Jump to content



Поп фолк скандали (август 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Balkandji1 каза:

"Не желая да подтиквам младите да взимат наркотици". Но точно това правиш. Продуктът имитира шмъркане на амфетамини или кокаин и това й е замисъла да привлече гледания рекламата. Абсолютна глупост, не е трябвало да се навиваш да участваш. От друга страна защо й е на енергийна напитка да се смърка през носа, защо да не се пие. Носът не е орган за приемане на хранителни напитки.

Който има здраво мислещи родители няма да допуснат децата им да гледат такива неща. Телефона не е възпитател и не трябва да се дава на детето от малко и мозъка му да стане на пихтия. Родителите трябва да се занимават с децата си, а не да търсят тъпи оправдания в това, че нямали време за тях. Ми щом си го създал трябва да имаш, не става само да му даваш пари и удобства, трябва и внимание да му отделяш.

Публичните личности не са възпитатели.

  

преди 7 минути, FikLena каза:

 

Оооффф Юкси Дървениев и Виктория Харпиелова и те да надушат кинтите от репортажчето си.

Наподобявало взимането на кокаин. Тия медии направиха повече публично достояние как се взима кока отколкото Триона.

 

  • Like 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Който има здраво мислещи родители няма да допуснат децата им да гледат такива неща. Телефона не е възпитател и не трябва да се дава на детето от малко и мозъка му да стане на пихтия. Родителите трябва да се занимават с децата си, а не да търсят тъпи оправдания в това, че нямали време за тях. Ми щом си го създал трябва да имаш, не става само да му даваш пари и удобства, трябва и внимание да му отделяш.

Публичните личности не са възпитатели.

Това е много вярно. Не може да се оправдаваш, че нямаш време. Не парите са всичко в този живот. Едно дете иска възпитание, време, грижи. Да, може да го оставиш на баба и дядо, но трябва и ти да се грижиш за него! Не може да разчиташ само родителите ти да го възпитават.
Аз също съм много против да им се дава достъп до телефони, интернет БЕЗ ограничения и да не им се обръща внимание. Както си имал време да направиш това дете, така ще намериш време и да си го гледаш! Малко отговорност не пречи!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Това е много вярно. Не може да се оправдаваш, че нямаш време. Не парите са всичко в този живот. Едно дете иска възпитание, време, грижи. Да, може да го оставиш на баба и дядо, но трябва и ти да се грижиш за него! Не може да разчиташ само родителите ти да го възпитават.
Аз също съм много против да им се дава достъп до телефони, интернет БЕЗ ограничения и да не им се обръща внимание. Както си имал време да направиш това дете, така ще намериш време и да си го гледаш! Малко отговорност не пречи!

Също и прекаленото пазене, глезене не е в полза на детето. Трябва да има мярка и да се обяснява защо не може и т.н. А не да му купуваш каквото си поиска и то накрая да остане презадоволено и да се депресира, че вече няма какво да прави и да търси ей такива усещания във взимане на наркотици и подобни опиати. Не им е виновна чалгата, филмите, рекламите. Сами са си виновни всички, че са се оставили до това състояние и този дебилен манталитет, че някой друг му е виновен на господина/госпожата щото му възпитавали децата грешно. Алооо госпда и госпожи интелектуалци, възпитавайте си децата, не си гледайте вашия интерес само.

Знаем, че масово на децата им се подава телефона от супер малка възраст с оправданието "да си играело". А всъщност родителя иска да не го занимава защото в работата пак е било напрегнато и иска да си почива. Ми вземи си една детегледачка, ако нямаш роднини, проучи я за да си спокоен като нямаш такова време, поне ще си спокоен, че ще има някакъв контрол. Иначе така детето като го оставиш с телефон и интернет без ограничения, може спокойно да си гледа всякакви неща неподходящи за неговата възраст и после като стане белята, ауу то моето дете не било такова.\

Тъй че да се стягат тия които всеки път се възмущават за 2-3 дни и после всичко все едно не е било и да ходят на психолози и да работят по менталното си здраве. Защото, ако продължава така, след няколко години ще се играе GTA 5 ама на живо,не че вече не се виждат такива неща. Деца намушкват някой. Обират баби-дядовци.

И тия медии са супер зле. Вместо да отразяват сериозните неща, пак правят излишни реклами в национален ефир и в най-гледано време.

Нито се рекламира дрога, нито Диона го е вкарала в носа на дете, че да се помпа така смешно това нещо наречено "скандал".

И постаджиите вместо да си вдигнат г-за и да побачкат малко. Пак започнаха да спамят мрежите с тъпите си "мемета" с дебилни иронии.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fengergana каза:

не се ли казваше Денислава

Може да са сбъркали понеже не е често срещано име, ама тя/той/то не го ли е прочел/а преди да го размахва? :shit::1000(27):

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FolkEmpire каза:

Също и прекаленото пазене, глезене не е в полза на детето. Трябва да има мярка и да се обяснява защо не може и т.н. А не да му купуваш каквото си поиска и то накрая да остане презадоволено и да се депресира, че вече няма какво да прави и да търси ей такива усещания във взимане на наркотици и подобни опиати. Не им е виновна чалгата, филмите, рекламите. Сами са си виновни всички, че са се оставили до това състояние и този дебилен манталитет, че някой друг му е виновен на господина/госпожата щото му възпитавали децата грешно. Алооо госпда и госпожи интелектуалци, възпитавайте си децата, не си гледайте вашия интерес само.

Много е вярно. У дома винаги сме говорили на тази тема, но и в училище са ни говорили. Отделен е въпроса кой какво е решил, че ще взима или няма. Просто си има деца, които искат да са "модерни". За тях това е "мода"?!?! Или ако не пушиш в училище - не си интересен?! Чакай малко, кой определя тази мода? Някакви пикльовци на 12-13 години ли?! 
Не знам дали от глезотия стигат до тук. Аз по-скоро го отдавам на неподходяща компания по която се ръководят и ако родителите им не забележат дружките им, става така. Трябва много внимателно да се следи компанията на тези деца. И понякога това училище и самотек... не знам..... лично аз бих внимавал като родител. От една страна съм ЗА дистанционното обучение. По-добре. Но това си е лично мое мнение. Но пък и ще вземе таблет, телефон или лаптоп, ще влезне в инстаграм или фейсбук и какво да види "Я, Диона шмърка...... защо и аз да не опитам това".... Музиката не е виновна, но хората са индивидуални. Едни ще следват примера на изпълнител, друг на актьор, трети на съучениците или дружките си. Това, което изобщо не е окей - ЗА НИКОГО. Хората НЯМАТ индивидуалност. Не са това, което трябва да са повечето. Да, сега плюят Диона като стадо овце и тя си го заслужава, но когато се въвлекат в подобни вредни навици също могат да са стадо овце. Разни лоши навици сближават хората..... 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Може да са сбъркали понеже не е често срещано име, ама тя/той/то не го ли е прочел/а преди да го размахва? :shit::1000(27):

прави с мене каквото искаш,да ме е срам че мога всичко🤪

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

Много е вярно. У дома винаги сме говорили на тази тема, но и в училище са ни говорили. Отделен е въпроса кой какво е решил, че ще взима или няма. Просто си има деца, които искат да са "модерни". За тях това е "мода"?!?! Или ако не пушиш в училище - не си интересен?! Чакай малко, кой определя тази мода? Някакви пикльовци на 12-13 години ли?! 
Не знам дали от глезотия стигат до тук. Аз по-скоро го отдавам на неподходяща компания по която се ръководят и ако родителите им не забележат дружките им, става така. Трябва много внимателно да се следи компанията на тези деца. И понякога това училище и самотек... не знам..... лично аз бих внимавал като родител. От една страна съм ЗА дистанционното обучение. По-добре. Но това си е лично мое мнение. Но пък и ще вземе таблет, телефон или лаптоп, ще влезна в инстаграм или фейсбук и какво да види "Я, Диона шмърка...... защо и аз да не опитам това".... Музиката не е виновна, но хората са индивидуални. Едни ще следват примера на изпълнител, друг на актьор, трети на съучениците или дружките си. Това, което изобщо не е окей - ЗА НИКОГО. Хората НЯМАТ индивидуалност. Не са това, което трябва да са повечето. Да, сега плюят Диона като стадо овце и тя си го заслужава, но когато се въвлекат в подобни вредни навици също могат да са стадо овце. Разни лоши навици сближават хората..... 

В повечето случаи когато деца тръгнат да търсят "нещо яко", това е от липса на внимание към тях и си търсят отдушник, и явно няма кой да ги чуе-изслуша и нямат доверие на родителя и прибягват до там да си правят на модерни за да привлекат внимание, защото този който трябва да му обръща достатъчно внимание не го прави. Също причината може да е тежка психическа травма назад във времето преди детето да започне да промени своето поведение и да набляга на забранените неща. Просто си трябват повече педагози и специалисти в училищата, които да говорят с тях, ако трябва всеки ден с такива деца и да се насочват в правилния път. Иначе се оставят на самотек и стават страшни неща след това.

Не случайно в последно време започнаха да забраняват телефони в училища в различни държави.

И всички да вземат да се научат вместо да псуват известните и си мислят, че са им го набили с 200, да се замислят какво правят децата им да речем и да се смирят малко вместо да си сипят злобата във фейса.

Факта, че пишем глупости под разни статии и реагираме със смеещи се човечета говори колко сме зле интелектуално и мислим супер първично.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някакъв микс между надвикване, плейбек, екзорсизъм. Скандална Галена, голяма излагация и някой очаква концерт от същия човек? Да не говорим че няма и един положителен коментар 😃

VM.TIKTOK.COM

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Андрисла и peace!?

Представих си я на мястото на бандитите в Сам вкърщи и вика на Кълкин: "Удари ме давай, давай, давай мкм.." И й хвърля една тухла и peace-ва :D

  • Haha 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Странното е че за фотосесии и клипове се облича с Shein, а иначе ежедневните ѝ дрехи са Гучи, Долче и Габана, Прада.

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи скандали с тая Диона...

Баш Пешо дето работи във фабрика за 950 лв. плюе мацката дето си е взела парите дето той за една година не ги изкарва за една реклама, и седнал Пешо да плюе... моралистите му те, в панелка на минимална заплата...

Енергийна напитка на прах, както има лекарства на прах, хапче и т.н. , нищо сложно. Не всичко приемано през носа е задължително да е наркотик.

Фирмата си прави якия ПР , мацето - също, евала. Като ни е такъв народа, тва е...

  • Like 2
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Гальо каза:

Някакъв микс между надвикване, плейбек, екзорсизъм. Скандална Галена, голяма излагация и някой очаква концерт от същия човек? Да не говорим че няма и един положителен коментар 😃

VM.TIKTOK.COM

 

Нищо не разбираш от творчество. Това е творец. Така се прави.

 

Играй, играй Играй, играй Играй, играй Играй наляво и надясно Играй, играй, играй, играй Играй до долу, да е страстно Играй, играй, играй, играй Играй го бясно, играй опасно Играй, играй, играй, играй И нека тази нощ да няма Край, играй, играй, играй Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чат-ра-та Тат-ра-ка-тат Музика като чуя, иде ми да надуя Да ми влезе в главата, да заиграе душата И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай На масата горе и после го дай Музика като чуя, викам си алелуя Три дни яли и пили, яко се веселили И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Нагоре, надолу, само играй

  • Haha 3
  • skull 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И тоя на всяка манджа мерудия. Абе хора гледайте си живота бе. Всичко ще направим за да изядем с парцалите някой който е сгафил. Ама тоя който наистина ти съсипва живота нищо не му правиш. Само безделници в тая държава, чакащи само да изникне някой нов гаф на някой и да го осмеем и напсуваме, че бил много прост и какво ли още не.

WWW.FACEBOOK.COM

Принчипеса Фиона... ъъъ Диона - сподели в интервю, че искала тотално да скъса с бЕлото си минало, ама така експертно борави с праховете с тоз невинен иначе цвят, че явно "друго не близва"! 🫢 Отделно...

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

И тоя на всяка манджа мерудия. Абе хора гледайте си живота бе

WWW.FACEBOOK.COM

Принчипеса Фиона... ъъъ Диона - сподели в интервю, че искала тотално да скъса с бЕлото си минало, ама така експертно борави с праховете с тоз невинен иначе цвят, че явно "друго не близва"! 🫢 Отделно...

 

Всички да са интересни, че нали това е новото модерно - да нападат. Сам срещу всички.

Диона категорично падна много ниско, но тия селяни кой ги пита? Ъм? Случайно да не са на маса с майка си или баща си? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Нищо не разбираш от творчество. Това е творец. Така се прави.

 

Играй, играй Играй, играй Играй, играй Играй наляво и надясно Играй, играй, играй, играй Играй до долу, да е страстно Играй, играй, играй, играй Играй го бясно, играй опасно Играй, играй, играй, играй И нека тази нощ да няма Край, играй, играй, играй Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чак-ра-ка-ти-ра-та ра-ка-ти-ра-та Чат-ра-та Тат-ра-ка-тат Музика като чуя, иде ми да надуя Да ми влезе в главата, да заиграе душата И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай На масата горе и после го дай Музика като чуя, викам си алелуя Три дни яли и пили, яко се веселили И после ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри Ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри ди-ги-ри-дай Нагоре, надолу, само играй

Завиждаш, че не си го написал ти ли?

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Всички да са интересни, че нали това е новото модерно - да нападат. Сам срещу всички.

Диона категорично падна много ниско, но тия селяни кой ги пита? Ъм? Случайно да не са на маса с майка си или баща си? 

Връщаме се в едни ранни векове, където са линчували публично вещици защото не са се вписвали в обществото. Само, че тук разликата е, че го правим виртуално. Защото на живо ще мълчиш като гьон и ще си мишкуваш докато не пипнеш клавиатурата.

И да, всички се държат точно като бабите от 90-те пред пейките на жив клюкарник и оплюващи младата девойка, която ги въртяла по 3-ма и била сама с дете.

Сега започвам да харесвам идеята всеки да го чипират и да му се следят мислите и като не мисли хубави неща да му се прави адекватно лечение, а не като сега да не знаеш кой какъв е и колко е психясал и да се редуцират такива болнави индивиди.

Вместо да следят истинските наркодилъри те ми пуснали Диона как импретирала как се взимало кока.. Мале, мале. И после за какви ценности говорим.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...