс и Принцеса. За сега пролетта е малко по-добре, но е интересно конкретно тези две песни какво внимание ще получат и вече в края на септември ще знаем.
Колкото до лятото, аз също ще го запомня с албума на Галена който си въртях много често и още слушам с удоволствие, но трябва да отбележа, че петте самостоятелни - Ти не си за мен, Феноменален, Еуфория, Горчиво и Сто живота са ми ненадминати, въпреки новите хубави песни. Просто това са доказали се песни, кои от тях 3 големи хита, кои не дотам, но за мен са любими. 
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сикретс в Слънчев бряг затвориха вчера, а клуб Mystery в Созопол затварят на 30.08 с Коце. Педикюр това в неделя затвори и клуб Хелп в Созопол. Много рано. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , asylum каза:

Представих си я в риза… добър клип ще се получи, автобиографичен.

 

Аз отдавна я виждам в риза. С дългички ръкави. Вързани. На гърба. В стая. С тапицирани стени. И радиоточка. От която се лее творчеството на Папилома. Саша Айварията. Биляниш. Моана. Ица Ваташки. И други избрани. Тройници. Извънземни. Въображения на жени и други магистрални феи. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...