Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

Комисията за защита на потребителите ще санкционира с до 30 000 лв. фирмата, разпространяваща енергиен прах, рекламиран от певицата Диона

 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FikLena каза:

Комисията за защита на потребителите ще санкционира с до 30 000 лв. фирмата, разпространяваща енергиен прах, рекламиран от певицата Диона

 

 

Браво! Тоя боклук просто прекали...няма такава долна смрад като тази. Константин заслужава същото, утайките на обществото.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никос Вертис е имал концерт във Варна на 24.08 точно, когато аз бях при Коце. 

София, Бургас, сега и Варна 

Имах късмет да бъда на негов концерт миналата година в Бургас. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Jake каза:

Браво! Тоя боклук просто прекали...няма такава долна смрад като тази. Константин заслужава същото, утайките на обществото.

Да санкционират и нея като физическо лице участник в рекламата. Заслужава си го.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Sunlight каза:

Никос Вертис е имал концерт във Варна на 24.08 точно, когато аз бях при Коце. 

София, Бургас, сега и Варна 

Имах късмет да бъда на негов концерт миналата година в Бургас. 

Аз имам билети за концерта му в Арената октомври.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Да санкционират и нея като физическо лице участник в рекламата. Заслужава си го.

Може би законно няма как, тъй като фирмата я е наела...знам ли...НО глобата ще падне в съда, реално те ще кажат, че е реклама на прах и нямат доказателства за друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Just_Me каза:

Счети кво стиска това сако, то си личи че отдолу е почти гола 😄 Топ аутфит за мола!

20240828_145713_62.jpg

Еротично бельо с официално сако може да е работа само на някой висш стилист.

  • Like 2
  • Haha 2
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, FikLena каза:

Комисията за защита на потребителите ще санкционира с до 30 000 лв. фирмата, разпространяваща енергиен прах, рекламиран от певицата Диона

 

 

Тя си заслужава да я канселира обществото. Не стига, че се издъни преди колко месеца беше, а има наглостта да се "подиграва", "бъзика" или "иронизира". И го представя това като наркотично вещество. Ако не бях гледал клипа, а само снимката щях да си помисля, че шмърка кока... просто отвратителен пример за това колко пропаднал и отчаян можеш да бъдеш за 1 минута слава по Новините.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Тя си заслужава да я канселира обществото. Не стига, че се издъни преди колко месеца беше, а има наглостта да се "подиграва", "бъзика" или "иронизира". И го представя това като наркотично вещество. Ако не бях гледал клипа, а само снимката щях да си помисля, че шмърка кока... просто отвратителен пример за това колко пропаднал и отчаян можеш да бъдеш за 1 минута слава по Новините.

Тя е типичен пример за това, че лоша реклама има. Аз в първия момент като тръгна клипа точно това си помислих. Сама си е виновна, че пропадна и ако си мисли, че подобни прояви ще помогнат на кариерата й, толкова по-зле за нея....

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Тя е типичен пример за това, че лоша реклама има. Аз в първия момент като тръгна клипа точно това си помислих. Сама си е виновна, че пропадна и ако си мисли, че подобни прояви ще помогнат на кариерата й, толкова по-зле за нея....

Естествено, че има лоша реклама. Питай Кали, Марияна Попова и много други, които се сринаха съвсем след Вип Брадър. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи искам да ви кажа, че съм по морето - Слънчев Бряг, Обзор, Бяла, Варна. Има хора, но не  е извънредно пълно, даже никак не пълно, но си има средно хора. Не е края на лятото още, хората по морето включително и от трети страни са все още много, плажовете са пълни.

Забелязва се колко е надебеляло населението, нещо, към което отдавна съм против и бия фанфарите. Какво ядат българите? Вие давате ли си сметка как изглеждаха хората преди 25 години? Много по-добре, много по-красиви и свежи. Това се забелязва и в немалка степен при туристите, но там има повечко, които изглеждат нормално, дори добре, но все пак са чужденци.

 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички пишат за Шимейла.

SIGNAL.BG

Диона удари дъното, като отново предизвика вълна от гняв заради своя абсурдна постъпка. Този път изпълнителка прикова общественото мнение върху себе си със
SIGNAL.BG

Светкавична санкция от КЗП последва за скандалната рекламата с Диона, която бе разпространена в социалната мрежа и предизвика общественото негодувание.

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 ч.  · 
 
 
Как може да си правиш такава безвкусна реклама! Та това горкото същество, явно не знае как се правят пари. Толкова е тъжно, че глупавите неща се продават толкова лесно. Diona Трябва да бъдеш пример за подражание на феновете си. А какво правиш ти?🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

Леля ви Ави, и тя се обади. Шшшшшшшшшшшът! Тихо ти! 
 
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

BTVNOVINITE.BG

Здравните власти обявиха, че рекламираните продукти не са разрешавани от МЗ

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

NOVA.BG

От здравното ведомство поясниха, че ще бъде извършена незабавна проверка по случая

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо да влезеш с Хит в новините или някаква добродетел, то ще влезе с прах, но не за пране.... а Енергиен прах! :D :X Ей, ФИЛМАРКО, изяж си шапката ако щеш , но скандала не прави Хит!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Вместо да влезеш с Хит в новините или някаква добродетел, то ще влезе с прах, но не за пране.... а Енергиен прах! :D :X Ей, ФИЛМАРКО, изяж си шапката ако щеш , но скандала не прави Хит!

Цяла България говори за Диона

BTVNOVINITE.BG

„В дългосрочен план това води до забавяне на растежа“, подчерта педиатърът д-р Милица Дочева

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Триона хубаво си прави ПР в националните медии, ама айде и тия малко да я рестриктват малко де :D

image.png.02c7865a7ee23f82f86c7944381c76d4.png

  

преди 5 минути, FikLena каза:

Заслужи си !

 

Screenshot_20240828_181443_Instagram.jpg

И на най-големия си враг да хвърляш клетви не е добре. После ти се връща. Каквото си е заслужила ще си го получи. Ние не сме толкова велики да се мислим за всемогъщи и да решаваме на кой какво заслужавал. Всеки сам си намира майстора, дали човек, болест или друго му го начуква съдбата.

  • Like 4

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, тая е побъркала държавата. Във всяка медия е. Жалко, че няма да може да се възползва, за да промотира някоя своя песен и да я направи хит. Какво ще гледат сега хората, "Лепа Брена" с Биляниш?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...