Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Тя не пее, че го иска грубо и нежно, а че той е груб и нежен. Знай си текстовете, ако обичаш! :3fdb8960598fa63e:

Вярно, че не си помня текстовете, но помня, че имаше друг замисъл. Проверявам!!!

Виж сега, значи тя си представя, че е с настоящия си така както е била с друг (в припева). Тя иска от него, но той не е според очакванията - в двата куплета.

Цитат

 

[Verse 1]

Опипвам те с длани ти искаш с пръсти

Пила съм много мислите са ******.

Искам го грубо ти пипаш нежно

Пила съм много мисля грешно.

[Chorus]

Направи ме част от твоя филм

нека пищя от наслада

Колко си груб и мил

стани ми награда.

Събличай, обличай, до ****** ме пипай

Това правих с друг

точно като него целувай

[Verse 2]

Мисля си за други нещо ти липсва.

Това е тревога.

Мислите ******.

Опипвам те с длани ти искаш чевръсто

Пила съм много ******* ме с пръсти.

 

Ох, Глоу дали би изпяла запълни ме с пръсти? Макар че тук може да си заиграем с думите и да го пишем "запомни ме с пръсти". Между другото, много си поиграх вокалът да изпълни първото мръсно  в куплета с френско РРРР.

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DarkChild каза:

Ми те пък какво си дават адресите и телефоните? Като някакъв абитУреНски албум.

Нали и аз това казвам, че е супер детинско хора в средната възраст да си пишат телефоните: "Аййй, дано Гло ми се обади, дано!":lol: Ама и тя не блесна с интелект и съобразителност - можеше да снима някак наполовина страниците, колкото да се изфука, но да не им изтипосва данните пред цял Фейсбук. Направо като назидание се е получило.:lol:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, meleto каза:

Да и я заклеймиха, че пее такива работи. Просто всеки текст е за определена възраст. 

А Гло има 2 проблема - елементарно-зациклили текстове от 2005 и денс мелодии, които нямат кечи вайб. А и трето - пеенето й е еднообразно с тия дълги тонове. В комерса, показването на гласище изяжда хита. Колкото по-просто е изпяването, толкова повече хора могат да го повторят в чалготеките. А певици като Гло няма нужда да доказват какво могат вокално. Ясни са.

То вече песните й не са денс, а някакви умерени мелодии.... Денс ми беше по времето на "Приличам ли на вятъра", "Сезони" и т.н.
Например песни с типично поп-фолк звучене като "За първи път" й се получиха доста добре, но и тя вече е на 17 години.... Т.е. отдавна е загубила нюх... А "Его" на мен ми харесва като песен, тя си е типичен поп-фолк, но това защото и двете с "Вълк" са гръцки песни.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fengergana каза:

@Sunlight какво виждаш в този стар нарко? аз бих се тряскала с брата на Борис Дали

1000012498.jpg

Това в средата брата ли е?:D 
 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, fengergana каза:

@Sunlight какво виждаш в този стар нарко? аз бих се тряскала с брата на Борис Дали

1000012498.jpg

Редовно го виждам и Велката на участията. Знам го. 

  • Like 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, meleto каза:

Не, този вдясно. 

Този вдясно е Пацо от Биг Брадър. Вре се на Константин от години. Константин нали е приятелски настроен и широко скроен, го е приел.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Този вдясно е Пацо от Биг Брадър. Вре се на Константин от години. Константин нали е приятелски настроен и широко скроен, го е приел.

Знам, но са братя по душа.

  • Thanks 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце и Томас закриват летния сезон с хита на първо място "Моята принцеса". Коце и Томас много благодарят за сочното лято, което публиката им даде. Най-дълго задържалата големи гледания песен, въпреки няколко дни, в които Константин беше сипал гледания с големия черпак.

Песента запазва стойности близки до 200К. Другите песни докоснат 200К за ден-два-три и после затъват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Знам, но са братя по душа.

Някой от най-младите ни потребители сигурно може и да не знаят кой е Пацо от Биг Брадър. Минаха години вече. Поколенията се смениха. Как да им обясниш този селяндур как е станал популярен. Щеше да спи с травестит в къщата на Биг Брадър - с един от Чирпан, дето пее "Летя със колата, към безкрая летя".

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Alexandrov каза:

Каква кралица само, как им сподели личните данни в интернет 🥹

Интересно защо са си написали телефоните в албума 😁 Надали не са очаквали, че ще го покаже публично, пък и кой ще тръгне да им звъни. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Усетихте ли колко бързо увяхна дуетът на Галин с Цветелина Янева? Днес се чу, че от ДПС изключвали Делян Пеевски от партията. Делян ще спре да бъде в политиката. Най-накарая. Ще направи собствена партия, но тя ще е много слабо подкрепена. Хората все още го мразят.

2.6 млн. за повече от два месеца. Един от претендентите за хит на лятото, но за разлика от дуетите му с Емилия с много по-слабо представяне. Дойде края на Цветелина Янева. Видя се колко я харесва публиката, без реклама нямаше да прокопса с предната си песен.

 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

Емилия е снимала клипа за AI песента

WWW.INSTAGRAM.COM

658 likes, 23 comments - emilia.online on August 27, 2024

Дано я пусне по-скоро, че и без това изпусна вълната докато песента беше тренд. От друга страна всички искаха да я чуят в изпълнение на Галена по клипчетата в тикток.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Balkandji1 каза:

И какъв хит е станала? Колко гледания има?

Буквално беше пълно с клипчета с тая песен и пишеха как чакат Галена да я пусне за лятото. Беше голям бум и не става въпрос за 2-3 клипчета за да отброим като гледания. Всеки ден изкачаха нови и нови такива.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Balkandji1 каза:

Усетихте ли колко бързо увяхна дуетът на Галин с Цветелина Янева? Днес се чу, че от ДПС изключвали Делян Пеевски от партията. Делян ще спре да бъде в политиката. Най-накарая. Ще направи собствена партия, но тя ще е много слабо подкрепена. Хората все още го мразят.

2.6 млн. за повече от два месеца. Един от претендентите за хит на лятото, но за разлика от дуетите му с Емилия с много по-слабо представяне. Дойде края на Цветелина Янева. Видя се колко я харесва публиката, без реклама нямаше да прокопса с предната си песен.

 

Не си ли разбрал, че шиши е с Десислава Атанасова от ГЕРБ, а Цура е в Дубай, явно снаха. :D Тоест вече не зависи от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Не си ли разбрал, че шиши е с Десислава Атанасова от ГЕРБ, а Цура е в Дубай, явно снаха. :D Тоест вече не зависи от него.

Не знаех, че е с Десислава Атанасова. Учудвам се. Не я харесвам хич. Известна е в ГЕРБ. Да де, тоя шишо го няма, но него май го няма от година-две, че и повече. Около дуета с Меди бяха ли заедно Цура и Делян?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Не знаех, че е с Десислава Атанасова. Учудвам се. Не я харесвам хич. Известна е в ГЕРБ. Да де, тоя шишо го няма, но него май го няма от година-две, че и повече. Около дуета с Меди бяха ли заедно Цура и Делян?

Никаква идея. Просто уредиха Деса в Конституционния съд по тази линия. А Цура се чува, че е с някакъв богаташ в Дубай. Не знам дали разполага с повече или по-малко, но се вижда, че не е това, което беше преди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Вярно, че не си помня текстовете, но помня, че имаше друг замисъл. Проверявам!!!

Виж сега, значи тя си представя, че е с настоящия си така както е била с друг (в припева). Тя иска от него, но той не е според очакванията - в двата куплета.

Ох, Глоу дали би изпяла запълни ме с пръсти? Макар че тук може да си заиграем с думите и да го пишем "запомни ме с пръсти". Между другото, много си поиграх вокалът да изпълни първото мръсно  в куплета с френско РРРР.

 

 

Ще ми я продадеш ли за дебютна песен? След като я чух ми се прииска да я изпея 😁 ❤️‍🔥 С този текст си е много добре. Поздравления, топ се е получило. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

А Цура се чува, че е с някакъв богаташ в Дубай. Не знам дали разполага с повече или по-малко, но се вижда, че не е това, което беше преди.

Определено е свила кесията. Никаква я няма да се снима от тропически дестинации и светски събития.

Или новия няма толкова пари, или още я е срам да го муфти докато не му роди отроче.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...