Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 11 часа , DevilWish каза:

Ще прави баклава, кадаиф, толумбички.... ще готви сладки неща..... Няма лошо.
 

И що тряя да ходи ча в турски лудница ... при условие че тука даже бая пара може да изкара, пък и ша си стане дружка с еклеРени. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Gerganafen каза:

И аз така мисля. Какво да направи човекът, че тя е измърморила текста по този начин. На Гергана, Малина и други с неголеми гласови данни  как им се разбираше като работеха с Оцко.

На опело обаче го докарва. За себе си ли е отслужвала панахидата? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Влязох да проверя какво е продала Теа и видях, че има почти цели сектори свободни - общо взето е продала едва половината зала, даже някои задни сектори не са пускани изобщо в продажба. Вероятно тоя дует с Азис го записва по тази причина, иска масов БГ хит, а и сигурно ще го викне и него на концерта. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Stela каза:

Аз ги харесвам и тях, но другите са ми по-любими. Като цяло ми е трудно да ги редя в класация, защото ги слушам и примерно "Запалката" също ми е много любима, дори очаквах да е от топ хитовете от албума. Просто "Жалко" и "Убий ме" ме грабнаха веднага. "Убий ме" е много различна и може би затова не се забеляза толкова, но пък на феновете ни е много любима, поне на повечето. На участие звучи брутално яко. "Играй" също е различна, но много свежарска. "Зиг заг" още от началото най-малко я слушах. 

Интересно ми е на теб кои от песните ти допадат? 

Запалката ми е лидер. След това "Убий ме". "Жалко" става и тя. Зиг-заг ми е страшно тъпа и клиширана. Делта форс става за слушане, ама да си я пусна доброволно - не

Учудих се, че публиката предпочете Зиг Заг пред Запалката и Убий ме. Много се издъни масовата аудитория с вкус този път. Много ефектни и различни, но запеваеми парчета не се откроиха.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Запалката ми е лидер.

Поне тук ни съвпадна вкуса. Очакваш ли в бъдеще да мине 8-10 милиона, гледам че задържа някакви гледания от сорта на 25-30К? И вече два месеца не мърда от топ 50 на Спотифай

Тая песен ако беше излезнала сама през пролетта/есента вероятно щеше да е мегахит. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Поне тук ни съвпадна вкуса. Очакваш ли в бъдеще да мине 8-10 милиона, гледам че задържа някакви гледания от сорта на 25-30К? И вече два месеца не мърда от топ 50 на Спотифай

Тая песен ако беше излезнала сама през пролетта/есента вероятно щеше да е мегахит. 

И аз така мисля. Много лачен проект и ултра яка песен останаха в сянката на някакви Негови жени и матричната Костиева Зиг Заг. Мисля, че ще има много зор, докато достигне 10 млн. години ще минат, ако въобще се случи. Галена трябва да започне да залага повече на тая песен и да я популяризира. Това си е в стила Феноменален, като не е точно римейк, за да дразни, а си е различна песен, но много зарибителна.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Lelqtian каза:

И що тряя да ходи ча в турски лудница ... при условие че тука даже бая пара може да изкара, пък и ша си стане дружка с еклеРени. 

 

Рени ще прави еклери, Андрисла ще върти баклавите, Азис ще яде редом до тях. Направо едно трио да забъркат.

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Danger. каза:

Поне тук ни съвпадна вкуса. Очакваш ли в бъдеще да мине 8-10 милиона, гледам че задържа някакви гледания от сорта на 25-30К? И вече два месеца не мърда от топ 50 на Спотифай

Тая песен ако беше излезнала сама през пролетта/есента вероятно щеше да е мегахит. 

Надявам се есента да набере повече скорост точно тази песен! Много хора я харесваме и не разбирам защо не й се обърна вниманието което заслужава? Дано ни изненада на по-късен етап и мине "Зиг-заг". Просто тя е сезонна и сега е времето за нея, така си го обяснявам. "Запалката" може би след около месец, до към октомври ако (надявам се да не пуска толкова бързо нова песен)

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , xroflx9 каза:

Ми амор и аз я мислех за сезонно хитче понеже не прави много гледания в ютюб,но мачка в Спотифай където не е излизала от ТОП 5. Очевидно си е стабилен хит.

В Спотифай имаше купени, когато правеше рекордни 30-40-50к на ден. После изпадна рязко и сега пак се е завърнала в топа, не знам как.

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Запалката ми е лидер. След това "Убий ме". "Жалко" става и тя. Зиг-заг ми е страшно тъпа и клиширана. Делта форс става за слушане, ама да си я пусна доброволно - не

Учудих се, че публиката предпочете Зиг Заг пред Запалката и Убий ме. Много се издъни масовата аудитория с вкус този път. Много ефектни и различни, но запеваеми парчета не се откроиха.

Може би ако си бяха пускани през няколко месеца примерно, а не на един ден щяха да се откроят повече. Особено "Запалката"  има всики предпоставки за по-голям хит тип "Феноменален". 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Запалката и на мен ми е в топ 3,но звученето тип Феноменален,Въртележката и подобни явно вече се е изтъркало. Миналагодишния  нелош комерс на Десислава в същата стилистика също флопна,а ми е любим.

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Запалката и на мен ми е в топ 3,но звученето тип Феноменален,Въртележката и подобни явно вече се е изтъркало. Миналагодишния  нелош комерс на Десислава в същата стилистика също флопна,а ми е любим.

 

Такива песни определено вече са втръснали, но зависи кой ги пуска. Ако някоя по-актуална от Деса беше пуснала Дилъра щеше да е някакъв поне сезонен хит.

Последните песни на Лорена с Ганев са същата работа - добри са, но няма търсене за тях.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Купила била "Да гори в любов" още 2019 година и не спирала да я слуша. Е, да........ но оригинала си е оригинал, драга ми певачица!

И ето я! "НЕ СЪМ ДРОГИРАН"! И накрая, последната песен от албума, която купих сред първите, но ето я, явно е предназначена да затвори този албум, може би най-сладката за края, кой знае emoji_u1f601.png Достатъчно е да кажа, че текстът е написан от Марина Tucakovic, жена, за която не е нужно да говорим и която беляза кариерата ми с песента "Mesaj mala"... Можете да усетите нейния печат, нейната душа и колко много поп музика липсва! Владимир Ранкович ни помогна, а мъжкият вокалист е майсторският Иван Куртич. Музиката е дело на големия български хитмейкър Даниел Ганев, на когото дължа огромна благодарност за тази прекрасна мелодия. Слушам песента от 2019 г. и не ми е омръзнала, вярвам, че и на вас няма да ви омръзне! Насладете се emoji_u1f60d.pngemoji_u2764.png
Няма да ни омръзне, но в изпълнение на ПРЕСЛАВА. Твоята версия я чухме един път. Стига толкова!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден тубата ми пусна Зиг-заг... Мисля, че доста тъпо са го измислили. Референцията трябваше да бъде Стара каравана, а не Ти не си за мен. Тая песен е клонинг на караваната. И както вече съм казвал - тъпо костиево звучене, което омръзва много бързо. Тотален кърлеж в чалгата. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Онзи ден тубата ми пусна Зиг-заг... Мисля, че доста тъпо са го измислили. Референцията трябваше да бъде Стара каравана, а не Ти не си за мен. Тая песен е клонинг на караваната. И както вече съм казвал - тъпо костиево звучене, което омръзва много бързо. Тотален кърлеж в чалгата. 

Стара каравана ще си се слуша, тази в момента е актуална..... Иначе видеото е готино. То най-силните видеа в албума тази година, поне за мен са - Неговата жена, Зиг-заг и Докторе. Най-много ми харесаха като клипове ако става въпрос. 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Дали съм сладка - ЙЕС  
Лошо хапя днес

spacer.png

 

Очаквах, че ще постнеш оная песен на ДжЯница с хапчето. Тя и за хапане май имаше някаква.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вас има ли ви в почетната книжка с фенове на Глория?

WWW.INSTAGRAM.COM

532 likes, 28 comments - gloria_bulgaria on August 27, 2024: "Благодаря ви от ❤️ ,прекрасен албум сте сътворили ! 🫶🏻🫶🏻🫶🏻 Радвам се , че имам толкова верни и дългогодишни...

 

преди 43 минути, meleto каза:

Очаквах, че ще постнеш оная песен на ДжЯница с хапчето. Тя и за хапане май имаше някаква.

Хапе Любовта?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Онзи ден тубата ми пусна Зиг-заг... Мисля, че доста тъпо са го измислили. Референцията трябваше да бъде Стара каравана, а не Ти не си за мен. Тая песен е клонинг на караваната. И както вече съм казвал - тъпо костиево звучене, което омръзва много бързо. Тотален кърлеж в чалгата. 

Да, но за два месеца има 6.5 млн. гледания. Без проблем ще направи 10 млн. Тази боза. Ще стигне и 12-13 млн.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...