Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Вас има ли ви в почетната книжка с фенове на Глория?

WWW.INSTAGRAM.COM

532 likes, 28 comments - gloria_bulgaria on August 27, 2024: "Благодаря ви от ❤️ ,прекрасен албум сте сътворили ! 🫶🏻🫶🏻🫶🏻 Радвам се , че имам толкова верни и дългогодишни...

 

Хапе Любовта?

Каква кралица само, как им сподели личните данни в интернет 🥹

  • Like 1
  • Haha 4
  • skull 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зиг заг е типично лятно парче, затова е ХИТ.

А и частта “Хайде на море…” е супер зарибяваща и веднага се набива в главата. Отделно свиркането между редовете на първият куплет е много яка идея, ако цялата песен беше с различен аранжимент щеше да е още по-добра!

Моят ТОП 3

1. Делта форсе

2. Зиг заг

3. Запалката

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DanielPiliov каза:

Зиг заг е типично лятно парче, затова е ХИТ.

А и частта “Хайде на море…” е супер зарибяваща и веднага се набива в главата. Отделно свиркането между редовете на първият куплет е много яка идея, ако цялата песен беше с различен аранжимент щеше да е още по-добра!

Моят ТОП 3

1. Делта форсе

2. Зиг заг

3. Запалката

Горе-долу вкусовете ни съвпадат с теб. Само, че при мен Зиг-заг е 3, Запалката - 2. Аз се надявам на есен на нея да й се обърне повече внимание. Както казах на "Зиг-заг" точно юли, август до към септември й е сезона. Така, че няма какво да се учудваме. И аз бях сигурен още когато излезе, че това ще е един от най-големите хитове в албума от новите песни. 10 Милиона ще си ги мине даже.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Емилия е снимала клипа за AI песента

WWW.INSTAGRAM.COM

658 likes, 23 comments - emilia.online on August 27, 2024

Песента не е ли кавър? Знаем ли кой е оригинала? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Balkandji1 каза:

Да, но за два месеца има 6.5 млн. гледания. Без проблем ще направи 10 млн. Тази боза. Ще стигне и 12-13 млн.

Заради летния текст. Тя и Стара Каравана няколко лета се възраждаше.

преди 31 минути, Emanuela.Carey каза:

Емилия е снимала клипа за AI песента456900313_1655784475201926_2437719070022

Коя AI песен?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия ще атакува с авторски соло хит. Отсега си е замечтала едни 5-6 млн. Щеше й се да мине Зиг Заг, но не се знае за сега. Ще се задоволи и с по-малко. Тя очакваше Шмекерия да е голям успех, но уви, като пускаш глупости, флопваш.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

🕺🏻

 

Брутален номер 1 хит от Есил Дюран. Забравих коя година излезе, 2001 или 2002, но беше най-вървежния хит в страната поне 3 седмици.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Заради летния текст. Тя и Стара Каравана няколко лета се възраждаше.

Коя AI песен?

И още се възражда. Всяко лято има дни в които влиза в дневният топ 100 и качва гледанията.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

 

Их, помислих, че са се просветили и е наистина AI песен. От известно време се занимавам и звучи доста добре. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия с песен, която в тик ток направи сензация с ai глас на Галена и всички пишеха да я направи. Не и счети да събира трошки. 😹

  • Like 5
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Емилия с песен, която в тик ток направи сензация с ai глас на Галена и всички пишеха да я направи. Не и счети да събира трошки. 😹

Това не са трошки, Емилия просто е харесала песента, какво да направи, че изкуствения интелект е бил с гласа на Галена. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да пусне същата част, 15 секунди записани в студио, като промо в нейно изпълнение. Да може да свикнат с нейният глас, защото стана хит в друго изпълнение.

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Их, помислих, че са се просветили и е наистина AI песен. От известно време се занимавам и звучи доста добре. 

 

Недко пише текста на попнейбълската песен Опа, опа. Недко продуцент ще ставаш ли? Можеш да възродиш шлагерите от твоето време.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Трябваше да пусне същата част, 15 секунди записани в студио, като промо в нейно изпълнение. Да може да свикнат с нейният глас, защото стана хит в друго изпълнение.

И какъв хит е станала? Колко гледания има?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Недко пише текста на попнейбълската песен Опа, опа. Недко продуцент ще ставаш ли? Можеш да възродиш шлагерите от твоето време.

Кои са тези шлагери? :D Предпочитам да правя нови тОпалки хахаха Тръгнах от радио Popnable, направих доста песни и реших да ги публикувам на всички платформи.

 

Чакай да постна и по-секси хит.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

И още се възражда. Всяко лято има дни в които влиза в дневният топ 100 и качва гледанията.

Явно. Има 25 млн. гледания. Много са й според мен. Не заслужава повече от 17 млн. в най-добрия случай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Кои са тези шлагери? :D Предпочитам да правя нови тОпалки хахаха Тръгнах от радио Popnable, направих доста песни и реших да ги публикувам на всички платформи.

 

Чакай да постна и по-секси хит.

Уау, това е много яко. Ма и музиката ли е твоя? Това направо крещи някоя известна да го изпее, много яко се е получило. Емилия, награбвай, Недко ще бъде горд.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Balkandji1 каза:

Уау, това е много яко. Ма и музиката ли е твоя? Това направо крещи някоя известна да го изпее, много яко се е получило. Емилия, награбвай, Недко ще бъде горд.

Да, всичко е мое. Имам и по-яки български от тази, но заради алгоритъма на тубата ги бавя. А текстът на Опа-опа я направих първо на български, не ми се получи нещо, после викам ще я адаптирам на сръбски. Оказа се яко и сръбската е един вид оригиналната всъщност. Иначе пиша текстовете на бг или инглиш, след това ги синхронизирам към даден език - понякога е доста несполучливо, де. Та, след това правя музиката - играя си с инструменти, стилове и тн. Вокалите са ми лицензирани.   

Това е оригиналът. И после с някои подобрения обърнах пак на български :D 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...