Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 44 минути, Balkandji1 каза:

Как ще коментираш приликата със "За да те забравя"? Намираш ли я в припева, мен това много ме дразни. "За да те забравя" беше мегахит, спечели песен на 2009 година на наградите на Планета, Преслава тогава й направи кавър и я пееше много по участия. В нейно изпълнение също стана голям хит. Та сега - да й направи още една версия, ми идва too much.

Прилича ми да, и на “За да те забравя” и на “Улицата”.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли от кое DVD е това изпълнение? Знам, че е от наградите на Нов Фолк за 2003-та, но не се сещам на кое DVD e?

WWW.FACEBOOK.COM

Gergana Music - Site публикува видеоклип в плейлиста 2004.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Химна на лелките е минал над 4 милиона и вече е третата най-гледана песен от албума, има стабилно задържане и вероятно ще си мине 10 млн. за по-малко от година 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

тя има фенове?

Мравките на земята. Но те не могат да се видят с просто око.

  

преди 55 минути, Lelqtian каза:

Фенове по чашка 

На по чашкааа... с Деборааа. Гошо да й предлага да взима интервюта вместо него :D

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава със 178К за първия ден. Това е с цели 100К под старта на "Да й приседне", очертава се слабо представяне. Публиката не прости слабия аранжимент и приликата с други песни.

Предполагам, като види, че се приема слабо, ще побърза да пусне следващата песен.

  • Like 2
  • Sad 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Преслава със 178К за първия ден. Това е с цели 100К под старта на "Да й приседне", очертава се слабо представяне. Публиката не прости слабия аранжимент и приликата с други песни.

Предполагам, като види, че се приема слабо, ще побърза да пусне следващата песен.

🤮

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Danger. каза:

Химна на лелките е минал над 4 милиона и вече е третата най-гледана песен от албума, има стабилно задържане и вероятно ще си мине 10 млн. за по-малко от година 

Да, мамка му, с три хита от албума е, макар този да не е много голям. Успех си е, имайки предвид, че изсипа 10 нови песни наведнъж.

Все пак успях да урочасам "Запалката", "Убий ме" и "Играй" да се представят слабо, а това бяха едни от най-харесваните песни в първите дни. Не си дадох ритуален зор с "Делта форс" и "Зиг-заг", тъй като ги сметнах за слаби, а те се оказаха най-големите хитове от албума.  Доволен съм й от факта, че успях да ви помрача щастието на нейните фенчета. Няма какво да се лъжем - далеч по-слабо изживяхте цял нов албум в сравнение с еуфорията, която преживявахте в предни години на други нейни песни като "Феноменален", "Ти на си за мен", "100 живота" и т.н. Голяма кощрамба съм. :3fdb8960598fa63e::D

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

🤮

Ама какво ми реагираш, ти през 2009 слушаше чалга. Тази песен още тогава ни омръзна.

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

 

Ама какво ми реагираш, ти през 2009 слушаше чалга. Тази песен още тогава ни омръзна.

през 2009 не бях роден,.💅

  • Haha 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, FolkEmpire каза:

Мравките на земята. Но те не могат да се видят с просто око.

  

На по чашкааа... с Деборааа. Гошо да й предлага да взима интервюта вместо него :D

Направо местим онаа пача Гала във вечерния час и с тая за ко-водеща - На по чашка 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Bunn каза:

Аз мисля, че в този проект има генерална грешка. Да, хубава е, аранжиментът, обаче, куца. Опитала се е да повтори ретро хит на нов глас, както направи Цветелина Янева - "Влез" -> "Драскай клечката". А в случая - "За да те забравя" -> "Старата ни песен". Лошото е, че Кости се беше постарал доста за аранжимента, а тук песента звучи като демо, така че не знам. :D 

И другото, което е, за концерта на Преслава са останали само 7 свободни места, което показва че към нея има интерес и то не никак малък. Но трябва да се стегне малко - клипове от Люси, хаотично пускане на песни, недоизпипани проекти.

Интересът към концерта на Преслава е на едни 50% от страна на хора, които въобще не се интересуват от новото творчество на нея или на когото и да е от чалгата. Въпросните люде ще гледат шокирани като им запее Моето слабо място и Да гори в любов и ще чакат с нетърпение песните от ретрото и най-вече Лъжа е.

С тези концерти Преслава, Софка и т.н. успешно въвеждат естрадната система в чалгата, която е от крещяща необходимост в настоящия момент, в който чалгата е на дъното. И отива на тях и на всички около техните поколения много повече от това да се размятат в чалготеки.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

До момента само +44к 😨

Наистина много зле, не знам какво се случва вече. Нищо де, да сме живи и здрави. В After Place съм и чакам Галена, да избухне мощно😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DanielPiliov каза:

Наистина много зле, не знам какво се случва вече. Нищо де, да сме живи и здрави. В After Place съм и чакам Галена, да избухне мощно😁

Случва се YouTube 2024 + август месец. Даже и тези са много и са направени само заради името (или пък някой й е купил и гледания заедно с лайковете), почти всичко вече почва с под 100k за денонощие, а някои си остават там.😆

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , ANGEL каза:

Коментирайте фурора, който е направил Тони Стораро с МБТ снощи в Бедрум - целия тик ток е залят... 

МБТ имат супер верни фенове, които са като тях - нечии синове и дъщери, които цял живот всичко им е уредено. За 99% от хората извън този форум Тони Стораро е някакъв неземен глас с невероятни хитове и скъпи клипове.

Емрах си изглежда и се държи като аудитория на МБТ.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обикалям си в 2 през нощта Студентски и от разни места се чува “Дай да дърпаме Дамянеее” - предлагам референдум да сменим националния химн с Окадар

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Danger. каза:

Химна на лелките е минал над 4 милиона и вече е третата най-гледана песен от албума, има стабилно задържане и вероятно ще си мине 10 млн. за по-малко от година 

Химна на рогоноските.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Balkandji1 каза:

Какво ти стана изведнъж? Вчера беше в еуфория от новата песен, а днес "хората чакат за истински хитове, но ги няма, факт!".

Циганка.

PokcaHa

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...