Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, meleto каза:

Да, всичко е мое. Имам и по-яки български от тази, но заради алгоритъма на тубата ги бавя. А текстът на Опа-опа я направих първо на български, не ми се получи нещо, после викам ще я адаптирам на сръбски. Оказа се яко и сръбската е един вид оригиналната всъщност. Иначе пиша текстовете на бг или инглиш, след това ги синхронизирам към даден език - понякога е доста несполучливо, де. Та, след това правя музиката - играя си с инструменти, стилове и тн. Вокалите са ми лицензирани.   

Това е оригиналът. И после с някои подобрения обърнах пак на български :D 

Браво на теб, истински творец, измисля и текста, и музиката. А "Мисля за друг" се е получила адски зарибително, защо не я предложиш на някоя известна певица?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Браво на теб, истински творец, измисля и текста, и музиката. А "Мисля за друг" се е получила адски зарибително, защо не я предложиш на някоя известна певица?

Е, ти знаеш, че писането си ми е сила :) Но не знаех, че и текстовете така ми прилягат, щото не е точно поезия. АI технологиите се развиват доста, така че е комбинация изкуствен с естествен интелект. 

Аз никога не се самопредлагам. А и да кажем, че трябваше да мине период - да видя резултати. Щото това че на мен си ми харесва реултатът, не значи, че е ок за останалите. 

Това ми е най-успешното до сега. Руснаците, узбеките, турците и сърбите най-много се закачат.

Имам няколко румънски, португалски и испански - дето също навъртяха гледания.

 

 

  • Like 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Andrea-Opa,opa/Андреа-Опа,опа,2024

Music and lyrics:Nedko Nedkov

Soon🫡

Що? Нямам сърце или Ня`ш сърце не ти ли стига? :D 

 

Това ми е първата бг песен. Бях инспириран от чалгарките. Имам и бг поп песни, идеални за Графчето.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Их, помислих, че са се просветили и е наистина AI песен. От известно време се занимавам и звучи доста добре. 

 

Егати зарибявката! А ти защо не казваш, че правиш такива неща? Направо да дебютирам в поп-фолка и да ги размазвам викам аз! :D 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Кои са тези шлагери? :D Предпочитам да правя нови тОпалки хахаха Тръгнах от радио Popnable, направих доста песни и реших да ги публикувам на всички платформи.

 

Чакай да постна и по-секси хит.

😮 😮 😮 
Как ги правиш тия неща? 😮 :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, meleto каза:

Е, ти знаеш, че писането си ми е сила :) Но не знаех, че и текстовете така ми прилягат, щото не е точно поезия. АI технологиите се развиват доста, така че е комбинация изкуствен с естествен интелект. 

Аз никога не се самопредлагам. А и да кажем, че трябваше да мине период - да видя резултати. Щото това че на мен си ми харесва реултатът, не значи, че е ок за останалите. 

Това ми е най-успешното до сега. Руснаците, узбеките, турците и сърбите най-много се закачат.

Имам няколко румънски, португалски и испански - дето също навъртяха гледания.

 

 

Много добро! Отваряй тема! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Егати зарибявката! А ти защо не казваш, че правиш такива неща? Направо да дебютирам в поп-фолка и да ги размазвам викам аз! :D 

Срам ме беше хахаха

преди 2 минути, DevilWish каза:

😮 😮 😮 
Как ги правиш тия неща? 😮 :D 

Вече обясних по-горе. От началото на годината се обучавам. Сигурно вече имам над 500 песни, от които 100 си ги слушам редовно. 

Иначе планирам в първата седмица на септемви нова песен, после в средата още една и пускам целия албум  10 чалги в спотифай и всички стрийминг платформи. Тъй че АБОНИРАЙТЕ СЕ ако ви е любопитно. И в тикток почнах да качвам. Имам едни 50-60 души дето са правили клипчета с мои песни без изобщо да съм правил нищо.

Навсякъде под псевдоним Popnable.

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

😮 😮 😮 
Как ги правиш тия неща? 😮 :D 

Мелето е луд деец. Върти популярни сайтове, форуми, преподава лекции, пише книги, пише и прави музика. Луд е. Нашата гордост.

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Срам ме беше хахаха

Вече обясних по-горе. От началото на годината се обучавам. Сигурно вече имам над 500 песни, от които 100 си ги слушам редовно. 

Иначе планирам в първата седмица на септемви нова песен, после в средата още една и пускам целия албум  10 чалги в спотифай и всички стрийминг платформи. Тъй че АБОНИРАЙТЕ СЕ ако ви е любопитно. И в тикток почнах да качвам. Имам едни 50-60 души дето са правили клипчета с мои песни без изобщо да съм правил нищо.

Навсякъде под псевдоним Popnable.

 

Тази много ми харесва! 😮 Нашата Петя ако го изпее ще е велико! ❤️ 
Преславо, стягай се и му пиши.

Тик-ток не използвам, но ще се абонирам в ютюб първоначално докато се наканя да използвам и тик-ток.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Мелето е луд деец. Върти популярни сайтове, форуми, преподава лекции, пише книги, пише и прави музика. Луд е. Нашата гордост.

Много е добър, но е и скромен. Аз се чудех какви са тия реклами на Popnable във форума, то какво било.
Заслужава си да се чуят. Отделно, жанра има нужда от нови хора и най-вече хора като него. Както ни четат тук, като нищо някоя да се свърже с него.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Мелето ще издава албум. Главната конкуренция на Галена и нейния албум тази година. 😂

Ама те доста от нещата му са си готови хитове. От тези които чух, сега слушам. Той наистина има доста песни.

 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Foxy го няма и никой не коментира събитието на годината и престижната сцена на Видинския панаир? Кои фолкаджийки бяха удостоени с покана тази година? Камелия явно не е сред тях.

Леля ви Гага сигурно е излязла вече да пее хита си.

 

  • Haha 3
  • Ooo 1
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, pacho каза:

Foxy го няма и никой не коментира събитието на годината и престижната сцена на Видинския панаир? Кои фолкаджийки бяха удостоени с покана тази година? Камелия явно не е сред тях.

Леля ви Гага сигурно е излязла вече да пее хита си.

 

Но за сметка на това ФеКали е на линия! Константин също..той на две де 🤫😂

Messenger_creation_bbb6c354-ba37-4f3b-91c8-37ff697c3b84.jpeg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Чак телефоните си изтипосали, с надеждата на Глора да й пука за тях и да им звънне. И това са хора на 30-40+ години, не някакви хлапета. И тя услужливо предоставя целия каталог на номера. :DЩе тегля чоп кой Глориев да набера да си говорим.

Улеснили са я. Ще блокне всички, че да не могат да й се обадят🤣

преди 2 часа , meleto каза:

Кои са тези шлагери? :D Предпочитам да правя нови тОпалки хахаха Тръгнах от радио Popnable, направих доста песни и реших да ги публикувам на всички платформи.

 

Чакай да постна и по-секси хит.

Супер е, но не и секси хит като

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Мелето е луд деец. Върти популярни сайтове, форуми, преподава лекции, пише книги, пише и прави музика. Луд е. Нашата гордост.

Също и трол 🤣🤣🤣🤣

 

преди 1 час, meleto каза:

Срам ме беше хахаха

Вече обясних по-горе. От началото на годината се обучавам. Сигурно вече имам над 500 песни, от които 100 си ги слушам редовно. 

Иначе планирам в първата седмица на септемви нова песен, после в средата още една и пускам целия албум  10 чалги в спотифай и всички стрийминг платформи. Тъй че АБОНИРАЙТЕ СЕ ако ви е любопитно. И в тикток почнах да качвам. Имам едни 50-60 души дето са правили клипчета с мои песни без изобщо да съм правил нищо.

Навсякъде под псевдоним Popnable.

 

Включи песен в стил Пепа Секса! 😍

  • Haha 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, pacho каза:

Foxy го няма и никой не коментира събитието на годината и престижната сцена на Видинския панаир? Кои фолкаджийки бяха удостоени с покана тази година? Камелия явно не е сред тях.

Леля ви Гага сигурно е излязла вече да пее хита си.

 

Нали не работи вече със Сашка АнгелчИту? Или е било фейк нюз?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Sunlight каза:

И Кавали Ахтопол затваря на 31 август. 

Лятото свършва, а не го усетих. Само една баня имам. 

И 48 дискотеки 🤭

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Just_Me каза:

Но за сметка на това ФеКали е на линия! Константин също..той на две де 🤫😂

Messenger_creation_bbb6c354-ba37-4f3b-91c8-37ff697c3b84.jpeg

Коце е там щото е приятел с кмета и не можеше да му откаже. Иначе това участие не беше в списъка му от участия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Emanuela.Carey каза:

Диона рекламира нова енергийна “напитка” която се шмърка

IMG-7641.jpg

Е, не, това мина всякакви граници. Викнах цялото семейство пред монитора да я оплюем. Малоумница, нагла разпоретина. Как не изпитва срам, това ще го видят сто процента деца, подстрекава към наркомания идиотката.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...